МИКОЛАЇВ

 

 

 

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

 

 

 

 

 

 

стор.1    стор.2    стор.3

АВІА-, АВТО-, МОТО-ТЕХНІКА 

 

Проектування і будівля судів маломірного флоту
Сайт
присвячений питанням проектування і будівлі катерів і яхт і інших маломірних судів по індивідуальному замовленню досвідченим яхтовим майстром Панчуком Василем Івановичем з міста Миколаєва. На сайте представлені кілька популярних проектів судів, контактна інформація. Колекція проектів постійно оновлюється і поповнюється.

 

UA-Marine: професійні послуги у сфері яхтинга
Яхтинг
в Україні та СНД. Вітрильні і моторні яхти, катери, круїзери від виробників. Обладнання і матеріали для верфів, марин, яхт-клубів. Консалтинг, офшорна реєстрація яхт. Брокераж. Чартер. Навчання.

 

Юнікс Трейд Ко
Сайт фірми Юнікс Трейд Ko, що займається роздрібним продажем авто деталей. Тут можна знайти новини, прайс листи, стіл замовлення, постачальників, а також інформацію про компанію та контак.

 

БУДМАТЕРІАЛИ, САНТЕХНІКА  

 

ППФ 'Хелена'
Сайт
фірми, яка постачає профілі (системи), комплектуючи, фурнітуру від грецького виробника Etem S.A.

 

Компанія 'АТА'
Сайт присвячений малотоннажному суднобудуванню - будуванню й обробці яхт і катерів. У нас Ви можете замовити все для будування.

 

Марк Строй Сервіс
Вироблення гранітного щебеню, будівництво, нерухомість і транспортні послуги. На сайті Ви зможете побачити все про компанію, продукцію, що випускається, а також прейскурант.

 

ГАЛАНТЕРЕЯ

 

ГОСПТОВАРИ, ПОБУТОВА ХІМІЯ

 

Фільтри для води «Джерело». Виробництво, продаж, постачання.
Фільтри для води. Виробництво, продаж. Фильтруючі елементи (картриджі).

 

ЕЛЕКТРОНІКА

 

ЗАСОБИ БЕЗПЕКИ 

 

Ніктон Сервіс
Компанія займається розробкою охоронних систем, автосигналізацій, блоків харчування і друкованих плат. На сайті можна детальніше познайомитися з компанією, продукцією, що вона випускає серійно, також продукцією інших виробників і довідатися про послуги по розробці і виробництву.

 

ЗАСОБИ ЗВ`ЯЗКУ

 

КАНЦЕЛЯРСЬКІ ТОВАРИ

 

КІНО, ФОТО, ОПТИКА

 

КНИГИ, КАСЕТИ, CD

 

DVD оптом і вроздріб !
Самі останні новинки кіно і музики на
DVD. Різноманітний асортимент, прокат кіно відео фільм ... Оптом і вроздріб DVD. Різноманітний асортимент, каталоги - більш 3000 дисків.

 

КОМП`ЮТЕРИ, КОМПЛЕКТУЮЧІ, ПЗ

 

Комп'ютерна фірма 'S.V.com'
На сайті представлені готові конфігурації комп'ютерів. Також Ви власноручно можете підібрати конфігурацію Вашого майбутнього комп'ютера за вигідною ціною, роздрукувати або зберегти її. При підрахунку ціни враховується ПДВ 20%, але не враховуються знижки, про які ви можете довідатися, якщо відвідаєте нашу торгово-виставкову залу. Є прайс і умови сервісного обслуговування.

 

НПП 'Віланік'
Прайси і коментарі на різні види комп'ютерів, комплектуючих, периферії, комп'ютерних меблів. Широкий розділ комп'ютерної літератури з анотаціями книжкових новинок і CD. Багатий розділ лінків і новин

 

Фірма 'Парус-Єднання'
Представлено інформацію про діяльність фірми, про пропоновані комп'ютери та комп'ютерну техніку, програмне забезпечення для автоматизації управління підприємством. Тут же Ви знайдете статті й огляди устаткування.

 

Фірма АДМ
Комп'ютери і комплектуючі, прайс-листи, описи, лінки на виробників, драйвери. Програмне забезпечення, описи, download. Форуми по обговоренню 'заліза', комп'ютерна барахолка. Можливість підписки на новини.

 

КОСМЕТИКА, ПАРФУМЕРІЯ

 

РосКосметика
Торгівля сировиною для косметики та побутової хімії. Відвідувачі сайту також знайдуть великий перелік готової продукції, косметики і автохімії, що випускається підприємством.

 

МЕБЛІ, ПРЕДМЕТИ ІНТЕР'ЄРА

 

Спеціалізоване мебельне підприємство Інтер`єр
Виготовлення
меблів для готелів, будинків відпочинку, курортів. Меблі для дому та офісу.

 

Каталог меблів ТОВ 'Артель'.
На
сайті Ви можете ознайомитися з моделями меблів від ТОВ 'Артіль', замовити меблеві фасади оптом і вроздріб, деревообробні та металообробні верстати з ЧПУ виробництва ТОВ 'Артіль'.

