ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

стор.1    стор.2    стор.3

КОНСАЛТИНГОВІ

  

Інконсалт Менеджмент Консалтінг
Консалтингові послуги, міжнародна співпраця, інформаційні послуги по пошуку закордонних та українських партнерів. Маркетинг, аналіз ринку. Розробка маркетингових стратегій, бізнес-консультації, управління персоналом, навчання за кордоном.

 

КУР'ЄРСЬКІ

 

МЕДИЧНІ, КОСМЕТОЛОГІЧНІ

 

Метод Надії Бурмаки ( лікування алкоголізму)
Лікування алкоголізму методом психофізіологічної корекції алкогольної залежности на базі Науково - Практичного центра 'Надія' та МП 'Надія' (Черкаси). Філії в Україні (15). Лікування тютюнової залежності, зайвої ваги.

 

Бест тату
Сайт черкаського салону татуювань і пірсінгу. На ньому Ви знайдете велику фотогалерею робіт, інформацію про салон і його координати.

 

Сайт лікаря-психотерапевта, CCHt Валерія Павленко
Лікування патологічних залежностей методами когнітивно-біхевіоральної та клінічної гіпнотерапії. Покази до психотерапії. Контакти.

 

Лікування за методом Emos
Собко Г.К.: Лікування за 'ЭМОС': рак, СНІД, серцево-судинні захворювання.

 

МИТНІ

 

НАЛАГОДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ

 

ОПЕРАЦІЇ З НЕРУХОМІСТЮ

 

ОСВІТНІ, УЧБОВІ

 

Український інститут стратегічних досліджень
Український інститут стратегічних досліджень є приватною науковою структурою, створеною для проведення досліджень в області політики, економіки ідеології, аналітичного прогнозування і стратегічного планування, а також забезпечення доступної інформації громадськості.

 

ОХОРОННІ, СТРАХУВАННЯ

 

ПП ДЗАТ 'Охорона-Комплекс'
Проектування та встановлення систем сигналізації. Обслуговування і ремонт технічних засобів сигналізації. Перелік послуг, короткий опис технологій.

 

ПЕРЕКЛАД ТЕКСТІВ

  

ПОБУТОВІ

 

ПОЛІГРАФІЧНІ, ВИДАВНИЧІ, ДИЗАЙН

 

Vision
Виготовлення веб-сайтов. Інтернет, консультації експертів, оцінка нерухомості. Вспомагательные статті, контактна інформація.

 

Дизайн-студія 'Night River'
Дизайн-студія 'Night River' - послуги по створенню веб-сайтів, інтернет-представництв та магазинів. На сайті - щомісячна акція 'Дизайн-Хіт-парад' - вибір сайту з найкращим дизайном, переможці нагороджуються банерами! Більш ніж 250 лінків, сортовані за рубриками, по всім напрямкам сайтобудування. Форум за усіма питаннями веб-мастерингу.

 

Соллас
Каталог робіт креативно-дизайнерської студії 'Соласс': веб-дизайн, фірмовий стиль, поліграфія, зовнішня реклама. Контактна інформація.

 

Рекламно-видавничий комплекс 'Агрополіс'
Послуги кольорової поліграфії. Виготовлення візиток, беджей, табличок, печатка наклейок. Ламінація. Реклама і дизайн. Продаж плоских печаток і оснащень для них з мікропористої гуми. Вкладиші для оснасток. Послуги, координати.

 

Студія живого дизайну 'eKreative'
Повний комплекс послуг щодо створення й супроводу інтернет-ресурсів: консалтинг, розробка структури і дизайн-концепції, програмування, повноцінний хостинг, а також постпроектна технічна й інформаційна підтримка.

 

Студія веб-дизайну Routec Design Group
Розробка, створення, супровід веб-проектів будь-якої складності. Розробка банерів, Flash, логотипів, промо-сайтів. Інформація про студію, перелік послуг, кілька прикладів робіт.

 

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

 

ПРОЕКТНО-КОНСТРУКТОРСЬКІ

 

РЕКЛАМНІ, МАРКЕТИНГОВІ

 

ТОВ 'Маркетингові технології'
'Маркетингові технології' проводить не тільки складні комплексні дослідження під замовлення але, і брендинг повного циклу, регулярні дослідження: моніторинг роздрібної торгівлі, моніторинг СМИ,PR-акції,масові опитування, експертні опитування, фокусированные групові і глибинні інтерв'ю, телефонні опитування, тести методом центральної локації, контент-анализ документальних джерел, трекинговые дослідження й ін.і т.д. Весь перелік на сайте.

 

Рекламне агентство
Рекламне агентство повного циклу.

 

Renata_b4b послуги для Вашого бізнесу
Універсальний комплекс послуг для Вашого бізнесу що включає: оренду приміщень і техніки, будівництво, рекламну підтримку, пошук інвестицій, організацію виробництва, маркетингові дослідження.

 

РЕМОНТ АВТОТРАНСПОРТУ, АВТОСЕРВІС

 

Черкаський автомобільний ремонтний завод
Модернізація і капітальний ремонт автомобілів КрАЗ. Перелік послуг, ціни. Контактна інформація.

 

ТОВ 'Технокар'
Представник інтересів болгарської фірми 'Апекс-Сервіс', що спеціалізується на прямих постачаннях і продажі запасних частин, комплектуючих і гуми до підйомно-транспортної техніки виробництва 'Балканкар'.

 

РЕМОНТ МЕБЛІВ

 

Станки з ЧПУ для різблення по дереву
Застосування обладнання: накладні декоративні елементи з дерева, фанери, МДФ, для корпусних та м'яких меблів; фасади меблеві з фігурною обробкою рамок та різьбленням на фільонках; фільонки дверні, карнизи, лиштви. Маємо багаторічний досвід застосування обладнанння в виробництві віщезазначених робіт.

 

РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНІ

 

РЕМОНТ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ, КОМП`ЮТЕРІВ

 

ТРАНСПОРТНІ, ЕКСПЕДИЦІЙНІ, СКЛАДСЬКІ

 

Wolf
Навантажувальна техніка, навантажувачі, електропогрузчики, складська техніка, автонавантажувачі, дизельні навантажувачі й для ремонту і обслуговування.

 

Автобусні перевезення
Продаж та бронювання автобусних квитків з України до країн Європи, автобусні перевезення, залізничні квитки по Європі, бронювання авіаквитків.

 

ТУРИСТИЧНІ

 

Дитячий санаторій 'Руська поляна'
Коротка, але змістовна інформація про санаторій. Фотографії. План-схема.

 

УРОЧИСТОСТІ, ВІДЕОЗЙОМКА

 

ЮРИДИЧНІ, НОТАРІАЛЬНІ

стор.1    стор.2    стор.3