ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6    стор.7    стор.8    стор.9

УРОЧИСТОСТІ, ВІДЕОЗЙОМКА

 

Фото та відео. Одеса
Відеозйомка в Одесі. Створення весільних, рекламних, корпоративних відеороликів та фільмів. Оригінальний та творчий підхід до кожного клієнта. Запис вашого відео на будь-який формат, що сподобався вам,(VHS, DVD, VCD, mіnіDV, MPEG4). Замовлення фотографа, музичне оформлення.

 

'Світ феєрверків'
Піротехнічні вироби - петарди, ракетки, салютні установки і т.д. Послуги з проведення феєрверків. Ціни, опис, кошик замовлення. Законодавча база України, позв'язана з торгівлею і транспортуванням піротехніки.

 

ЮРИДИЧНІ, НОТАРІАЛЬНІ

 

Юридичне бюро 'Алібі'
Юридичні, детективні послуги.

 

Міжнародна юридична служба
Консультативний рекламно-інформаційний бюлетень Міжнародної Юридичної Служби (Україна), яка має регіональні відділення у містах Києві та Одесі та орієнтована на підприємців.

 

Юридична фірма 'АНК'
Надання різноманітних юридичних послуг. На сайті є інформація про підприємницьке і податкове право України. Новини компанії, консультації, огляди, координати.

 

Юридична компанія 'Бізнес-Континент'
Послуги, ціни, консультації. Крім цього, на сайті розміщені також сторінки агенції нерухомості з такою ж назвою і сторінки Кредитного Союзу 'Морське Кредитне Товариство'.

 

Центр бізнес-технологій 'ЄвроМенеджмент'
Юридичні та бухгалтерські послуги. На сайті Ви знайдете перелік послуг, анонси семінарів і тренінгів, статті, інформацію про тренерів. Працює форум.

 

Юридична агенція Чорноморець і Батилін
Надання юридичного, аудиторського та оффшорного консалтингу. Проведення бізнесів-семінарів.

 

Міжнародна Юридична служба
Правові послуги в галузi пiдприємницького, контрактного, морського, корпоративного i податкового права, валютного та митного регулювання, юридичного супроводження значних торговельних контрактiв та iнвестицiйних програм. Розробки проектів законів та підзаконних актів

 

Адвокат Чебаненко Андрій Миколайович
Сайт адвоката Чебаненко Андрія Миколайовича - члена Союзу Адвокатів України, що працює в складі адвокатського об'єднання 'Одеська обласна колегія адвокатів' з 1994 року і по дійсний час. Тут Ви знайдете вичерпну інформацію про профіль діяльності адвоката.

 

Адвокат
Ви зустрічались з питаннями грамотного веденя документації і складення договорів, а також належного оформленя уставних документів.В такому разі не завжди зручно тримати в своєму штаті завжди працюючого юриста. Ми ппропонуємо до Ваших послуг допомогу наших адвокатів, які вирішують всі правові питання по ходу їх виненкнення.

 

Південно-Український центр торгів
Підготовка та проведення земельних аукціонів, торгів. Земельні ділянки - покупка, продаж, оренда, конкурс, аукціон. Юридичні консультації.

 

 

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6    стор.7    стор.8    стор.9