АР КРИМ ТА СЕВАСТОПОЛЬ

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6

 

ОДЯГ, ВЗУТТЯ, ТЕКСТИЛЬ

 

ОРГТЕХНІКА, ОФІСНЕ ОБЛАДНАННЯ

 

ПАЛИВНО-МАСТИЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

 

ПОБУТОВА ТЕХНІКА, ЕЛЕКТРОТОВАРИ

  

ПОДАРУНКИ, СУВЕНІРИ, АНТИКВАРІАТ

 

Сувеніри
Інтернет-магазин сувенірів та подарунків ручної роботи.

 

Спектр - сувеніри з дерева
Оптові постачання від виробника біжутерії й аксесуарів з дерева. Оптовий прайс-лист.Фото продукції.

 

Салон-магазин годинників 'Восток'
На сайті представлений каталог годинників, рекомендації з вибору механізму, а також словник термінів.

 

Срібні вироби
Автор сайта надає свої послуги по виготовленню різних виробів зі срібла. Можливе виготовлення на замовлення.

 

Морські мушлі, корали, сувеніри
Продаж морських раковин, черепашок, коралів і сувенірів з них. Дрібним оптом і в роздріб по Україні.

 

Happycards. Листівки ручної роботи
Фантастичні вітальні листівки ручної роботи, авторські подарунки та оригінальні букети з живих квітів.

 

Оптовий продаж новорічних ялинок
Оптовий продаж новорічних іграшок та прикрас, штучних ялинок, сувенирів в Україні. Можливість офрмлення оптового новорічного замовлення online. Вистака пропонованих фірмою Стівва новорічних товаріів та прайс-лист.

 

ПП 'Ванда'
Оптово-роздрібна торгівля сувенірами, посудом, товарами для дому, а також літнім асортиментом. На сайті є каталог продукції з фотографіями.

 

ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ, НАПОЇ, ТАБАК

 

Компанія 'Союз-Віктан'
Сайт присвячений найбільшому українському виробникові алкогольних напоїв, популярного напою 'Лонгер' та мінеральної вони 'Неаполіс'. Містить вичерпну інформацію щодо продукції, технології виробництва, продажів в Україні та за її межами і багато іншого. Визнаний найкращим корпоративним проектом України.

 

Інгрідієнти та розхідники 'Ristora'
Розхідники інгредієнти Rіstora, ІCS. Вендинг-розхідники. Усі для вендинга й автоматичної торгівлі в Україні.

 

Аромати Тавриди
На сайті надається інформація про виробників харчових домішок та спецій для ковбасного виробництва, а також про виробників ефірних олій та екстрактів для бальнеотерапіі

 

КСК
Інформація про компанії. Виробництво і реалізація солі екстра вищої якості. Сіль проста, йодированная, фторированная, без антіслеживателя. Таблетированная сіль.

 

Стевія
ПП Стевія представляє продукцію на основі рослини стевія. Стевія - натуральний низькокалорійний замінник цукру, засіб для хворих цукровим діабетом, замінник цукру для людей з надлишковою вагою, хворих ожирінням. Сироп стевії використовується в харчовій промисловості як замінник цукру.

 

Сонячна Долина. Вина Криму
ВАТ Сонячна долина, Судак, Крим. Виноробство, від закладки винограду, у районі, де кримські гори і чорне море роблять його унікальним, до продажу вина, яке продляє життя людини і дає здоров'я.

 

Інтернет-магазин кримських вин 'Массандра'
Весь асортимент кримських вин, вироблених НПАО 'Массандра', а також унікальні шампанські вина радгоспу-заводу 'Новий Світ'. Каталог вин, умови доставки, а також корисні поради щодо зберігання та дегустації вин.

 

Севастопільський пиво-безалкогольний завод
Тут можна довідатися про історію заводу, познайомитися з продукцією (9 сортів), а також оформити замовлення на її придбання. Фан-клуб.

 

Завод шампанських вин 'Новий світ'
Найкраще елітне шампанське України.

 

ПРОМИСЛОВА ХІМІЯ, ДОБРИВА

 

Биофабрика “Нива”
Біопродукція від вітамінізованих добавок, біостимуляторів і кормових антибіотиків до биоудобрений і биофунгицидов, пробиотиков і ферментно-пробиотических добавок, консервантів кормів і інших препаратів для с/г.

 

РОСЛИНИ, ТВАРИНИ

 

Бризи Чорного Моря
Сайт присвячений лабрадорам ретриверам розплідника 'Бризи Чорного Моря', харчуванню лабрадорів-щенят і розведенню.

