РЕКЛАМНІ, МАРКЕТИНГОВІ ПОСЛУГИ

_____________________________________________________________

Волинська Рівненська Житомирська Чернігівська Сумська Львівська

Тернопільська Хмельницька Вінницька Черкаська Полтавська Харківська

Луганська Закарпатська Івано-Франківська Чернівецька Кіровоградська Дніпропетровська

Донецька Одеська Миколаївська Херсонська АР Крим Запорізька

_____________________________Київ________________________________

 

IT-маркетинг

Реклама \ маркетинг \ оптимізація \ дослідження інтернет ринку …

 

Всеукраїнська рекламна коаліція

Створення масового об’єднання професіоналів в області реклами \ світова популяризація реклами як галузі \ узгодження задач суб’єктів рекламного ринку з інтересами споживача \ розширення практики саморегулювання реклами \ підвищення професійного рівня вітчизняної реклами …

 

Raskrutka.kiev.ua - каталог елітних рекламних площадок України.
Тут Ви зможете ознайомитися з кращими українськими сайтами для розміщення реклами. Є словник Інтернет-реклами, у якому перераховані всі основні терміни, а також містяться статті на цю тему.

 

Рекламна агенція 'Master Video'
Послуги зйомки, монтажу, комп'ютерної графіки і звукового супровіду відеоряду будь-якого ступеня складності. Роботи, координати.

 

Liftboard Ukraine
L
іftboard Ukraіne - розміщення реклами в пасажирських ліфтах житлових будинків.Інформація про саму компанію і носіїв , карти і схеми пропозицій.

 

Компліт-студія
Презентаційні фільми, рекламні ролики, корпоративні фільми, CD-R Card.

 

Міжвідомчий науково-технологічний лазерний центр
Лазерні технології у рекламі. Лазерна обробка матеріалів і розробка лазерного устаткування. На сайті Ви знайдете прайс, форму для онлайн замовлення, а також дошку оголошень про купівлю/продаж лазерного устаткування та комплектуючих.

 

Сервіс активної реклами та заробітку
Сервіс активної реклами і заробітку.

 

СіксС-розповсюдження реклами в Києві
Розповсюдження реклами в Києві, розклейка оголошень, розповсюдження листівок, буклетів, флаєрів, кур’єрська служба, промоакції і багато чого ще.

 

Українська маркетингова група
Проведення маркетингових досліджень. На сайті результати досліджень та інформація про підприємство

 

РІА 'Київ-Медіа'
На сайті компанії 'Київ-Медіа' ви зможете ознайомитися з основними напрямками роботи компанії, до яких відносяться: виготовлення відеофільмів, рекламних медіа-проектів, презентацій, підготовка і проведення будь-яких рекламних відеороликів.

 

Телестудія 'Фіорд'
Виготовлення і трансляція телевізійних програм на 5 каналі й ІVK. А також виготовлення
іміджевих і корпоративних фільмів, рекламні ролики, зйомка і монтаж різних заходів. Послуги, прайс.

 

Айріс
Сайт компанії 'Айріс'. Перелік послуг по зовнішній рекламі, візуальної реклами, радіусні і прямолінійні міжкімнатні перегородки 'KRAFT PROFІ', спецмеблі з урахуванням корпоративного стилю компанії, оформлення виставкових стендів під ключ.

 

'Ел-Експо'
Виготовлення ексклюзивних виставочних стендів, торговельно та промо-обладнання, зовнішня реклама, рекламна поліграфія, проведення промо-акцій. про компанію, клієнти, контакти

 

Авіс
Розкручування сайтів, підтримка, реклама , збільшення відвідуваності, реклама в Інтернеті. Контактна інформація.

 

Креативне бюро Lannas
Послуги по просуванню вашої Торговельної марки (товару, послуг)! Брендинг - створення позитивного образа в розумах споживачів.Послуги креативного копирайтера. Розробка корпоративних правил і стандартів, фірмовий стиль. Web дизайн.

 

OverLoad.com.ua
Якщо Ви маєте потребу в додатковій рекламі або просто вирішили повідати світові про себе. Тоді кращий спосіб це мати свій власний сайт. Одержати свій сайт дуже просто його можна замовити в нашій компанії.

 

Персональний сайт фотографа - Юрія Шевченка
Професійні фото послуги: портрет, інтер'єр, реклама.

 

ПП 'САМОЙЛЕНКО'
На сайт
і можна ознайомитися з виконаними роботами в області зовнішньої реклами, довідатися про надаваємі рекламні послуги, ознайомитися з цінами.

 

'Майстерня реклами'
Проект, що покликаний допомогти Вашому бізнесу стати на ноги, самоствердитися або ж зробити його ще більш прибутковим у межах України. Послуги: графічний дизайн, реклама, медіа-планування, фірмовий стиль, поліграфія.