ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6

ЗНАЙОМСТВА

 

Львівська служба знайомств
Знайомства для усіх. Це професійна служба знайомств, що пропонує знайомства для усіх на спеціалізованому сервісі знайомств, що поєднує трохи сайтов. Служба знайомств пропонує вам не просто окремий сайт знайомств, як багато інших служб знайомств, але цілий комплекс різноманітних сервисов знайомств, зв'язаних між собою єдиною ниткою.

 

ІНТЕР`ЄР, ДИЗАЙН

  

ІНФОРМАЦІЙНІ

 

Інформаційна карта-довідник 'Львів як на долоні'
Найактуальніша інформація про сучасне життя Львова.

 

Львівська довідкова служба
Електронний довідник по товарах, послугах і цінах підприємств і організацій міста Львів. Цілодобова довідкова служба за багатоканальним телефоном 975-975.

 

Ділова Львівщина
Інформаційний сайт про економічний потенціал Львівської області. Соціально-економічні характеристики, суб'єкти господарської діяльності, адміністративний поділ, спеціальні економічні зони, зовнішньоекономічна діяльність

 

Львівський обласний молодіжний центр
Портал львівського обласного молодіжного центру. Інформація про напрямки роботи, історія створення, консультації, новини, посилання на інші сайти, контактна інформація.

 

Львівська міська рада
Сайт львівської міськради. Векторна карта міста з можливістю пошуку, новини культури, освіта, інформація для гостей міста, новини міської ради, інформаційні бази, львівські регіональні новини, фотогалерея, неурядові організації

 

Львівський сервер безкоштовних оголошень
Всі оголошення міста Львова. Можливість одержання нових оголошень по e-maіl.

 

Новини.NET
Львівські мережеві новини. Все про інтернет у Львові

 

Готель 'НТОН'
Тут Ви знайдете загальну інформацію про готель, надавані послуги, та ціни. За допомогою віртуального туру можна ознайомитися з інтер'єрами. Є карта проїзду.

 

Кінотеатр 'Кіно'
Сайт львівського кинотератра 'Кіно'. Огляди нових фільмів, рецензії, час і вартість сеансів.

 

VeloMax
Сайт про велокультуру. Статті, технічна інформація, дошка безкоштовних оголошень.

 

Інформаційний портал 'Здоров'я жінки'
Інформаційний портал 'Здоров'я жінки' містить статті, поради лікарів, відповіді спеціалістів стосовно особливостей лікування жіночих захворювань та інших захворювань, які відображаються на репродуктивному здоров'ї. На порталі поданий повний перелік та координати близько 100 лікарень та поліклінік державної форми властності Львівської області. З відповідями та порадами лікарів-спеціалістів можна ознайомитись на інтерактивному форумі.

 

Офіційний сайт ФК 'Карпати' (Львів)
Все про футбольний клуб 'Карпати' (Львів), найостанніші новини, звіти матчів, історія клубу, інтерв'ю з гравцями та тренерами.

 

'Львівська Хвиля'
Радіо 'Львівська Хвиля' - найстаріше серед існуючих недержавних станцій України. Сьогодні 'Радіо Львівська хвиля' - це майже сорок кваліфікованих працівників - презентерів та продюсерів, журналістів, менеджерів, інженерів, редакторів, рекламних агентів.

 

Щоденне видання 'Львівська газета'
Новини, економіка, політика, культура, спорт, коментарі.

 

КОНСАЛТИНГОВІ

  

Група аналітичного бізнес-консалтинга 'Злет'
Впровадження сучасних інтелектуальних технологій підвищення дохідності і конкурентоздатності бізнесу. Аналітична діагностика і проектування бізнесу для прийняття оптимальних бізнес-рішень, прогнозування результатів, мінімізації затрат і ризиків. Аналіз інформації методами DATA MINING для виявлення прихованих тенденцій і закономірностей при плануванні бізнесу. Прогнозування для бізнесу методами нейроматематики.

 

Компанія 'Fine Studio Software'
Представлено інформацію про компанію, що займається розробкою програмного забезпечення та ІT консалтингом. Перелік послуг і використовуваних технологій. Вакансії.

 

КУР'ЄРСЬКІ

 

“Міст Експрес”
Послуга “Міст Експрес” – це швидка і надійна адресна доставка пакетів, посилок і палет по всій території України, а також інші послуги, пов’язані з логістикою товарів і документів.

 

Єврофорвард
Інформація про логістику і перевезення різних вантажів, розклад на контретную дату, інші послуги.

 

МЕДИЧНІ, КОСМЕТОЛОГІЧНІ

 

Салон краси “Л’Етуаль”
Салон краси 'Л'Етуаль' у Львові. Член Клуба Haute Coіffure Francaіse, салон працює винятково з професійною косметикою L'Oreal.

 

Міжнародна клініка відновного лікування
Багаторічний досвід ефективного лікування хворих з дитячим церебральним паралічем (ДЦП), органічними ураженнями нервової системи й остеохондрозами за методикою професора Козявкіна у Міжнародній клініці відновного лікування (Трускавець). Інформація про систему лікування, про співробітників. Представлені наукові публікації, відгуки пацієнтів.

 

Центр сучасної медицини зору
Діяльність фірми 'Дент-Оптык' спрямована на розвиток оптичного бізнесу в Україні -оптові постачання очкових лінз, оправ і аксесуаров, а згодом крапки роздробу з усім необхідним устаткуванням для діагностики і виготовлення окулярів для корекції зору. Сьогодні ми можемо запропонувати свої послуги в хірургії і діагностиці.

 

Холістична медицина у Львові
Нетрадиційна й альтернативна медицина, гомеопатія. Проблеми сучасної медицини, навчання, публікації, медичні центри, партнери, консультації, лікарі.

 

Лабораторія ДНК-діагностики урогенітальних інфекцій
Інформація про метод діагностики та сервісні послуги.

 

МИТНІ

 

НАЛАГОДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ

 

Ріверст
Пускно-налагоджувані роботи, дослідна експлуатація, енергетичне обстеження, енергетичний аудит, послуги з інженірингу, проектування.

 

Фірма 'Елсі'
Проектні, монтажні та пусконалагоджувальні роботи щодо забезпечення комплексного захисту об'єктів. Виробництво пристроїв систем відеоспостереження, відеопереговорних пристроїв, блоків живлення систем безпеки. На сайті інформація про розробки та обладнання. Прайс.

 

ОПЕРАЦІЇ З НЕРУХОМІСТЮ

 

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6