ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6

НЕРУХОМІСТЬ

  

ОБЛАДНАННЯ, ІНВЕНТАР

 

НПП Дніпроенергосталь
Газо- та водо очисне устаткування; проектні, консалтингові, пусконалагоджувальні роботи установок очищення води та газу; утилізація вторинних енергоресурсів та моніторинг навколишнього природного середовища.

 

ТОВ 'Сваркомплект'
Продажів газозварювального, електрозварювального устаткування, зварювальних матеріалів та інструмента

 

ТОВ 'Запорiзька електропромислова група ‘
Постачання кабельно-провiдникової продукції та обладнання на підприємства України. Каталог кабельно-провiдникової продукції, прайс-аркуш, довідник, наявність на складах.

 

'Вітадент Січ'
Ресурс виробника дрібного абразивного інструмента. Тут ви зможете знайти перелік продукції, що випускається підприємством, із указівкою технічних характеристик, а також ціни на пропоновану продукцію.

 

Кавітаційний тепло генератор для опалення приміщень
Система кавітаційного рідинного опалення промислових і побутових приміщень. Будова, ефективність, вартість, документація.

 

Виробничо-торгова компанія 'Авілон'
Порцеляновий, скляний, керамічний посуд. Вогнетривкі вироби. Спецодяг і засоби захисту, інструмент. На сайті є прайси на всі види продукції.

 

Світ клімату
Інформаційно-комерційний сайт про кліматичне встаткування в Запоріжжя (кондиціонери, опалення, вентиляція).

 

МегаХолод-продукція Мелітопольського заводу
Фреонові компресора 1П-10(ФВ-6),1ПБ-10(1ПБ-7),4ПБ-20(4ПБ-14),4ПБ-35(4ПБ-28),Фуубс,Фвбс і всі запчастини до них. А також підбор, монтаж і ремонт холодильного встаткування.

 

ТОВ Сваркомплект
Сертифікована продукція відомих виробників зварювального встаткування обладнання України, Росії, Білорусії, Італії, Німеччини Німеччині, Франції.

 

ООО 'РИН лтд ‘
Всі або майже все, що Вам може бути цікаво відносно просічно-витяжного аркуша (опис, стандарти, застосування), резервуарів (вертикального й горизонтальних), глинозему, алюмінію і його сплавів, а також металопрокату, є на цьому сайті.

 

ОАО 'Рефма'
Продаж промислового холодильного встаткування. На сайті представлена інформація про підприємство й продукції, що випускається ним. Є докладний опис технічних характеристик.

 

Teхноком
Фірма Техноком поставляє електроустаткування, твердосплавні матеріали, текстильні стропи, склотканини, електричні машини, п’єзокерамічні елементи й багато чого іншого.

 

ОАО 'Мелітопольський компресор
Продаж компресорів, газодувок і повітродувок, вакуум-насосів і агрегатів, уніфікованих газо-зарядних станцій. Про завод, продукція, представництва, координати.

 

ООО 'Внеш-Комплект'
Оптовий продаж енергетичного встаткування. На сайті каталог продукції, прайс.

 

Фірма НВ
Сурми. Фітинги механічні для поліетиленових труб Jіmten (Іспанія), МРЗ (Польща). Системи автоматичного поливу, краплинне зрошення. Крани ПВХ (Іспанія) - хімстійки. Фільтри 2', 3' - 100 мкрн. Монтажне обладнання.

 

Міжнародний електротехнічний портал обяв
Комплексна поставка силових високовольтних і вимірювальних трансформаторів, що комплектують вироби для їхнього ремонту. Устаткування для відновлення ізоляції старих трансформаторів, регенерації й заміни масла на діючих силових трансформаторах, діагностика уведень і їхнє відновлення. Проектування й виготовлення потужних трансформаторів під замовлення на заводах-виготовлювачах. Силові трансформатори типу: ТМ, ТМН, ТДТН і ін.

 

Запорізький завод важкого кранобудування
Виробництво кранів, навісного устаткування, устаткування гідро споруджень, зварених металевих конструкцій. Випуск нестандартного устаткування. Послуги, продукція, координати.

 

ОДЯГ, ВЗУТТЯ, ТЕКСТИЛЬ

 

Артстудія 'Карнавал'
Прокат, виготовлення під замовлення моделей карнавальних костюмів, подіумних платтів і платтів для особливих урочистих випадків. Портфоліо, контактна інформація.

 

ОРГТЕХНІКА, ОФІСНЕ ОБЛАДНАННЯ

 

ООО ПКФ 'Рома,Лтд'
Оптовий продаж комп'ютерної й офісної техніки, паперу, канцтовар, корпоративні IT-рішення, сервісний центр. На сайті є зручний каталог товарів, опис напрямків діяльності, перелік послуг

 

ПАЛИВНО-МАСТИЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

 

Біодизель-Запоріжжя
Створення встаткування для виробництва біологічного палива - біодизеля.

 

ООО 'Компанія 'Альпіна'
Оптовий та роздрібний продаж нафтопродуктів у Запорізькому регіоні.

 

ПОБУТОВА ТЕХНІКА, ЕЛЕКТРОТОВАРИ

 

Інтернет магазин побутової техніки
Побутова, аудіо, відео техніка, комп'ютери й комплектуючі, мобільні телефони. Більше 2000 найменувань товарів! Гарантія, можливість доставки по місту Запоріжжя.

 

Міжнародний електротехнічний портал обяв
Дошка оголошень по електротехнічному встаткуванню.

 

Фірма 'Элан ЛТД'
Коротка, але насичена інформація про послуги з виробництва й поставки кабельно-провідникової продукції й електротехнічного встаткування (проведення контактні (МФ), для ЛЕП (А,АС), обмотувальні (ПСД, ПСДКТЛ, АПСДК, ПЭТ). Прайси.

  

ПОДАРУНКИ, СУВЕНІРИ, АНТИКВАРІАТ

 

Кераміка
Оптовий продаж керамічних виробів (квіткові горщики в стилі антика, кантрі, авангард, класика), сувенірної й господарської групи товарів.

 

ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ, НАПОЇ, ТАБАК

 

Neways
Сайт представляє компанію, що займається поширенням продукції фірми Neways - виробника харчових добавок.

 

ОАО ПБК 'Славутич'
Запорізький пиво-безалкогольний комбінат 'Славутич'. Новини, докладне описи сортів пива, що випускається, про самий завод.

 

Компанія «Ольф»
Один з найбільших недержавних виробників борошна, макаронних і хлібобулочних виробів, виробів зі слойоного тіста й напівфабрикатів із замороженого тесту. На сайті представлена інформація про компанію, її діяльності й виробленій продукції.

 

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6