ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6    стор.7    стор.8    стор.9

РЕМОНТ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ, КОМП`ЮТЕРІВ

 

компанія 'Універсал Сервіс'
Консалтинг, продаж, ремонт і обслуговування комп'ютерної техніки і периферії, прінтери, продаж автотранспортної техніки Case і ПАЗ, організація купівлі та продажу обладнання в лізинг, поставка запасних частин для грузової та спеціальної техніки на замовлення

 

Мастер
Налаштування стрічкопротяжних механізмів побутових відеомагнітофонів

 

Синт-Мастер
Компанія Сінт-Мастер - лідер в області заправлення картриджів в Одесі плюс комплексне обслуговування офісів. На сайті представлена інформація про компанію, послуги, товари, ціни, акції, а також контакт.

 

Ремонт мобільних телефонів в Одесі
Діагностика, ремонт несправностей мобільних телефонів.

 

ТРАНСПОРТНІ, ЕКСПЕДИЦІЙНІ, СКЛАДСЬКІ

 

Simtex
Компанія 'Sіmtex' бере на себе організацію міжнародних і внутрішніх перевезень вантажів автомобільним транспортом по Україні, Європі, країнам СНД і Азії, а також надає послуги, зв'язані з їх експедируванням.

 

'Mar Shipping '
Фрахтування, транспортно-експедиторське обслуговування вантажу, судове агентування, контейнерний сервіс, технічне обслуговування судів у портах Чорного моря. Про компанію, послуги, координати.

 

ТОВ 'Зовніштранс'
Сайт містить коротку інформація про діяльність підприємства, що спеціалізується на мультимодальних перевезеннях з країн басейну річки Дунай, портів Чорного та Середземного морів в СНД і в зворотньому напрямку.

 

Компанія Альфа 'Форвард'
Компанія по міжнародному транспортному експедируванню вантажів. На сайті: відомості про компанію, послуги. Інформація про порти в Одеській області .

 

Дочірнє підприємство 'Юран'
Підприємство надає повний комплекс послуг, пов'язаний з перевалкою імпортних, експортних і транзитних вантажів через порти України, включаючи перевалку за прямим варіантом та доставку вантажів одержувачу.

 

'Імпорт Логістик Сервіс' міжнародні перевезення вантажів
Перевезення вантажів автомобільним транспортом. Укладення контрактів на довгострокове транспортне обслуговування. Повна страхова відповідальність за вантажі.

 

Аррант Сервіс
Доставка вантажів морським транспортом, контейнерні перевезення, продаж контейнерів, експедиція, комплексний спектр послуг з доставки вантажів.

 

ТОВ 'Еванс' - Транспортно-Експедиторська Компанія
Компанія в Одесі. Займається перевезенням будь-яких видів вантажів, як з будь-якого місця світу, так і в будь-яке місце. Надають послуги митного брокера, оформлення всієї митної та вантажосупровідної документації, здійснюють доставку вантажу 'від дверей до дверей'

 

ТОВ 'Інтертрансюг'
Міжнародні вантажні автоперевезення по Україні, Європі, СНД. Сайт-візитка.

 

ТУРИСТИЧНІ

 

Туроператор 'Катамаран-Тур'
Туроператор по прийому в Одесі 'Катамаранів-тур' пропонує: розміщення в готелях, санаторіях, пансіонатах, на базах відпочинку Одеси і чорноморських курортів; оренда квартир у центрі Одеси й у районі Аркадії; оренда будинків і дач у моря; екскурсії і тури в Одесі й Україні; гіди-перекладачі; організація конференцій і банкет-сервіс; транспортне обслуговування, оренда автомобілів, авто-ескорт в Одесі й Україні; візова підтримка іноземним туристам; морські круїзи з Одеси.

 

Дозволь собі в Україні. Елітний відпочинок
Запрошуємо Вас відпочити з комфортом на Чорному морі в елітному містечку Совіньон біля Одеси. Це містечко має чудові пляжі, басейни з гірками, яхт-клуб, ресторани, бари, стоянками для автомашин.

 

Ta Одеса
Відпочинок в Одесі - інформація для відпочиваючих. Усі про місто і курорти Одеси, Затоки, Коблево і Сергеевки.

 

Санаторій 'Одеса'
Санаторій 'Одеса', загального профілю, приймає відпочиваючих із захворюваннями опорно-рухового апарата і перефіричної нервової системи, органів дихання, серцево-судинної системи, урологічної і гінекологічної сфери, гастроентерологічного профілю.

