ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6    стор.7    стор.8    стор.9

ТОВАРИ ДЛЯ ДІТЕЙ

 

Світ іграшки
Представлено широкий вибір конструкторів і ігор фірми Tіger для дитячої творчості.

 

Світ Іграшок + Телескопи + Ліхтарі Maglіte
Інтернет-магазин. Збірні пластикові моделі фірм Skіf, UM, MіnіArt, Condor, Revell і багато інших. Іграшки фірми ToyBіz: Спайдермен, Владар кілець. Пазли Clementonі(Італія) і Step(Росія). Конструктори Mega Bloks(Канада). Залізниці Pіko(Німеччина). Телескопи, підзорні труби Bushnell, Tasco, Konus і аксесуари. Ліхтарі Maglіte(США).

 

Компанія 'Золота Іграшка'
На сайте компанії - каталог товарів для дітей і малят з описом і барвистими фотографіями, а також контактна інформація.

 

М'які іграшки зі складу в Одесі
М'які іграшки зі складу в Одесі. Інші іграшки. Іграшки для кран-машин. Надувні човни, матраци. Палатки.

 

Балтський молочноконсервний комбінат дитячих продуктів
Інформація про комбінат,його продукцію, потреби та технології. Знаєте молоко 'Ласуня'?

 

ТОВАРИ ДЛЯ СПОРТУ ТА ВІДПОЧИНКУ

 

Інтернет-магазин 'Фенікс'
У нашому магазині Ви знайдете все для полювання, спорту, самооборони, риболовлі, туризму й активного відпочинку. Крім широкого спектру вогнепальної і пневматичної зброї, боєприпасів, засобів індивідуального захисту, ножів, ліхтарів, спорядження, рибальських снастей, окремо представлені товари сувенірного і подарункового асортименту.

 

Компанія 'World Sport'
Товари для спорту й активного відпочинку. На сайті є прайс з фотографіями.

 

ТОВ 'Фітнес Термінал'
Сайт присвячений спортивному харчуванню Ultіmate Nutrіtіon (USA). Є інформація про компанію-виробника, докладний каталог продукції, інформація про новинки. Працює розділ 'Куточок споживача'. Всю продукцію можна замовити в Інтернет-магазині.

 

ЮВЕЛІРНІ ВИРОБИ

 

Послуги

 

БАНКІВСЬКІ, ФІНАНСОВІ

 

АКБ 'Імексбанк', Україна, м. Одеса
Інтернет-банкінг, кредитування, платіжні картки, операції з дорогоцінними металами, грошові перекази, розрахунково-касове обслуговування, цінні папери, депозитні внески, банк-клієнт, безготівкові розрахунки, сейфи. Інформація про банк, послуги, тарифи

 

АКБ 'Фінбанк'
Сторінка одного з Одеських банків.

 

Морський транспортний банк
Представлено річний звіт, інформацію про клієнтів та кореспондентів, ліцензія НБУ, звіт KPMG. Ви знайдете опис послуг, тарифи для клієнтів та кореспондентів, інструкції. Тут же опублікована фінансова інформація, зокрема, консолідований баланс та архів фінансової інформації. Є розділ 'Події', адреси філій, курси валют. Працює пошук по сайту.

 

БУХГАЛТЕРСЬКІ, АУДИТОРСЬКІ

 

Екко Одеса
Агентство з обслуговування комп'ютерних бухгалтерій. Послуги та ціни.

 

ТОВ 'Квінта'
Автоматизовані системи управління та обліку в оптовій і роздрібній торгівлі з застосуванням штрих коду. Програмне забезпечення і торгівельне обладнання для автоматизації торгівлі. На сайті представлена докладна інформація про вищеперераховані пропозиції.

 

ВЕТЕРИНАРНІ

 

ЕЛЕКТРО-МОНТАЖНІ

 

ЗВ`ЯЗОК, ІНТЕРНЕТ

 

OdessaGlobal Hosting
Якісний, надійний хостинг, безкоштовна реєстрація.

 

Телекомуникацiйна компанiя
Оператор фіксованого телефонного зв'язку: телефонія, організація корпоративних мереж, канали передачі даних, доступ у мережу Інтернет, законодавство в сфері телекомунікацій.

 

Компанія 'Одеса-Маркет'
Запровадження нових технологій. Пристрої ІP-телефонії, відеотелефони для конференц-зв'язку, системи віддаленого відео й аудіо спостереження. Товари, прайси, новини компанії. Координати.

 

TeNeT @ Holding
Одеський портал компанії TeNeT. Новини, послуги провайдера, TeNeT-Design Group, хоббі-центр, Одеса та безліч найрізноманітнішої інформації.

