ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5

ТАРА ТА УПАКОВКА

 

'Козак+' - Пакувальне обладнання та матеріали
Машини для пакування автоматичні і напівавтоматичні, витратні матеріали, розвантажувальне і навантажувальне обладнання. Вирішуємо усі проблеми, пов'язані з упаковкою, розвантаженням і завантаженням Вашої продукції.

 

ТОВАРИ ДЛЯ ДІТЕЙ

 

ТОВАРИ ДЛЯ СПОРТУ ТА ВІДПОЧИНКУ

 

ЮВЕЛІРНІ ВИРОБИ

 

Вінницький завод Кристал
Чудові високоякісні діаманти різноманітних форм і розмірів; елегантні ювелірні прикраси; технологічне обладнання, інструмент, обладнання для гранувальної промисловості. На сайті колекція прикрас, повний перелік технологічного оснащення та інструменту

 

Ювелірна фірма ВКВ
На сайті можна ознайомитися зі зразками продукції (годинник, браслети, кільця, сережки, підвіски, обручки, вироби з матованого золота).

 

Послуги

 

БАНКІВСЬКІ, ФІНАНСОВІ

 

БУХГАЛТЕРСЬКІ, АУДИТОРСЬКІ

 

ВЕТЕРИНАРНІ

 

ЕЛЕКТРО-МОНТАЖНІ

 

ЗВ`ЯЗОК, ІНТЕРНЕТ

 

VinNest
Опис послуг, які надає провайдер, ціни, довідкова інформація. Файловий архів. Документація.

 

Вінниця Інфоком
Вінница Інфоком - провайдер мережі Internet у Вінниці.

 

ЗНАЙОМСТВА

 

ІНТЕР`ЄР, ДИЗАЙН

  

ІНФОРМАЦІЙНІ

 

Інформаційний сервер Вінницького ДЦСМС
Сервер Вінницького державного центру стандартизації, метрології і сертифікації надає інформацію для товаровиробників з питань стандартизації і сертифікації продукції, послуг і систем якості, забезпечення єдності і вірогідності вимірів. На сервері представлено інформацію про продукцію і послуги провідних товаровиробниках регіону. Для зареєстрованих користувачів забезпечується можливість роботи з базою нормативних документів.

 

Вінницький обласний краєзнавчий музей
Досить об'ємний сайт. Містить докладну інформацію про музей, його експозиції, колекції та виставки. Опубліковано цікаву інформацію про Вінницю.

 

Фотогалерея Вінниці
Гарний сайт художніх фотографій зі зручною системою перегляду. Особливо вдалими вийшли розділи 'Старе місто' і 'Вашими очима'. Творці сайту уможливили всебічне зорове знайомство з Вінницею. Фотографії супроводжуються коментарями.

 

Молодіжний центр 'Форум'
Вінницька обласна громадська організація Молодіжний центр 'Форум'. Мета: сприяння самореалізації молоді, її інтелектуальному, культурному та духовному розвитку, підтримка молодіжної ініціативи та доведення її до реалізації.

 

Вінницька щоденна електронна газета
Новини і події вінницького регіону

 

Вінницька міськадміністрація
Відомості про різні аспекти життя міста, інформація для інвесторів. Каталог підприємств і організацій міста. Добірка Вінницьких посилань.

 

'Місто' - щотижнева Вінницька газета
'Місто' -
щотижнева Вінницька газета. Електронний перегляд газети.

 

Сервер міста Вінниця
Якісно зроблений, відвідуваний сервер. Це не дивує. Оперативна інформація про місто та події, що відбуваютсья у ньому. Вінницький чат, форум, збірник сторінок про Вінницю.

 

Молодіжний портал Вінниці
Інформація про молодіжний рух Вінниці та регіонів. Організації, заходи, фонди

 

ВінБайк клуб
Отут починається веложиття міста Вінниці, продаж велосипедів, форум. Щотижневі покотушки і багато іншого ви знайдете на сайті.

 

Спортклуб Таеквон-До Торнадо'
Сайт Вінницького спортклуба Таеквон-До (ИТФ) 'Торнадо'.

 

Вінницька обласна газета '33 канал'
Найсвіжіші і актуальніші новини Вінниці за тиждень. Найбільший тираж в області серед недержавних видань (40 тис. в тиждень, 24 стор. А3). Анонс, архів номерів, ціни.

 

Вінницький чат-сервер
Про проект, чатвін, новини, хіти, інструкції. Психотести, вінницьке радіо, преса, портал.

 

'Вінниця Інфоком ISP'
Оператор національної мережі передачі данних 'УКРПАК'. Про проект, сторінки клієнтів, партнери, посилання , послуги і ціни. Пошук, чат, відправлення повідомлень, прогноз погоди. Координати.

 

Експоцентр Вінницької ТПП
На сайті: план виставок, архів виставок, умови участі, заявки, додаткові послуги, стрічка новин експоцентру, а також контактна інформація.

 

Буша - історико-культурний заповідник
Наукові дослідження та фотоматеріали про одне з найдавніших поселень пра-славян, фото парку історичної скульптури, дохристиянського святилища, раритетних хрестів на козацькому кладовищі XVI-XVII століть.

 

Ресторан, клуб, кафе: 'Еско', 'Європа', 'Шатер'
Найкращі заклади для відпочинку в м.Вінниця. Ресторан-клуб 'Європа' (Europe), ресторан-готель 'Еско', кафе 'Шатер'.

 

Сайт міста Вінниця
Сайт висвітлює події та новини міста, надає інформацію про рішення та результати нарад міської влади, запрошує інвесторів до співпраці з міською владою та підприємствами міста, пропонує відпочинок та оздоровлення.

 

NADO: Вінницький бізнес-портал
Бізнес-оголошення, прайси

 

Вінницька обласна державна телерадіокомпанія
Офіційний сайт Вінницької обласної державної телерадіокомпанії. Щоденні новини Вінниці та Вінницької області, програма ТВ, журналісти та їх проекти.

 

Головне управління праці та соціального захисту населення Вінницької облдержадміністрації
Тут Ви знайдете чимало корисної інформації про пенсійну реформу, про пенсії, субсидії, державну грошову допомогу. Публікації, аналітика, інтерактивні опитування.

 

Вінницька обласна наукова універсальна бібліотека ім. К.А. Тімірязєва
Новини, історія, відділи, адміністрація та перелік платних послуг бібліотеки; сторінки бібліографа та читача; видавнича справа.

 

Торгова марка 'ВІО'
Представлено низку найбільших різнопрофільних компаній Вінниці. Торгівля, виробництво, послуги.

 

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5