ДОНЕЦЬК

 

 

 

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

 

 

 

 

 

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6    стор.7

 

АВІА-, АВТО-, МОТО-ТЕХНІКА 

 

Клуб любителей автомобилей BMW м.Маріуполь
Все про автомобілі БМВ. Фото, ремонт та експлуатація, технічні характеристики, корисна інформація, огляд моделей.

 

Донбас-Східні авіалінії України
Сайт
Донецької державної авіакомпанії.На сайті: відомості про компанію, розклад польотів, адреси кас, замовлення квитків, новини. Інформація для пасажирів і партнерів, контактні дані.

 

ТОВ 'Родно'
Офіційний дилер Renault S.A. в Україні. Історична довідка про компанію, інформація про автомобілі та послуги. Докладний опис кожної моделі. Викладено умови продажу в кредит.

 

'Ріво-Моторс'
Офіційний дилер концерну
Volkswagen AG у Донецькій області . Весь спектр послуг, зв'язаний з автомобілями Volkswagen Group/

 

Компания 'Техно інжинірінг груп'
Сайт присвячений тюнингу та оліям СОММА. Представлений повний асортимент торговельних марок, які випускають тюнинг аксесуари, таких як Sіmonіracіng, Autogauge і Supersprіnt.

 

Ніко Донецьк
Сайт компанії 'Нико Донецьк' - офіційного дилера
Mіtsubіshі Motors Corporatіon у Донецькій області . Усі про Mіtsubіshі: новини , моторспорт, модельний ряд, характеристики, історія, шпалера.Ціни, карти ТЕ, умови покупки, кредиту, лізингу, страховки і багато інше.

 

Фірма 'МарК'
Оптовий і роздрібний продаж аксесуарів для автомобілів. На сайті перерахована пропонована продукція з описом і цінами, у тому числі оптовими. Також ви зможете знайти реквізити магазинів у м. Донецьку, або обговорити цікавлячі Вас питання на форумі.

 

Судобудівельний завод
Виробництво катерів і моторних яхт. Катери - опис і технічні характеристики. Матеріали і технології виробництва катерів. Катера для відпочинку, риболовлі, патрульний катер.

 

Украинско-американское СП ЗАО ГАРО
Українсько-американське СП ЗАТ ГАРО. Сайт автосалону з продажу автомобілів Mazda та Suzukі.

 

АвтоДовідка
Інформаційно-диспетчерська служба 'Автодовідка' надає довідкову інформацію для автолюбителів. Пошук підприємств автобізнесу, автоновини, пізнавальні статті, анекдоти автомобільної тематики, автофорум, оголошення приватних осіб про продаж авто

 

Гідродон
Домкрати вантажопідйомністю від 10 до 400 тонн. Насосні станції з будь-яким приводом до 300 Мпа. Знімачі гребних гвинтів. Знімачі гідравлічні від 10 до 60 тонн. Інструмент для гідропресового монтажу демонтажу з'єднань з гарантованим натягом.

 

Патриот
Ми пропонуємо будь-які автомобілі від самих недорогих вітчизняних до ексклюзивних моделей ведучих світових виробників таких як BMW, Lexus, Mercedes-Benz, Subaru, Toyota та багато хто інші.

 

Фірма 'Лока'
Виготовлення тюнинг-комплектів, як для вітчизняних, так і для імпортних автомобілів (ВАЗи, ГАЗелі, Skoda, DAEWOO та інші іномарки). Індивідуальний тюнинг. Продаж металоконструкцій, а також катерів і човнів за цінами виробників.

 

'Triada Ltd'
Сайт предстваляет оброз світлового устаткування для автомобілів: комплекти ксеонового світла , датчики для пакркінгу, спецсигнали. Усю продукція представлена у виді каталогу з розцінками.

 

Енеос Ойл Дон
Продаж автомобільних олій фірми Nіppon Mіtsubіshі Oіl.

 

Гратіум Лтд
Офіційний дилер 'Adam opel ag'. Новини, автомобілі, автосалон, станції технічного обслуговування.

 

ДонецькАвто
Регулярно оновлювані новини автосвіту, аналітичні огляди ринків, каталог моделей. Відкриття Інтернет представництва, комплексні Інтернет рішення .

 

БУДМАТЕРІАЛИ, САНТЕХНІКА  

 

Доневропродукт: будівельні матеріали
Новини, статті й огляди на будівельну тематику, каталог продукції, прайс-лист. Продукція: шпаклівки, замазки, ґрунтовки, фарби, лаки, клеї.

 

ПКФ 'Конвест'
Cкло Клінгера, Дюренса (водовказівні, оглядові, для показників рівня рідини, для промислових казанів і парогенераторів). Сайт-візитка.

 

ЗАТ 'Керамет'
Повний комплекс послуг з видобутку, обробки, транспортування глин і виробів з них. Інформація про підприємства.