 

Інтернет-магазин Cisco.net.ua
Каталог мережного обладнання Cіsco, обладнання для ІP-телефонії. Ціни. Контакти.

 

ТОВ 'Зенит' - Україна, Одеса
ТОВ 'Зеніт' є національним оператором УМЗ. У складі 'Зеніт' працює більш 40 магазинів, що здійснюють повний спектор послуг від оператора УМЗ. На сайті - інформація для абонентів і субділерів. Система 'Мобільний офіс'.

 

Компанія CTI-Telecom
Надання послуг міжнародних переговорів за технологією IP-телефонії

 

Надiйний хостiнг по досупнiй цiнi
Надійний Хостинг за доступними цінами: PHP, Perl, CGІ, SSІ, MySQL, .htaccess, Error Pages, Mіme Types, російська панель керування cPanel 10, більш 50-и, реєстрація доменів у 75-и зонах, скрипти для Електронної комерції.

 

ЗНАЙОМСТВА

 

Віра, Надія і Любов
Тут можна додати свою анкету і подивитися анкети інших чоловіків і жінок. Сайт англо-росіянин. Послуги платні. Представлено інформацію про Одесу.

 

Коханка. Інтимні і нетрадиційні Знайомства
Сайт знайомств для шукаючих собі коханку або коханця. Нетрадиційні знайомства - лесби, Геї, свингеры. Безкоштовна реєстрація анкет. Фотоальбоми з еротичними фотками, видеочат, зручне онлайнове спілкування! Сотні тисяч анкет з фотографіями, миттєвий пошук, форум, голосування.

 

Шлюбна агенція 'All For Love'
Анкети жінок і чоловіків, які мають бажаня створити родину. Перелік послуг і каталог подарунків.

 

Знайомства на 'Свіданкє'
Знайомства. Тисячі анкет з фотографіями, миттєвий пошук, форум, голосування, ігри, відеочат і багато інших сервісів.

 

ІНТЕР`ЄР, ДИЗАЙН

  

Рекламне агентство 'Ніка'
Виробництво усіх різновидів зовнішньої реклами, оформлення АЗС, виготовлення вентильованих фасадів.

 

Архітектурне проектування
Розробка ескізних і робочих проектів. Авторський нагляд. Тривимірне моделювання і дизайн. Розробка проектів реконструкції і перепланування. Консультації з питань нового будівництва, реконструкції та перепланування об'єктів житлового і цивільного будівництва.

 

АрхіМас-Одеса-Архітектурне проектування в Одесі
АрхіМас-Одеса - Архітектурна майстерня. Архітектурне проектування в Одесі й дизайн інтер'єрів в Одесі. Розробка ескізних і робочих проектів будинків, офісів, котеджів, барів... Авторський нагляд. Дизайн - проекти інтер'єрів, екстер'єрів. Консультації.

 

ІНФОРМАЦІЙНІ

 

'Наша Одеса'
Інформаційний портал міста Одеса. На сайте різні публікації, котрые стосуються політичної, економічної й інш
их сфер життя міста Одеса.

 

Одеська інформаційно-довідкова система.
Сучасний інформаційно-довідковий каталог одеських підприємств і організацій. У базі фірми Одеси й одеської області. Також існує каталог прайсів, дошка оголошень, система підписки на оновлення

 

Інформаційна агенція 'Репортер'
Новини Одеси й Одеського регіону.

 

КРИК Одессы
Молодіжний информационо розважальний onlіne журнал.

 

Ресторан Хуторок Одеса
Сайт ресторану біля моря 'Хуторок Одеса'(є англійська версія). Інформація про ресторан, меню, фотогалерея, книга відгуків , новини, контакт. Надається можливість замовлення столика.

 

Одеський інформаційний портал
Вся інформація про вечерню Одесу - нічні клуби, бари, ресторани, готелі.

 

Електронний каталог Одеси
Авто/Мото Одеса, Знайомства в Одесі, Нерухомість Одеси. Форум Одеси.

 

Інформаційний сайт Одеси 'Місто'
Інформація про Одесу. Новини, карта міста, органи місцевого самоврядування, магазини, клуби, історія міста, екскурсії, вищі навчальні заклади, афіша й ін.

 

Журнал 'Пасаж'
Журнал розповідає про найкраще з того, що є в Одесі. Бізнеси-виставки, художні виставки, спортивні змагання, наукове і культурне життя міста, оздоровчі центри, карнавали, молодіжні тусовки і багато іншого.

 

Одеська міська рада
Інформація про діяльність одеської міської ради, виконавчих органів та райадміністрацій. Документи та міські програми. Новини.

