ЧЕРКАСИ

 

 

 

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

 

 

 

 

 

стор.1    стор.2    стор.3

 

АВІА-, АВТО-, МОТО-ТЕХНІКА 

 

Компанія 'Master LTD'
Виробництво яхт, катерів, човнів, а також виробів з посилених склопластиків. На сайті каталог продукції.

 

Фірма 'Автостар'
Обладнання для СТО. Ціни.

 

БУДМАТЕРІАЛИ, САНТЕХНІКА  

 

ПП 'Назаренко С.О.' (фірма 'Сан')
Продаж устаткування для покрасочных і будівельних робіт.

 

ДП 'Васильківський завод будівельних матеріалів'
Виготовлення та продаж цегли й будматеріалів. Прайси. Все про цеглу.

 

ПП Дьома
Дверні блоки й меблеві фасади, виготовлені з деревини 'масив'. Покриття - двухкомпонентный лак під 'пластик'. Виготовлення на замовлення, доставка, монтаж.

 

Строймаш: все про коліровку, виготовлення фарб, лаки та фарби
Все про виробництво технологічного обладнання та обладнання для коліровки фарб (шейкерів, дозаторів, диспергаторів), комп’ютерних столів. Все про виготовлення кольорових фарб, про фарби зокрема та колір загалом. Як телефонувати дешевше (пропозиція від оператора стільникового зв’язку 1Cellnet).

 

ГАЛАНТЕРЕЯ

 

ГОСПТОВАРИ, ПОБУТОВА ХІМІЯ

 

ЕЛЕКТРОНІКА

 

Omron в Україні
Сайт офіційного представника Omron в Україні - фірми Техноімплекс.

 

ЗАСОБИ БЕЗПЕКИ

 

ЗАСОБИ ЗВ`ЯЗКУ

 

Інтернет-магазин
Мобільні телефони, ноутбуки, КПК, цифрові фотоапарати, комп'ютери, комплектуючі, безкоштовна доставка в Черкасах.

 

Мобільний зв'язок 'Senao'
Продаж, ремонт і обслуговування засобів зв'язку. Цікаві рішення на базі 'Сенао'.

 

КАНЦЕЛЯРСЬКІ ТОВАРИ

 

КІНО, ФОТО, ОПТИКА

 

КНИГИ, КАСЕТИ, CD

 

КОМП`ЮТЕРИ, КОМПЛЕКТУЮЧІ, ПЗ

 

Фірма Вілар
Прайси на основні комплектуючі. Товари в кредит. Створення і розміщення презентаційних сторінок для фірм і організацій, заправлення катриджів.

 

КОСМЕТИКА, ПАРФУМЕРІЯ

 

Золотоніськая парфумерно-косметична фабрика
Фабрика по переробці ефірних олій. Каталог косметичної продукції, новини фабрики, контактна інформація.

 

МЕБЛІ, ПРЕДМЕТИ ІНТЕР'ЄРА

 

МЕДИЧНІ ТОВАРИ ТА ОБЛАДНАННЯ

  

Компанія 'Кардинал'
Розробка та виробництво складного технологічного, контрольно-вимірювального та спортивно-медичного обладнання, верстатів з ЧПУ, інженерно-конструкторського та науково-технічного програмного забезпечення на замовлення.

 

Фірма 'Промвіт'
Технологічне, пакувальне й медичне устаткування. Каталог продукції. Прайс.

 

СВА-Майра Черкаси
Продукція німецької фірми Meyra в Україні.

 

НЕРУХОМІСТЬ

 

ОБЛАДНАННЯ, ІНВЕНТАР

 

Усе для м'ясопереробки
Постачання та ремонт такого устаткування як: кутера, шприци, вовчки, кліпсатори, термокамери, казани, масажери, емульсітатори та багато іншого устаткування для м'ясопереробки.

 

Нові технології. Енергозбереження. Екологія
Реальні технології та обладнання для енергозбереження, утилізації промислових відходів, пестицидів, обробки нафти. Кавітаційні технології для гомогенізації. Продаж устаткування, патентів і ліцензій.

 

ПП “Сова”
Технологічне обладнання для харчової промисловості; обладнання для первинної обробки деревини; вироби з деревини, пластмаси, металу; різьблені меблі. Поки що доступна лише титульна сторінка сайту.

 

Виробнича фірма 'Компроміс'
Продаж техніки для дозування, змішування й розфасовки продукції. Каталог продукції: опис, технічні характеристики, склад.

 

ВАТ 'Теком'
Розробка, виробництво і збут парових і водонагрівних казанів, транспортабельних казанових установок і допоміжного казанового обладнання.

 

ЗАТ 'Черкасиелеватормаш'
Виробництво елеваторного, аспіраційного, транспортного, гаражного, екструзійного обладнання для елеваторів, зерносховищ, комбікормових заводів, хлібокомбінатів, харчових виробництв. Опис продукції, сертифікати.

 

ТОВ 'Інфра-Центр'
Розробка та виготовлення лазерних технологічних комплексів, технології обробки матеріалів лазерним променем. Каталог, послуги, контакти.

 

Renata-OKTA
Сайт фирмы '
Renata-OKTA', офіційного дистрибьютора на українському ринку швейцарскої компанії Renata - одного з лідерів по виробництву елементів живлення для годинникової промисловості та електроніки.

 

Завод«Строммашина»-вібропресси та металоформи
Вібропрессовe обладнання,металоформи(пресс-форми) для тротуарної плитки та стінових каменів для будь-яких вібропрессів, арматурне обладнання, бетонозмішувачі, лінія розсіву, камнекол.

 

ПП Спiвпраця
Продаж лабораторного устаткування і лабораторних меблів, заморожених фруктів і овочів, устаткування для молочної промисловості. Вантажоперевезення.

 

Підприємство 'ЧеркасиЕлеваторЗбут'
Виробництво та реалізація обладнання для елеваторів, комбінатів хлібопродуктів, зерносушилок, а також автосервісного та нестандартного обладнання.

 

ПП Гранум
Постачання, ремонт і налагодження контрольно-вимірювальних, радіо- й електровимірювальних приладів, лабораторного обладнання, електрокомутаційних апаратів і промарматури.

 

Різьба по дереву. Меблі з натуральної деревини.
Постачання верстатів із ЧПУ для різьблення по дереву. Виготовлення декор з різьбленням під замовлення. Виробництво меблів з натурального дерева.

 

Парові котли
Виробництво, проектування, збут широкої номенклатури теплотехнічного обладнання. Оперативне постачання у будь-який район СНД.

 

Лізингово-іноваційна компанія 'ЛІК'
Виробництво та продаж аккумуляторів і комплектуючих до них, обладнання для автосервіса. Міні-заводи по виробництву аккумуляторів.

 

НВП 'Механотрон'
Інформація про підприємство, що виготовляє вагодозувальне обладнання: дозатори вагові напівавтоматичні, ваги-дозатори порціонні, призначені для фасовки і вагового обліку сипучих продуктів. Опис продукції.

 

 

 

стор.1    стор.2    стор.3