 

Колективне пiдприємство 'Таір'
Вирощування і переробка сільськогосподарських культур. Вирощування лікарських рослин - розторопша, меліса, м'ята, шавлія, котовник.

 

Племінний фелінологічний центр 'Гарфільд'
Клуб любителів кішок м.Севастополя. Ветеринарія, утримання, породи, виставки, фотогалерея, продаж кошенят.

 

Севастопільський Клуб Любителів кішок 'Шарм'
Новини, розплідники, виставки, судді, продаж кошенят, фотографії котів і карикатури.

 

Кiмнатнi рослини
Вирощування і відхід за кімнатними рослинами, квітами, декоративне квітництво, кактуси, орхідеї, захист від шкідників. Алфавітний покажчик рослин.Як скласти дернової, хвойної, листову земляної суміші. Щомісячний календар квіткаря і рекомендації. Корисні ради квіткарям.

 

СІЛЬГОСПТЕХНІКА

 

СИРОВИНА, МАТЕРІАЛИ

 

ВАТ 'Пластполімер'
Нормативна документація, співполімери тетрафторетилена з етиленом, перфторовані співполімери тетрафторетилена, співполімери на основі вініліденфторида.

 

ТАРА ТА УПАКОВКА

 

Компанія 'Деметра'
Інформація про компанію, виробника подарункового упакування і тари для збереження вин. Опис товарів, ціни. Контактна інформація.

 

ТОВ 'Сувенір'
Розробка виготовлення сувенірного упакування для вин коньяків з оригінальним дизайном

 

ТОВАРИ ДЛЯ ДІТЕЙ

 

Дитячий одяг O'hara
Якісний
дитячий одяг від торговельної марки O'hara в Україні. Оптовий продаж дитячого одягу. Дитячі куртки, футболки, шкарпетки, майки, дитячі комплекти, ветровки, пуховики, плаття, шапки, рукавиці.

 

ТОВАРИ ДЛЯ СПОРТУ ТА ВІДПОЧИНКУ

 

Компанія 'Юркаффа'
На сайті представлений каталог техніки для активного відпочинку: бізнес вертольоти, водні мотоцикли, реактивні катери, моторні яхти, парашутні катери, техніка для буксирного водного спорту, підвісні двигуни, квадроцикли, аксесуари. Вся продукція супроводжується докладними описами. Також є добірка корисної тематичної інформації.

 

Акваполіс
Водні велосипеди, катамарани, каноє й інші водні атракціони виробництва компанії 'Future Beach' (Канада) пропонує Вам ексклюзивний представник на території України фірма 'Акваполіс'. Успіх наших атракціонів забезпечений поєднанням привабливого дизайну, яскравих кольорів, неймовірної практичності та низкою ціни.

 

ЮВЕЛІРНІ ВИРОБИ

 

Кримська ювелiрна компанiя Дюльбер
Інформація про компанію, використовувані технології, фотографії виробів, пропозиції.

 

Послуги

 

БАНКІВСЬКІ, ФІНАНСОВІ

 

Об'єднаний комерційний банк
На сайті представлена інформація про банк та його послуги. Тут Ви також знайдете фінансову звітність, програмний комплекс 'Клієнт-Банк', який можна скачати. Крім того, є інформація про пластикові картки. Працює система пошуку в межах сайту.

 

АКБ 'Чорноморський банк розвитку та реконструкції'
На сайте Ви знайдете загальну інформацію про банк, прес-реліз, перелік послуг, довідкову та контактну інформацію банку, а також курси валют, графіки , колекцію посилань.

 

Банк Морський
Інформація про банк (історія, напрямки діяльності, реквізити, філії). Відомості для потенційних партнерів. Інформація про послуги банку приватним особам. Новини банку.

 

ТОВ 'Фiнансово-розрахункова група'
Про діяльність зберігача цінних паперів. Умови діяльності. Послуги. Тарифи. Зразки документів. Контакти.

 

АКБ 'Інвестбанк'
Сайт дає детальну інформацію про банк. Тут представлені його ліцензії, матеріали публікацій у ЗМІ, результати діяльності за період 1998-2000 і за 8 місяців 2001 року. Є курси валют. Координати та послуги головного відділення банку в м.Севастополь та його філії у м.Харків.

 

АБ 'Таврика'
Новини банку, історія, інформація про послуги, філії, фінансові показники банку, контакти.

 

Трейдер & Iнвестор
Метою створення цього сайта в першу чергу є допомога трейдерам і інвесторам, щоб вони не помилилися при виборі брокера для роботи на ринку FOREX, так сказати, незалежний нагляд, що будуть здійснювати всі наші користувачі.

 

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6