КОНСАЛТИНГОВІ ПОСЛУГИ

 _____________________________________________________________

Волинська Рівненська Житомирська Чернігівська Сумська Львівська

Тернопільська Хмельницька Вінницька Черкаська Полтавська Харківська

Луганська Закарпатська Івано-Франківська Чернівецька Кіровоградська Дніпропетровська

Донецька Одеська Миколаївська Херсонська АР Крим Запорізька

_____________________________Київ________________________________

 

ТОВ "Екселент Консалтинг Груп"

Допомога керівникам і TOP-менеджерам замовника розробити і освоїти ефективні інструменти управління своєю компанією \ навчають персонал замовника результативної роботи \ розробка та впровадження політики компанії по відношенню персоналу \ розробка і впровадження корпоративних стандартів компанії і системи контролю їх виконання \ створення і здійснення корпоративних програм підвищення управлінських компетенцій менеджерів \ оптимізація організаційної структури компанії …

DConsulting
DConsult
іng - консалтинг в області інтелектуального аналізу даних і підтримки прийняття групових рішень . Набір послуги, публікація, пропозиції по співробітництву . Докладна інформація про сферу діяльності, про користь і ефекті. Контактна інформація.

 

Management Consulting
Пошук персонала (в т.ч. IT професіоналів) у Києві та регіонах України, HRM-консультування, психологичне тестування особистості та здібностей, организаційні та мотиваційні опитування. Для кандидатів - вакансіі, поради рекрутерів та психологів.

 

Ліцензійне програмне забезпечення 'Довіра-трейдінг'
Консалтинг, аналіз і комплексна розробка складних проектів по оптимізації й автоматизації процесу документообігу, моделювання бізнес-процесів і контролю інформаційних потоків.

 

ARIS Business Process Solutions
ARIS
Business Process Solutions: Ефективний консалтинг з впровадження технологій управління бізнес-процесами. Послуги з впровадження ARIS, систем управління бізнес-процесами, тренінги та семінари по ARIS, постачання ліцензійного програмного забезпечення ARIS, технічна та інформаційна підтримка.

 

Український центр технологій автоматизації
ІT-консалтинг, розробка 'ПЗ', автоматизація виробництва, автоматизація управління підприємством, WEB-дизайн.

 

Концерн Удача
Концерн Удача – виробництво та обслуговування дереворіжучого інструменту (фрези насадні, кінцеві, дискові, стрічкові та рамні пили), столярні вироби (двері, сходи, вікна, меблі), шпон та кромка, програмне забезпечення, інжинірінг, консалтинг.

 

ЗАТ 'Бізнес консалтинг системз'
Консалтинг, аудит , системне інтегрування, бухгалтерія, WEB-рішення. На сайті представлена інформація про компанію, поточні проекти, пропоновані продукти, а також статті і прайси.

 

Консалтингова компанія 'Вільна зона' Славутич'
Компанія створена з метою допомогти суб'єктам підприємницької діяльності, що знаходиться в м. Славутич Київської обл. знайти інвестиції для створення нових і модернізації існуючих підприємств, збільшити обсяг виробництва товарів (робіт) і послуг, знайти споживачів на внутрішньому і зовнішньому ринках.

 

Wright Way Projects
Консалтингові послуги для тих, хто хоче придбати житло або авто в кредит. Інформація про банківські послуги. Аналіз різноматних ринків.

 

Менеджмент Консалтинг
Пошук і підбор управлінського персоналу і ключових фахівців у Києві та Україні, психологічне тестування кандидатів, розробка і впровадження методів керування персоналом. Для кандидатів - рекомендації, вакансії в Києві й Україні