ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6    стор.7    стор.8    стор.9

КОНСАЛТИНГОВІ

  

Консалтінгова лабораторія Терма
Консалтингова науково-дослідна лабораторія 'Терма' займається розробками в сфері харчових технологій (розробка нового обладнання для АПК), здійснює энергоаудит підприємств, проводить підготовку фахівців з энергоменеджменту.

 

'Бізнес-Інтелект'
Під маркою 'Бізнес-Інтелект' ми пропонуємо лінійку готових до використання інформаційних систем, ряд галузевих рішень , виконаних з урахуванням специфіки цих галузей, сучасні Інтернет-рішення, а також додаткові програмні модулі, що дозволяють підвищити ступінь захисту інформації і глибину її аналізу.

 

Група 'Пріоритет'
Консалтингові послуги, операції з цінними паперами, оптимізація оподатковування, кваліфіковані юристи, аудитори, торговці цінними паперами, оцінювачі, що мають вищу фахову освіту

 

MarSea Trade Corp
Консалтінг бізнес центр. Оформлення віз. Замовлення авіа-, залізн. квитків, готелів. Легалізація, нотаріус. Послуги перекладачів, гідів-перекладачів, транспорту, охорони, митного брокера.

 

MCB
Проведення експертних інтерв'ю високої складності серед керівників вищої ланки, топ-менеджерів і інших фахівців підприємств різних сфер діяльності.

 

КУР'ЄРСЬКІ

 

МЕДИЧНІ, КОСМЕТОЛОГІЧНІ

 

Золотий Вус - домашній лікар
Зцілення хвороб людей лікарськими препаратами з Золотого Вуса. Вирощування і готування лік із Золотого Вуса.

 

ТОВ 'ЛПС'
Надання послуг по дезінфекції (боротьба з мікроорганізмами), дезинсекції, фумігації (знищення комах), дератизації (боротьба з гризунами).

 

Анонімні наркомани міста Одеси
Сайт присвячений допомозі людям, що страждають від наркоманії.

 

Моделювання й інтеграція вій
Авторська майстерня Інни Тараніної є виробником штучних вій нового покоління. У майстерні розроблений авторський метод інтеграції вій, що дозволяє цілком змінити відношення до процедури.

 

Аптека Гаєвського
Офіційний сайт найстарішої аптеки в Одесі 'Аптека Гаевского'. Історична довідка, можливість одержати консультацію.

 

Дитячий санаторій 'Хаджибей'
У Головний Клінічний Центр 'Хаджибей' надходять на реабілітацію діти з усіх регіонів України, в основному з районів, уражених аварією на Чорнобильської АЕС. Опис дейтсвующих розділів , замовлення путівки, опис методик лікування.

 

Панмед
Сайт представляє приватну стоматологічну клініку. Тут Ви знайдете: філософія руху, рекомендації лікарів, стоматологічні послуги, прикраса зубів, відгуки, а також контактна інформація.

 

Фармацевтична фірма ТОВ 'Витекс'
Продаж субстанций, медикаментів, аптечок, медичні вироби. На сайті інформація про фірму, каталог, аптека, прайс-лист, а також новини, каталог. Можливість замовлення.

 

Одеська обласна лікарня
Інформація про лікарню, велика кількість матеріалів з медицини, інформаційних технологій, довідник з фармакотерапії, матеріали з медицини, заснованої на фактах, список журналів, доступних в Інтернет.

 

Медицинська фірма 'Димікат'
Сайт присвячено програмі сімейної медицини.

 

Зуболікувальна клініка 'Ортоспектр'
Клініка обладнана по останньому слову техніки, а лікарі - професіонали своєї справи. На сайті Ви знайдете безліч статей по стоматологічній тематиці, відповіді на свої питання, а також зможете ознайомитися з цінами. Ми не заговорюємо зуби - ми їх лікуємо!

 

Orthopedics
Найновіші та найпрогресивніші методи реконструктивної ортопедії, подовженн нижніх кінцівок, магнітотерапії та лікування скаліозу.

 

Аптеки Анкор
Аптеки міста Одеса, аптечна мережа фармацевтичної компанії Анкор. Адреси аптек, акції, інформаційна лінія, доставка медикаментів.

 

Бабусині поради
Народні рецепти лікування хвороб людини. Все про хребет, сон, дієту, вітіліго, целюліт. Здоров'я та інтимні відносини. Піклування за волоссям, шкірою обличчя, рук, ніг. Рецепти краси, молодості та довголіття Макропулоса. Секрети омолодження Катерини II, цариці Клеопатри. Вишивка. Кулінарія. Домовоцтво.

 

Медична фірма 'Вікторія'
Сайт присвячений мережі аптек в Одесі. Є список препаратів, можливість отримати консультацію щодо їхнього застосування, і зробити замовлення.

 

Йога-терапія. Лікування остеохондрозу
Йога-терапія - шлях відновлення здоров'я за допомогою методів, описаних у вченні про йогу. В інтерпретації Борисюка Б.Б., фахівця в галузі вертебрології, кінезотерапії та валеології, ці методи адаптовані до потреб і можливостей сучасної людини, яка бажає підвищити якість життя.