 

Туристична фірма 'Вітер мандрів'
Інформація про тури, екскурсії. Докладний огляд країн для туристів.

 

Турклуб 'Романтик'
Ресурс, що розповідає про життя і діяльність клуба. Тут Ви зможете ознайомитися з історією клубу, прочитати описи туристичних маршрутів і так само знайдете безліч просто цікавої інформації.

 

Туристичне бюро 'Одіссей'
На порталі Ви зможете ознайомитись із пропозиціями фірми та обрати індивідуальні тури на свій смак.

 

Водний туризм по річці на плотах
Кіровоградська секція ветеранів турклуба 'Синильга' Одеського електротехнічного інституту зв'язку. Сайт створений з метою інформаційної підтримки аматорів водного туризму. Тут розміщені розповіді про похід по Південному Бугові з 23 по 26 серпня 2001 року. Також розміщені фотографії учасників походу.

 

Туристична фірма Вівал Марін
Туризм, подорожі, авіаперельоти, всі напрями. Бронювання авіаквитків, готелей. Літній чартер Одеса - Анталья. Морські лінії Одеса - Стамбул, Одеса - Хайфа.

 

Туристична компания 'Босфор'
Туроператор по річкових і морських круїзах. Прийом в Одесі. Лікування і відпочинок у санаторіях, базах відпочинку, пансіонатах. Екскурсії. Візова підтримка для иностраннных громадян.

 

Оздоровчий центр 'Одісей'
База відпочинку на вузькій косі між Чорним морем і Дністровським лиманом. Ціни, адреси, фото.

 

База відпочинку 'Сонячна'
База відпочинку розташовується прямо на березі моря, у декількох метрах від берегової лінії. Курортний сезон продовжується із середини травня до середини вересня. На сайті: фото, прейскурант, погода, контактна інформація, а також можливість замовити путівку.

 

Відпочинок на Чорному морі
Кращі піщані пляжі Чорноморського узбережжя України, морська вода відповідає санітарним нормам у плині всього року, пісок регулярно просівається й очищується. На пляжі проведена каналізація. Ви зможете забронювати путівки для відпочинку на курорті Іллічевськ Одеської області, умови відпочинку по доходах. На ваше бажання можемо зняти Вам кімнату, квартиру, котедж.

 

Туроператор 'Чорне море'
Прийом та обслуговування туристів в Україні.

 

Туристичне агенство 'Імперия-тур VIP-club'
На сайті представлена інформація про послуги компанії, у розділі 'Направление' представлена інформація про десятки країн, сотнях міст і готелів.

 

Агенція елітних мандрівок 'Слов'янка'
На сайті представлена довідкова інформація про країни. Тут Вам запропонують вирушити в круїз або у тур краси. Крім того, Ви довідаєтеся про можливості навчання і лікування за кордоном.

 

Одесс.ру
Опис і пропозиції різного виду відпочинку в Одесі. Готелю , санаториия, фото Одеси, літній відпочинок у моря, список визначних пам'яток і корисних цікавих місць. Юморина.

 

Holiday CLUB - турагенство
Вибір турів, подорожей. Бронювання готелів, авіквитків.

 

Оздоровчий комплекс 'Чабанка'
На сайті можна дізнатися все про можливості і тарифи бази відпочинку. Детально описані розташування, умови проживання і харчування, медичне обслуговування й розваги.

 

Міжнародна виставка 'Чорноморська Одісея. Туризм. Відпочинок. Здоров'я'
Одна з туристичних виставок України та СНД, присвячена розвитку міжнародного та внутрішнього туризму, курортної справи та круїзного судноплавства

 

Компанія 'Спорт Продакшн Сервіс'
Сайт містить информацію про відпочинок та лікування в найкращих пансіонатах, санаторіях та домах відпочинку в Одесі та області, Карпатах (Моршин, Трускавець), Криму. Круізи по Дніпру та Чорному морю з відвідуванням Криму.

 

Одеський морський торгівельний порт
Одеський порт, загальна характеристика, технічне забезпечення, ВЕЗ (вільна економічна зона)'Порто-Франко', контейнерний термiнал, нафтовий терминал, пасажирський комплекс

 

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6    стор.7    стор.8    стор.9