СУМИ

 

 

 

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

 

 

 

 

стор.1    стор.2    стор.3

АВІА-, АВТО-, МОТО-ТЕХНІКА 

 

Сумський стрітрейсинг клуб!
Сайт Сумського Стритрейсинг Клуба. Тут ви знайдете інформацію про гонки, фото з місця подій, відеоролики. Статті про тюнинг. На форумі безліч цікавих розділів по тематиці.

 

ТОВ 'Едів'
Постачання
запчастин для вантажних автомобілів, тракторів, комбайнів та іншої сільськогосподарської техніки. Опис продукції, ціни

 

БУДМАТЕРІАЛИ, САНТЕХНІКА  

 

ТОВ 'К.Е.Д.'
ТОВ
'К.Е.Д.': комплектуючі для виробництва стеклопакетів, вікон, дверей із ПВХ, дерева, лаки і фарби Діамант, торгівельне устаткування, матеріали для монтажу, оздоблювальні матеріали.

 

Фірма 'Юніс' - магазин 'Кахельна плитка'
Інформація про пропоновану продукцію (сучасні будматеріали та сантехніка), поради будівельників і каталог готових рішень (фото приміщень, в інтер'єрних рішеннях яких використовується кахельна плитка із сантехнікою або без неї).

 

ГАЛАНТЕРЕЯ

 

ГОСПТОВАРИ, ПОБУТОВА ХІМІЯ

 

ТОВ 'Альянс-Суми'
Збереження
, транспортування, реалізація хімічної, будівельної, промислової продукції. Докладний перелік з цінам представлений на нашому сайті.

 

Завод 'Коагулянт'
Виробництво
сірчанокислого алюмінію і товарів побутової хімії. Опис виробництва і продукції. Про компанію, продукція, фотоальбом, пропозиції, координати.

 

ЕЛЕКТРОНІКА

 

ТОВ «Контакт-техно»
Каталог електропродукції промислового та побутового призначення (кабелі та дроти, автоматичні, кінцеві та пакетні вимикачі, контактори, запобіжники, реле, прожектори, лампи, рубильники, патрони, лічильники та щити). На сайті є статистика та ціни.

 

ЗАСОБИ БЕЗПЕКИ

 

ЗАСОБИ ЗВ`ЯЗКУ

 

КАНЦЕЛЯРСЬКІ ТОВАРИ

 

КІНО, ФОТО, ОПТИКА

 

КНИГИ, КАСЕТИ, CD

 

КОМП`ЮТЕРИ, КОМПЛЕКТУЮЧІ, ПЗ

 

Компанія 'БМС Лайн'
Продаж і ремонт комп'ютерів та комплектуючих. На сайті регулярно поновлюється прайс продукції компанії, перелік послуг. Розділ 'Конфігурація ПК' допоможе визначити вартість майбутнього комп'ютера.

 

Фірма 'КІТ'
Комп
ютерна техніка, оргтехніка, мобільні телефони (прайс-листи, опис та специфікації), а також інтернет-кафе, рекламна поліграфія, бухгалтерські програми

 

Салон-магазин 'QUEST Computer'
Продаж
комп'ютерів і комплектуючих. На сайті є структурований каталог товарів, прайс, новини, огляди, відповіді на запитання, які часто виникають, а також інформація про послуги сервісного центру.

 

КОСМЕТИКА, ПАРФУМЕРІЯ

 

МЕБЛІ, ПРЕДМЕТИ ІНТЕР'ЄРА

 

ТОВ 'МоСт'
Продаж офісних меблів, аксесуарів і посуду. Каталог продукції.

 

'Тайм плюс' - все для вікон
Виробництво вертикальних, горизонтальних, рулонних, плісе жалюзі. Виробництво захисних ролетів і вікон ПВХ. Монтаж гарантійне обслуговування і консультації по експлуатації всієї продукції компанії. На сайті: можливість виклику фахівця, 5% знижка на продукцію, пропозицію дилерам, новини.

 

МЕДИЧНІ ТОВАРИ ТА ОБЛАДНАННЯ

  

НЕРУХОМІСТЬ

  

ОБЛАДНАННЯ, ІНВЕНТАР

 

«Укртехметал Сервіс»
На сайті ціни на металопрокат: сталь листова, кутова, швелера, дріт, коло, арматура, шестигранник, квадрат, електроди, прайс-листи продукції, безкоштовні оголошення. Підприємство гарантує високу якість продукції, вигідні ціни, знижки постійним партнерам.

 

Фірма 'Рутекс'
Докладна інформація про компанію і пропоновану продукцію (насоси, електродвигуни, трубопровідна арматура, компресори).

 

Торговий Дім Selmi
Розробка
та виробництво приладів та технологічного устаткування; постачання приладів, аксесуарів і запчастин; постачання комплексних лабораторій 'під ключ'; доставка, монтаж, сервісне обслуговування, ремонт і модернізація; заміна морально застарілого та зношеного устаткування; допомога в підготовці та проведенні тендерів на закупівлю устаткування.

 

ПП 'Шкурат В.В.'
Офіційний
дилер заводу 'Фірма SELMA'. Регіональний представник заводу 'ДОНМЕТ'. Зварювальне устаткування, спецодяг і спецвзуття, а також засоби захисту.

 

'Мотордеталь-Правекс'
Виробництво гільз для двигунів внутрішнього згоряння. Про підприємство, продукція, новини, форум. Кординати.

 

ПВКП «Укртехносервіс'
Містить
ілюстрований каталог товарів виробничого холодильного устаткування (холодильні вітрини, агрегати, компресори), плити електричні промислові, хлібні стелажі, м'ясорубки. Ціни, інформація про потреби.

 

ППФ 'Ірен'
Поставки обладнання для ТЕК: насоси, компресори, запасні частини до них.

 

стор.1    стор.2    стор.3