 

Перший Український Стоматологічний WEB-сервер 'Укрдентал'
Інформаційно-довідковий сервер, який вісвітлює питання сучасної стоматології в Україні. Призначений для фахівців у різноманітних областях стоматології, а також для усіх нас, хто раніше чи пізніше стане пацієнтом стоматолога. Серед тисячі документів, розміщених на сервері, відвідувачі знайдуть цікаві та корисні матеріали, фахівці зможуть поспілкуватися та обмінятися досвідом зі своїми колегами.

 

Медична інформацiйна мережа
Сайт про здоров'я, психологію. Для Вас статті лікарів, відповіді на питання, нетрадиційна медицина, здоровий спосіб життя, корисні програми, гумор, розсилка, розділ для студентів, безкоштовна психологічна допомога, консультації сексолога

 

МИТНІ

 

Компанія 'Ньюмен лтд'
Митне оформлення. Контейнерні перевезення по всьому світі. Консалтинг. Аутсорсинг.

 

НП 'Трокул' (Одеса) - митний брокер
Сайт НП 'Трокул' - компанії, що займається наданням митно-брокерських послуг у м. Одесі й Одеській області. Про фірму, послуги, контакти, консультації.

 

НАЛАГОДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ

 

ОПЕРАЦІЇ З НЕРУХОМІСТЮ

 

ОСВІТНІ, УЧБОВІ

 

Компьютерные курсы Дизайн-класс
Курси, графіка, дизайн, поліграфія, моделювання, проектування, візуалізація, ландшафт.

 

Тренінговый Центр 'Форсаж'
Тренинговый центр Форсаж працює в сфері управлінського консалтинга, навчання і розвитку персоналу. На сайте ви знайдете контактну інформацію, ознайомитеся з проектами, зможете задати цікавляче Вас питання на Форумі.

 

Компанія 'GIN Consulting Group'
Бізнес-тренінги, тренінги особистого росту, маркетінговий процессінг, консалтінгові послуги, рекрутінг, пошук роботи. Публікації, форум, відгуки клієнтів.

 

Персональний сайт Маргарити Мураховской
Якщо ви хочете знати, як допомогти самому собі в кризових ситуаціях, зняти стрес і прийти до балансу, то вам потрібний Практикум. На сайте зібрана безліч материалла про мистецтво сімейних відносин, родительстве, досягненні успіху.

 

Odessa Language Study Centre
Мовна школа по вивченню англійської, іспанської, італійської, німецької та інших мов. Щорічний літній мовний табір в курортній зоні на Кароліно-Бугазі. Інформація про викладачів, програми, учбові матеріали, сертифікати...

 

УкрНДІМФ, Одеса, Україна
Науково-дослідний проектно-конструкторський інститут морського флоту України - провідний НДІ морського транспорту України - технологія перевезення, грейфер, судноремонт, полімери, нафтосміттезбірник, енергозбереження, портова механізація, небезпечні вантажі

 

Одеська будівельна академія
Офіційний сайт Одеської державної академії будівництва й архітектури (ОДАБА).

 

СПЦ 'Бізнес - Сервіс'
Навчальні технології, тренінги-семінари, бізнес консультування, робота з іміджем організацій і керівників. Конференц-послуги, інформаційно-посередницькі та представницькі послуги.

 

Бізнес - Гармонія
Агенство проводить семінари, тренінги, консалтинг. Бізнес семінари - 'технології професійного менеджменту', для ТОР і лінійних менеджерів. Корпоративні тренінги для торгівельного персоналу. 'Коучинг' - новий вид консалтингу.

 

Навчись розумiти англiйску мову
Основна ідея проекту - читання невеликих цікавих розповідей британських і американських авторів зі звуковим супроводом і перекладом у режимі 'одне торкання', тобто переклад і озвучування будь-якого слова або фрази в тексті Ви одержуєте щигликом миші на цьому слові або фразі. Проект складається з послідовності самостійних випусків на CD.

 

Тренінговий центр 'Бізнес-сервіс'
Управлінське консультування, корпоративні й відкриті тренінги в галузі продажів і менеджменту, різноманітні дослідження у сфері бізнесу. Також існують напрямки тренінгів особистісного росту і Нейро-лінгвістичного програмування (НЛП).

 

Тренiнги вiд 'Евроменеджмент'
Усе про тренінги і семінари. Про проект, опис тренінгів, теми для дисскусий, архів, посилання, статті, розсилання, тест. Координати.

 

МОК
Сайт присвячений Міжнародним семінарам по моделюванню й оптимізації композитів, що проходять в Одесі щорічно наприкінці квітня. Історія, умови участі, новини, контактна інформація.

 

Агенція 'Феод'
Сайт присвячений освітнім програмам за кордоном: середня, вища, фахова освіта у Великобританії, США, Австралії, Німеччині, Канаді, Франції та ін. Поки що тут зовсім мало інформації.

 

Комп'ютерна академія 'Шаг'
Тут Ви дізнаєтеся про викладачів академії, про форми навчання, про попит на ІT-спеціалістів. Інформація для абітурієнтів.

 

Спорт експо
Сайт школи футболу. Інформація про Футбольну Академію Сант Анна в Бразилії, програми навчання, контактна інформація.

 

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6    стор.7    стор.8    стор.9