МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

стор.1    стор.2    стор.3

ПОЛІГРАФІЧНІ, ВИДАВНИЧІ, ДИЗАЙН

 

Студія дизайну 'Tраус'
Інформація про студію, її концепцію. Пречень послуг і цін по дизайну, веб-дизайну, рекламі, поліграфії. Портфоліо. Контактна інформація.

 

Дизайн Студiя NWS
Професійна розробка, підтримка і супровід інтернет-проектів. Хостинг, реєстрація доменов, промоушн. Комплексний підхід - від розробки фірмового стилю компанії до просування готового проекту в мережі .

 

Компанія 'Укрwebстрой'
Розробка якісних сайтів для бізнесу.

 

Дізайн студія
Миколаївська дизайн-студія. Web-дизайн, 3d графіка.

 

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

 

ПРОЕКТНО-КОНСТРУКТОРСЬКІ

 

РЕКЛАМНІ, МАРКЕТИНГОВІ

 

РА 'Wizard'
Рекламне агентство. Зовнішня реклама.

 

Креативна Агенція 'Just PRomo'
Креативні рішення. Промо акції. Презентації. PR – супроводження. Соціологічні дослідження.

 

B2BLogger.com - Все по промисловому маркетингу
Статті та публікації по промисловому маркетингу, практичні матеріали по організації маркетингової діяльності на виробничих підприємствах. Маркетингові форуми.

 

РА 'Служба реклами Деменських'
Основні напрямки діяльності і розвитку, прайс-лист на послуги, інформація про партнерів і клієнтів, приватні оголошення, контактна інформація.

 

РЕМОНТ АВТОТРАНСПОРТУ, АВТОСЕРВІС

 

ТОВ 'Югмашсервіс'
Презентаційний сайт фірми, що займається судноремонтом, обробкою металопрокату, виготовленням деталей і виробів машинобудування, виготовленням виробів зі сталевих труб, виробництвом захисних покриттів, литтям деталей і виробів з чавуна. Інформація про фірму, продукцію та послуги.

 

РЕМОНТ МЕБЛІВ

 

РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНІ

 

ЧСЗ - Чорноморський Судобудiвний Завод
Офіційний сайт ЧСЗ - об'єктивна інформація про ЧСЗ, огляд публікацій у пресі, новини заводу, продукція і послуги, історія.

 

ВАТ 'Суднобудівний завод 'Лиман'
Суднобудівний завод 'Лиман'. Будівництво моторних, парусно-моторних яхт, катерів, рибальницьких судів. Судоремон.

 

РЕМОНТ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ, КОМП`ЮТЕРІВ

 

ТРАНСПОРТНІ, ЕКСПЕДИЦІЙНІ, СКЛАДСЬКІ

 

Єдине транспротне агентство
Пропозиції щодо вантажоперевезень. Оголошення з фотографіями про покупку і продаж авто. Новини автосвіту, а також форум і поштові розсилання.

 

Українська експортна компанія
Покупка, експорт зернових і оліїстих культур, тваринництво, комбікорми, продукти харчування.

 

ПП ПроектКонтактСервіс
Проектування, монтаж зерносховищ, силоси металеві вентильовані, вентилювання й охолодження зерна, виготовлення і постачання комплектуючих для зерносховищ.

 

Компанія 'Марконі'
Послуги з агентування суден і експедирування вантажів у всіх портах Миколаївського регіону. На сайті опублікована інформація про компанію, про миколаївський морський торговельний порт, перелік послуг, форма для онлайн-заявки.

 

Експедиторська компания 'Логістранс'
Транспортно-експедиторська компанія пропонує наступний спектр послуг: транспортно-експедиторські послуги при перевалці експортних, імпортних і транзитних вантажів, таможенно брокерські послуги, організація експертизи вантажів, організація морських, залізничних і автоперевезень вантажів і ін.

 

Миколаївський річний порт
Інформація про підприємство, комерційні пропозиції, пасажирські перевезення, портові послуги. Контактна інформація.

 

ТУРИСТИЧНІ

 

Фірма 'Хан-Тенгрі'
Відпочинок для дітей та дорослих, екскурсійні тури, шкільний туризм. Пригодницький туризм та активний відпочинок. Інформація про напрямки діяльності фірми.

 

Туристична фірма 'Саквояж'
Інформація про індивідуальні та групові тури, відпочинок на курортах світу: екскурсії, круїзи, гірськолижні курорти, дитячий відпочинок, авіаквитки та автобусні перевезення. Статті, що розповідають про специфіку різних країн. База даних посольств.

 

Туристичний сервер курортної зони 'Коблево'
Описи пансіонатів і баз відпочинку курортної зони. Враження туристів, фотографії, форуми і багато іншого.

 

Туристична компанія 'Візит Центр'
На сайті можна отримати інформацію про турфірму, яка є власником мережі дитячих таборів на Азовському морі. Ціни, опис послуг, фотоальбом, карта розташування, документи організації.

 

Ресторанно-готельний комплекс 'ІмператорЪ'
Опис послуг: готель, меню ресторану, більярд, відео, новини комлекса.

 

Ресторанно-готельний комплекс «Коралл» м. Миколаїв
Ресторанно-готельний комплекс 'Корал' пропонує своїм гостям чудовий прийом. У нас злилися воєдино відмінна кухня і високоякісне обслуговування, привітна гостинність і багатоваріантність відпочинку.

 

Готель 'Континент'
Сторінка-візитка. Стислий опис можливостей готелю.

 

Оздоровлюваючий центр - база відпочинку 'Південна'
Сторінка Оздоровчого центра - бази відпочинку 'Південна'. Інформація про кліматичні умови, забезпечення відпочинку, розміщення, харчування, медичне обслуговування, екскурсії.

 

ПП Баранов
Відпочинок у Коблево. Умови проживання, прайси, трансфер. Контактна інформація.

 

Фотосайт клубу авкалангістів 'Садко'
Фотосайт клуба підвідного пошуку 'Садко''. Клуб займається пошуком і підвідним обстеженням затонулих у Чорному морі кораблів часів Другої Світової війни; дослідженням миколаївських катакомб. На фотосайте зібрані усі фотографії за 40 років існування клуба! Фото експедицій, знахідок, людей минулим через клуб


Крута осип
Крутий осип - відмінний відпочинок на Кинбурськый косі. Це місце давнього поселення людей. Про це свідчать сліди поселень епохи пізньої бронзи, античного періоду. В даний час тут створений заповідник, регіональний ландшафтний парк 'Кинбурська коса'.

 

Торгівельно-розважальний комплекс 'Арка'
'Арка' - це елітне казино, кращий ресторан Миколаєва, фотостудія і професійні фотопослуги, центр мобільного зв'язку, зал ігрових автоматів, букмекерская контора і квітковий магазин.

 

УРОЧИСТОСТІ, ВІДЕОЗЙОМКА

 

ЮРИДИЧНІ, НОТАРІАЛЬНІ

 

Юридична підтримка та правовий захист
Консультації
з правових питань підприємництва і управління бізнесом, правове забезпечення юридичних і фізичних осіб. Безкоштовні on-line консультації.

 

Міжнародна Юридична служба
Юридична фірма - Миколаїв, Одеса, Київ.

 

стор.1    стор.2    стор.3