 

ТОВ «Дом та Офіс»
ТОВ 'Будинок і Офіс' м. Миколаїв. Виробництво меблів і столярних виробів з натурального дерева і кращих видів ДСП із застосуванням фурнітури німецьких виробників. Виготовлення повного спектра кованих виробів, зварювальних і складальних металоконструкцій. Виготовлення металлопластиковых конструкцій: вікон, двер, перегородок.

 

Мебельстрой
Виробництво і продаж меблів, торговельного обладнання, продаж холодильних вітрин у м. Миколаєві. Проектування і дизайн інтер'єра для офісу, будинку і торговельного приміщення. Меблі своїми руками.

 

Фирма 'Хеппі Лайф'
Жалюзі, ролети, вікна, двері. Візитка.

 

ТОВ 'Туре'
Меблі виробництва Китай. Класичні, стильні сучасноі, офісні спальні. Кухні, дитячі і багато чого іншого.

 

Фабрика м’яких меблів «Маргарита»

Основним напрямком діяльності компанії є виготовлення мяких меблів.

 

МЕДИЧНІ ТОВАРИ ТА ОБЛАДНАННЯ

  

НЕРУХОМІСТЬ

  

Нерухомість у Миколаєві
Сайт присвячений проблемам купівлі-продажу та оренди нерухомості. Тут ви знайдете багато корисної інформації, поради, законодавство з нерухомості. Є форум, дошка оголошень, база нерухомості.

 

Бізнес-центр 'Александровський'
Офісні приміщення, конференц-зала, готельні номери, ресторан, бар, спортивно-оздоровчий комплекс, сауни, більярд, автостоянка під охороною, автомойка, оренда автомобілів для пересування по місту.

 

Миколаєвська агенція нерухомості 'Чумацький шлях'
Комерційна і жила нерухомість, дошка оголошень, газета 'Інвестор'

 

ОБЛАДНАННЯ, ІНВЕНТАР

 

ООО 'ПлазмаТехСервис-Украина'
Металлорежущие плазменные станки с ЧПУ АртПлазма. Переносные машины термической резки (плазменной и газовой) с ЧПУ SteelTailor. Широкий выбор металлообрабатывающего оборудования

 

ТОВ 'Артель'
Виробництво деревообробних верстатів ЧПУ. Поширення супутніх програм для управління. На сайті є інформація про пропоновану продукцію.

 

ТОВ 'Енергоавтоматика'
Монтаж, налагодження, ремонт, модернізація та сервісне обслуговування устаткування повітряних компресорних станцій. Перелік послуг, контактна інформація.

 

Завод 'Екватор'
Водоохолоджувальні машини, кондиціонери, теплообмінні апарати, котельне обладнання, електровентилятори і повітророзподільники. Докладний каталог продукції, новини і події підприємства.

 

НВО 'Спектр'
Детектори валют, цінних паперів, акцизних марок; криміналістичні прилади. Розробка, виробництво, постачання, сервіс.

 

Виробниче підприємство Еста
Виробництво лопат для вітростанцій і промислових вентиляторів (у т.ч. градирень). Малотоннажне суднобудування (корпуса, палуби, рубання, елементи вбудованих меблів і ін., спортивні і туристичні байдарки, каное, човна для академічного веслування. Виробництво виробів будь-якої складності в (т.ч. радіотехнічного призначення).

 

'Кристал-Сервіс'
Виробництво, постачання, ремонт і модернізація устаткування для зварювання та термічного різання металів. Загальна інформація про підприємство, телефони й адреси.

 

НВП «Эладин»
Виробництво і реалізація високоякісних систем плазменного запалення палива для газотурбінних двигунів, котло-енергоагрегатів. Пристрої селективного контролю смолоскипа для різних энергоагрегатів. Системи автоматики і керування енергетичними установками і процесами.

 

Iндустріал-Технік
Геодезичне обладнання, інструмент, запірна арматура, гумовотехнічні вироби.

 

Блок-Центр. Біотуалети, продаж та виробництво.
Сайт компаніі ЧСП 'Блок-Центр' українського виробника мобільних кабін для біотуалетів. Характеристика продукції.

 

Ніктон-Сервіс: блоки живлення
Серійне виробництво та виготовлення за індивідуальним замовленням блоків та модулей живлення. Каталог продукції. Документація на вироби. Програми для дилерів. Список вакансій. Про компанію.

 

Автоматизація розкрою промислових материалів
Програми розкрою для різних галузей промисловості. Обладнання та програми для розкрою. Новини, статті, посилання, опис САПР/АСТПВ. Гостьова книга.

 

ОДЯГ, ВЗУТТЯ, ТЕКСТИЛЬ

 

АТ «Ангела» - виробник жіночої білизни
Виробництво
корсетних виробів, європейський рівень якості.

 

ОРГТЕХНІКА, ОФІСНЕ ОБЛАДНАННЯ

 

Shop.mk.ua - онлайн магазин
На сайте працює зручна система пошуку товару по категорії або по виробнику , публікується інформація про лідерів продажів, огляд нової продукції.

 

ПАЛИВНО-МАСТИЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

 

ООО Ранг
Продаж оптом та вроздріб найширшого спектру сертифікованих високоякісних нафтопродуктів Лисичанського НПЗ, Кременчугского НПЗ. Мережа власних АЗС по місту Миколаєву та Миколаєвській області, дружня мережа АЗС по Україні.

 

 

 

стор.1    стор.2    стор.3