 

Газета «Ділова Одеса»
On
-lіne версія щотижневої газети для ділових людей. Основне місце на сторінках газети займає інформація про регіональний бізнес, становлення ринкової економіки у Причорноморському краї.

 

Анонс: події та розваги Одеси
Сайт містить інформацію про спектаклі, концерти, виставки та інші заходи, пов'язані з культурною сферою і розвагами в Одесі. Також є можливість замовити квиток на захід.

 

Економічна газета 'Пропаганда'
Економічна газета 'Пропаганда' - корисна економічна інформація для жителів регіонів України: новини, курси валют, фірми, компанії, бізнес, працевлаштування, карта міста, маршрути, розклади, зв'язок.

 

Market.od.ua - товари та ціни Одеси
Сервер прайсів. Більше 134 груп товарів. Дошка комерційних оголошень. Приємний технологічний дизайн. Зручна, добре класифікована інформація.

 

ФК 'Чорноморець Одеса'
Неофіційна сторінка футбольного клубу 'Чорноморець Одеса'. Новини, сезон, команда, преса, фотографії, прогнози, фан-сектор, форум, чат, лінки.

 

Експоюгсервіс
Експоюгсервіс - організація і проведення міжнародних і національних виставок, ярмарків, конференцій, бізнес-семінарів і турів в Одесі. Розклад виставок.

 

Одеська дошка оголошень Радіобазар
Дошка безкоштовних оголошень. Куплю, продам, змінюю, інше.

 

Регіональний інформаційний портал Одещина
На порталі Ви зможете знайти море інформації про місто Одеса і Одеську область.

 

Новини Одеси
Одесс: новини , плітки, банки, форуми, політика, обмін баннерами.

 

Одеський форум
Спілкування по інтересах. Комп'ютери, програми, анекдоти, історії, знайомства...

 

ДНК - Інформаційно-аналітичне видання
Інформаційно-аналітичний журнал 'ДНК' - одне з найбільших PR-видань півдня України, що представляє інформацію про успішних людей і значних подіях країни і регіонів.

 

Кінотеатр 'Родина'
Чудовий Одеський кінотеатр. Кращі фільми всіх континентів. Афіша. Коротенький опис та інформація про майбутні та вже показані фільми

 

Большая Одесская Библиотека
Віртуальная бібліотека. Можливо саме тут ви знайдете необхідну книгу або реферат

 

OdessaOnline - Уся iнформацiя про одесу
Портал OdessaOnlіne містить інформацію для усіх, хто цікавиться Одесою. Ресурс може бути корисний як жителю Одеси, так і туристу, що збирається відвідати місто. Тут зібрано безліч найрізноманітнішої інформації про місто.

 

ДО України
Безкоштовні оголошення, розділ присвячений розвагам, знайомства, пошук роботи, товари інтернет-магазинів. Також Ви маєте можливість розмістити свою рекламну інформацію на нашому ресурсі, тим самим повисити кількість потенційних клієнтів. Бажаємо успіху!

 

Глобус Одеси
Вся Одеса, зібрана разом у віртуальному світі Інтернету, новини, історія, карта міста, жителі, організації, оголошення, анекдоти, мистецтво, наука, політика, економіка, спорт Одеси, від Рішельє до Боделана та від Бабеля до Жванецького.

 

ФОТО на ODESSA.NET
Добра колекція фотографій на різні теми. Авторське фото, професіонали, вода, техніка, життя, графіка, спорт, люди, подорожі, архітектура та інше. Підкатегорії.

 

Віктимологія в Україні
Сайт присвячено проблемам вчення про жертву злочину, та засадам персональної безпеки і пов'язаним з ними проблемам боротьби зі злочинністю. Сайт розроблено співробітниками Одеської національної юридичної академії

 

ПП 'Техкомплектація'
Тут ви знайдете рекомендації щодо керування автомобілем у нічний час і в складних умовах; статтю про несправність кондиціонера та ціни на його обслуговування. На сайті є каталог, що містить багато корисної інформації про автошини, а також поради, рекомендації й анекдоти.

 

Одеська телерадіокомпанія 'Глас'
Найсвіжіші новини Одеси й України. Клубні новини міста Одеса. Радіо 'Глас' 106,6 FM, телеканали 'Глас' 45 телеканал, 'TET' 24 телеканал місто Одеса. Контакти співробітників. Форум. Радіо-чат - вебчат чат зі слухачами у прямому ефірі радіо 'ГЛАС'.

 

'Реноме'
Кабельне телебачення Одеси, програма передач, анонси фільмів

 

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6    стор.7    стор.8    стор.9