СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

стор.1    стор.2    стор.3

ОХОРОННІ, СТРАХУВАННЯ

 

ПЕРЕКЛАД ТЕКСТІВ

  

Бюро перекладів 'Сучасні мови'
Дуже докладний опис послуг, словник термінів, нормативна база, розширена форма для онлайн-замовлення.

 

ПОБУТОВІ

 

ПОЛІГРАФІЧНІ, ВИДАВНИЧІ, ДИЗАЙН

 

WEB дизайн, 3D моделювання.
WEB дизайн. 3D візуализація архітектурних пректів. Дизайн інтерьєрів. Уроки 3D конструктора. 3D галерея. Каталог ссилок. Создание баннерів, логотипів.

 

Web-студія «ТріА»
Дизайн студія 'ТРИА'. Створення web-сайтов, розробка Web-додатків, редизайн і автоматизація існуючих сайтов, розробка логотипів, створення фірмового стилю, графічний дизайн, маркетингові дослідження, створення мультимедиа продуктів, інформаційна і технічна підтримка сайтов.

 

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

 

ПРОЕКТНО-КОНСТРУКТОРСЬКІ

 

РЕКЛАМНІ, МАРКЕТИНГОВІ

 

РА 'Новітні технології'
Світлова зовнішня реклама, об'ємні букви й елементи, рекламні щити та покажчики

 

Рекламна група 'Регіон'
База даних підприємств, організацій та фірм міста Суми, Сумської області. Повний спектр поліграфічних та рекламних постуг.

 

РЕМОНТ АВТОТРАНСПОРТУ, АВТОСЕРВІС

 

Автоцентр м. Суми
Переобладнання транспортних засобів, виготовлення й установка сидінь, виготовлення виробів з формованного ППУ, теплоізоляція трубопроводів.

 

РЕМОНТ МЕБЛІВ

 

РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНІ

 

Студія 'Стиль Тіффані'
Вітражі. Вироби з художнього скла та бронзи. Каталог кольорового скла з широкою гамою.

 

«Укртехносервіс»
Виготовлення
, ремонт і технічне обслуговування торгово-технологічного обладнання робітників їдалень, лікувальних установ, підприємств торгівлі і суспільного харчування, санаторіїв, дитячих садків, баз відпочинку, шкіл, навчальних закладів у Сумській області.

 

ВАТ 'Укрхімпроект'
Проектування
обєктів промислового та громадського призначення, інженерних обстежень будівель, споруд і будівельних конструкцій в хімичній, нафтохімічній, нафтопереробній, газовій та інших галузях промисловості

 

ВАТ 'Сумський Промпроект'
Здійснення
робіт: проектування, вишукування, обстеження, реконструкція, паспортизація, обстеження технічного стану будинків і споруд

 

РЕМОНТ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ, КОМП`ЮТЕРІВ

 

ТРАНСПОРТНІ, ЕКСПЕДИЦІЙНІ, СКЛАДСЬКІ

 

ТУРИСТИЧНІ

 

ЗАТ 'Готельний комплекс 'Україна'
В центрі міста Суми: готель рівня 2 зірки, ресторан, бар, лазні, каси продажу всі видів білетів. Готель на 126 місць. Ціни від 30 до 200 грн. за місце.

 

Арго
Магазин 'горячих' путівок. Туристичні подорожі, тури по усьому світу.

 

УРОЧИСТОСТІ, ВІДЕОЗЙОМКА

 

Весільний салон 'Глорія'
Ексклюзивні
та стильні моделі весільного, вечірнього та дитячого вбрання. Оптові поставки. Продаж у роздріб. Прокат. Прикраси для весільних автомобілів. Прокат автомобілів.

 

ЮРИДИЧНІ, НОТАРІАЛЬНІ

 

Сам собі юрист!
Незнання законів не звільняє від відповідальності за їх порушення. Комп'ютерні довідники з законодавства, безкоштовна юридична консультація і не тільки...

 

Сумська товарна універсальна біржа
Відомості
про біржу та ії послуги, інтернет-випуск газети 'Біржова торгівля', бюлетень пропозицій на продаж майна підприємств-банкрутів Сумської області, комерційні оголошення, опитування, юридична інформація. Матеріали публікуються українською або російською мовою без дублювання.

 

 

стор.1    стор.2    стор.3