 

ТОВ Кислотрив ЛТД
Офіційний торговельний представник ВАТ 'Курдюмівський завод кислототривких виробів'. На сайті: номенклатура продукції, показники, ДСТ. Прайс, координати представництв. Фотогалереї (зразки, в архітектурі, у виробництві).

 

ВАТ 'Донцемент'
Виробництво цементу. Сайт знайомить з історією підприємства, зі світовою популярністю виробленої продукції. Коротенько викладена інформація про виробництво. Прайс.

 

ТОВ 'Торгівельний Дім 'Альтком'
Торговий Дім 'Альтком' пропонує продукцію власного виробництва : - щебінь із гранітного каменю (Тельмановский кар'єр) фракцій: 0-10; 5-15; 5-20; 20-40; 25-60; - цегла лицювальний і рядовий (Очеретинский цегельний завод 'Альтком').На сайте представлена інформація про продукцію і поточну цінову політику.

 

Новавіта
Сантехніка, керамічна плитка, смеcители, меблі для ванних кімнат, архітектурні форми, джакузи і багато чого іншого від провідних Європейських виробників.

 

Цегла облицювальна
Продаж високоякісної лицювальної цегли заводів 'Фагот' і 'Фрегат'. Консультації, оформлення замовлень і контрактів. На сайті є докладна інформація про цеглу і про те, як з нею працювати. Представлено докладні характеристики. Прайс.

 

МПП 'НИК' Оптова торгівля будматеріалами
Оптова торгівля будматеріалами, цегла вогнетривка, цемент, скло, БСТВ.

 

'Алькон'
Виробництво вікон, дверей, балконів, лоджий з алюмінієвого профілю. Каталог і фотогалерея продукції. Координати.

 

ТОВ 'Омега' - виробництво клеїв, лакофарбових, покрівельних матеріалів
На сайті представлений ілюстрований каталог продукції з докладним описом кожної позиції.

 

ГАЛАНТЕРЕЯ

 

ГОСПТОВАРИ, ПОБУТОВА ХІМІЯ

 

ТОВ НВЦ 'Ювікур'
Товари побутової хімії і засобах гігієни торговельної марки

 

ТОВ ПКФ Онікс
Виробництво та продаж товарів побутової хімії й аерозольної продукції: лаки, піни, гелі для волосся; інсектицидні препарати; антистатики; поліролі.

 

ЕЛЕКТРОНІКА

 

Фірма 'Белтон'
Сайт розробника й виробника ультразвукових і електронних приладів. Тут можна отримати інформацію про розробки фірми та продукцію, яку можна придбати. Крім того, можна завантажити рекламний пакет для ознайомлення в режимі 'оффлайн'.

 

ЗАСОБИ БЕЗПЕКИ 

 

АТ Пожзащита
Виробництво вогнегасників різного призначення. Прайс. Послуги сервісного центру. Можливість on-lіne замовлення.

 

Департамент систем безпеки АМІ
Розробка і впровадження систем безпеки різного рівня складності. Докладний каталог систем і рішень. Ціни. Техпідтримка.

 

Харцизський державний завод пожежного обладнання 'Спецтехніка'
Виробництво протипожежної техніки і ліхтарів вуличного освітлення класичного стилю. Докладний каталог продукції з технічними характеристиками, прайс, фотогалерея.

 

ЗАСОБИ ЗВ`ЯЗКУ

 

Фірма 'Світ аксесуарів'
Оптовий продаж аксесуарів до мобільних телефонів. На сайті можна отримати знижку, подивитися новини про акції й нові надходження, ознайомитися з оптовими цінами на аксесуари. Представлений фотокаталог аксесуарів.

 

LuxGSM
Продаж, ремонт, русифікація, адаптація мобільних телефонів. Радіоринок 'Маяк', магазин №268.

 

Mobilka Biz
Портал про стільниковий зв'язок. Новини стільникового зв'язку і стільникових операторів, тарифи операторів, каталог стільникових телефонів з описами, можливість порівняння телефонів, мелодії дзвінків, ігри, картинки, дошка оголошень, тематичний форум.

 

КАНЦЕЛЯРСЬКІ ТОВАРИ

 

ТОВ Сіті Сервіс
Сайт підприємства ТОВ Сіті Сервіс, м. Донецьк. Термінова доставка в офіси паперу, канцтоварів і видаткових матеріалів для оргтехніки.

 

ТОВ 'Тірекс'
Оптова торгівля паперовою продукцією, постачання мінікотельних і казанового обладнання. Прайс, ДСТ по макулатурі.

 

Полиграфічні набори серії 'Мала типографія'
На сайті представлена інформація про поліграфічні набори, до складу яких входять комп'ютерна програма та спеціальний папір. За допомогою цих наборів можна вирішувати проблеми малих тиражів за короткий час з економією сил та грошей.

 

КІНО, ФОТО, ОПТИКА

 

 

 

 

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6    стор.7