ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6

ОСВІТНІ, УЧБОВІ

 

Компанія Фінмаркет, Львівський філіал
Надання послуг по доступі на ринок Forex, навчання, семінари. На сайті: документація, аналітика, файловий архів, торговельна платформа, новини ринку та компанії, умови, контракти, навчальні рахунки.

 

СНЕП
Львівська тренинговая школа твого прогресу по СНЕП-технологии: надійний і вигідний спосіб 'перезавантажити' індивідуальний биокомпьютер, поставивши потрібні тобі опції впевненості, безстрашності, здоров'я. Напрямку , форма заявки.

 

Кадрово-рекрутингове агентство 'Гарант'
Послуги для роботодавців і тих, хто шукає роботу. Тренінги.

 

Тренінг-Cтудія Сергія Биткова
Тренінгові програми, тренери, інформація для керівників, що бажають підвищити ефективність роботи свого персоналу.

 

Львівський інститут пожежної безпеки
Тут є майже все, що має бути на веб-сторінці вищого навчального закладу. Це інформація загального характеру, дані про адміністрацію, структуру інституту, наукову діяльності, що відбувається в його стінах. Є також окрема сторінка для абітурієнтів.

 

Львiвський державний медичний університет ім.Данила Галицького
Повна інформація про Університет: адміністрація, кафедри, навчання, вступ, події, наука, клінічна практика. А також все що може зацікавити медика в Інтернеті: каталог медичних сайтів України, каталог кращих медичних сайтів світу, студентська сторінка, український шлюз до MEDLINE, світові медичні новини, комп'ютерна документація онлайн, фотогалерея і багато іншого ...

 

Віртуальна школа права
Новини українського законодавства, юридичної науки, юридичної освіти, проекти юридичного спрямування, база львівських юристів практиків і науковців.

 

Львівский регіональний інститут державного управління
Представлено інформацію про академічні програми, наукову роботу та міжнародне співробітництво інституту.

 

Український Львівський Інститут бізнесу та інформатики
Сайт сертифікованого партнера Mіcrosoft. Ліцензійне ПЗ, курси, послуги (розробка ПЗ, бази даних, інтернет аплікації, інтранет/екстранет, електронна комерція, графіка/мультимедіа, веб-дизайн). Є також розділ вакансій.

 

Інститут підвищення кваліфікації Державного університету 'Львівська політехніка'
Електронна бібліотека підручників, цікаві лінки на ресурси: інформаційні джерела, українці у світі. Все про Львів.

 

Львівський інститут менеджменту
Інформація про інститут, навчання та тренінги, випускники, партнерство, проекти. Крім того, фотогалерея, чат та форум.

 

Кар'єра моделі
Дистанційне навчання на модель-фотомодель з видачею міжнародного диплому. Тенденції моди: галереї дизайнерів, портфоліо супермоделей, нові обличчя та імена.

 

Центр Водійської Майстерності 'Мустанг'
На сайті www.mustang.lviv.ua Курси підготовки в ЦВМ ”Мустанг” Все, що пов’язано з програмами курсів, місцем, часом проведення.

 

ОХОРОННІ, СТРАХУВАННЯ

 

Львівська агенція безпеки 'Галактика'
Комплексне охоронне забезпечення безпеки бізнесу. Довгострокова і короткочасна охорона стаціонарних і відкритих об'єктів, охорона вантажів, матеріальних цінностей, їх супровід, охорона часних осіб, туристичних груп, інформаційні послуги. Послуги, новини компанії, координати.

 

ПЕРЕКЛАД ТЕКСТІВ

  

ПОБУТОВІ

 

ПОЛІГРАФІЧНІ, ВИДАВНИЧІ, ДИЗАЙН

 

Спікарт
Львівська студія креативного графічного оформлення веб-сайтов. Інформація про послуги і ціни на роботу студії. Контактна иформация.

 

ПП 'Унікор'
Широкоформатний друк (сольвентний шестиколірний, фото якість). Широкоформатне ламінування (холодне та гаряче). Візуальна реклама (оформлення вітрин, павільйонів). Шовкотрафаретний друк (прапори та вимпели).

 

Видавництво Афіша
Основний вид діяльності фірми - видання навчальної, шкільної, дитячої літератури, а також торгівля книжковою продукцією. Видання періодичного журналу для поліграфістів 'Друкарський кур'єр'. Каталог, онлайн замовлення

 

АМАЛЬГАМА - студія професійного дизайну
Дизайн для реклами та поліграфії. Приклади робіт, ціни

 

Видавнича група 'Експрес'
Якісні поліграфічні послуги вищого рівня (поліграфічний комплекс 'Мандарин') та видання газет (серед яких газета 'Експрес' - найтиражніша україномовна газета в Україні). Ласкаво просимо в світ 'Експрес'!

 

Eleks Design Studio
Про студію, послуги та використовувані технології. Портфоліо (веб-проекти, логотипи, публікації, мультимедіа).

 

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

 

Львів робота. Робота у Львові
Робота у Львові. Львівський сервер працевлаштування пропонує Вам базу даних вакансій і резюме у Львові та за його межами. Легко знайти собі роботу або кваліфіковані кадри зможе будь-який бажаючий.

 

Кадрова агенція 'Вакансії'
Ті , хто шукає роботу, можуть дізнатися про можливості працевлаштування, а також додаткового професійного навчання у Львові , отримати консультації з приводу проходження співбесіді, підготовки резюме.

 

ПРОЕКТНО-КОНСТРУКТОРСЬКІ

 

РЕКЛАМНІ, МАРКЕТИНГОВІ

 

Рекламне агентство 'Золоті Ідеї'
Рекламне агентство повного циклу. Графічний та 3D-дизайн, брендінг, ідеї та креатив. WEB-дизайн. Всі види реклами.

 

Широкоформатний друк для реклами
Широкоформатний друк для внутрішньої та зовнішньої реклами. Друк на банері, оракалі, папері для постерів. Бігборди, сітілайти, постери, реклама на транспорті.

 

Рекламне агентство Європлакат-Захід
Розміщення реклами на біллбордах 3х6 м (у Львові, Західному регіоні та по Україні). Зовнішня реклама на рекламоносіях 1,2х1,8 м, на зупинках громадського транспорту. Повноколірний широкоформатний друк на папері та вінілі.

 

Реклама у Львові від 'Вертеп Компанії'
Фірми, що надають рекламні послуги у Львові.

 

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6