ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6

ІНФОРМАЦІЙНІ

 

ZаБор
Оглядовий сайт. Присвячений місту Запоріжжю й всьому запорізькому регіону. Відпочинок і розваги, а також усе, що із цим зв'язане. Неформальна подача інформації. Гумор на грані фолу. Огляди новин тижня. Огляди преси.

 

Психологія само актуалізуючоїся особистості
Статті по психології само актуалізації, мотивації, магії.

 

Internet@Mania
Сайт запорізької телевізійної програми про Інтернет. Новини Інтернет, що навчає рубрика, огляди цікавих сайтів, ігри.

 

Zaporozhye.org
Веб каталог Запорізьких ресурсів.

 

Квартирка №50
На сайті зібрані роботи з магії компетентних авторів. Основні аспекти магічної науки, зв'язку магії й психології, чорна магія, біла, карти Таро, Вуду, методологія в магії й багато чого іншого.

 

Здоровя та краса
Здоров'я, краса, гарна фізична форма для всіх і в будь-якому віці реальні - ради на нашім сайті. Рецепти й ради лікаря, народної медицини, психолога. Чоловік і жінка.

 

Обмін фільмами по Україні
Запорізький сайт по обміну фільмами по Україні. Прийнятні умови, зручний спосіб обміну, регулярне поповнення колекції.

 

Гід
Збори посилань на кращі пошукові системи, сервера погоди, ігрові сервера, сервера ЗМІ, автомобільні сервера, кращі електронні бібліотеки, політичні сервера, Запорізькі ресурси, сайти телебачення, законодавства

 

Весь Маріуполь on-line!
Інформація про місто й розваги м. Маріуполя. Новини, знайомства, форум, робота, телефонний довідник, афіша й багато чого іншого

 

Центральний каталог Запоріжжя
Місце, з якого логічніше всього починати своя подорож по запорізькому Інтернету. Наші друзі із Запоріжжя. Дійсно дуже корисний і добре структурований ресурс.

 

Запорізька АЭС
Офіційний сайт ЗАЭС. Усе про роботу атомної електростанції. Щоденні новини. Підсумки роботи, підсумки за рік. Загальна інформація, питання й відповіді, керівники й телефони персоналу. Фото галерея, гостьова книга, посилання.

 

Укрвеб
На сайті є: пошук в Інтернет, гороскопи, відправлення СМС, каталог сайтів, конвертер валют, переклад слів і текстів, телепрограма.

 

Запорізький Інтернет портал
Інформаційно-розважальний портал міста Запоріжжя. Новини, знайомства, робота, об
яви, анекдоти, гороскоп, чат, форум, магазин.

 

Телерадіокомпанія 'МТВ-плюс'
Оперативно, об'єктивно, доступно про життя Мелітополя й Мелітопольського району. Щоденне оновлення.

 

Запорізький міський портал 'Все Запоріжжя'
Важливі й корисні відомості для гостей і жителів міста Запоріжжя: транспорт, довідник організацій і підприємств, адреси адміністрацій і служб, новини й афіша.

 

Lindex on line
Інформаційний сервер нормативних документів.

 

Дзеркало Запоріжжя
Інформаційно-розважальний портал газети 'Дзеркало Запоріжжя'. Новини, форум, дошка оголошень.

 

Запорізька торгово-промислова палата
На сайті розташована детальна інформація про палату, її відділах і послугах. Крім цього, викладені короткі відомості про регіон, список підприємств, членів ЗТПП, опублікований календар виставочних заходів на 2002 рік, інформація про журнал 'Хортицький бізнес-клуб'. Один з розділів повністю присвячений законодавству про зовнішньоекономічну діяльність і юридичним послугам

 

Бізнес-портал запорізьких фірм VSE.ZP.UA
Довідник запорізьких фірм. Персональні сторінки, сайти. Об'єднані прайс-листи. Інформація про новинки, акції. Стрічка новин

 

Сайт дитячих будинків м. Запоріжжя
Інформація про життя дітей-сиріт, про всиновлення, адреси дитбудинків України, статті, посилання, фото, гостьова.

 

Портал 333-club.com.ua
Мелітопольський інформаційно-розважальний портал. Даний ресурс містить швидкий флеш чат, гостьову, форум, дошку оголошень, рейтинг сайтів топ 10, інформацію про локальні мережі, курс валют, погода й інше.

 

4PC.info - все для користувачів ПК
Добірка матеріалів для користувачів ПК. Новини, довідкова інформація (способи визначення виробника й моделі пристроїв, пошук по FCC ID, визначення системної плати по BIOS ID та ін.), огляди й тести комп'ютерних комплектуючих. Каталог виробників hardware, з адресами сайтів, контактною інформацією. Архів драйверів (фільтрація по типі пристрою або виробникові, пошук). Форум.

 

Запорізька обласна газета 'Істебішмент'
Запорізький обласний незалежний щоденник. Новини , політика, персоналії...

 

Каталог 'Товари та Послуги'
Реклама й прайси на усі види товарів і послуг. Інформація, розповсюдження , підписка , прийом прайс-рядків, свіжий номер

 

КОНСАЛТИНГОВІ

 

Соціологічний центр 'ІнтерПоліс'
Запорізький міжнародний незалежний центр соціологічних, економічних і політичних досліджень. На сайті представлена інформація про центр і попередні роботи, про послуги, надаваних центром. Є приклад дослідження.

 

Центр соціологічних та політичних досліджень ІнтерПоліс
Проведення соціологічних досліджень і розробка науково-практичних рекомендацій у соціально-політичній, соціально-економічній і управлінській сферах. Аналіз інших соціальних і економічних проблем, що виникають у політику, культурі, утворенні, бізнесі й економічному співробітництві.

  

КУР'ЄРСЬКІ

 

Експрес-пошта
Найшвидша, проста й стильна пошта в Україні.

 

МЕДИЧНІ, КОСМЕТОЛОГІЧНІ

 

Компютерна медична діагностика (експрес-метод)
Ліцензія МЗ України № 14728-ГР. Лікарі вищої категорії проведуть Вам комп'ютерну діагностику захворювань внутрішніх органів, персонально підберуть медикаменти з обліком їх переносимості. Лікарі, використовуючи багаторічний професійний досвід і лікарські препарати не тільки хімічного, але й рослинного походження найвищої якості, зможуть реально допомогти Вам.

 

Стоматологія Вітадент – лікування, протезування, реставрація зубів
Стоматологія Вітадент (Запоріжжя) - лікування, протезування, реставрація, імплантація зубів, гігієна рота, профілактика карієсу, дитяча стоматологія, виправлення прикусу.

 

МИТНІ

 

НАЛАГОДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ

 

ОПЕРАЦІЇ З НЕРУХОМІСТЮ

 

Корпорація 'Арсенал'
Тут Ви можете ознайомитися з останніми новинами, проблемами й процесами, що відбуваються на ринку нерухомості Запоріжжя й України, основними законодавчими й нормативними актами в сфері нерухомості, одержати безкоштовну консультацію фахівців. У базі даних 'Арсеналу' можна розмістити свою заявку.

 

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6