ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6    стор.7    стор.8    стор.9

МЕДИЧНІ ТОВАРИ ТА ОБЛАДНАННЯ

  

НВФ «Українська технологічна компанія»
Оптовий продаж медикаментів на території України. На сайті представлений каталог продукції з можливістю оформлення замовлення через інтернет-магазин.

 

Iнтернет-магазин
Продукцiя cпрямована на востановлення здоров'я усього органiзму:фiточаiiтодермокосметика,косметика по корекции фiгури, косметика для нiг,браслети,рoзслинi оздоровлювающi комплекси, дiтячi натуральнi витаминi,БАД VISION).Подбiр програм, продажа, доставка.

 

Інулонг
Високоефективний натуральний препарат, що регулює обмін речовин: антидіабетичний, антихолестеринемічний, імуностимулюючий, що нормалізує кишкову мікрофлору.

 

Medtech - Сервер медичної техніки й технологій
Інформаційно-рекламний портал, присвячений медичній техніці, новим технологіям у медицині, медичному бізнесу. Новини, статті, прайси медичних фірм, продаж б/у медичного устаткування, оголошення, медичні виставки.

 

Солінг
Медична лабораторна техніка, фізіотерапія, хірургічний інструмент, стерилізація.

 

НЕРУХОМІСТЬ

  

www.domivka.com.ua
Оголошення р
іелторів про купівлю-продаж квартир у новобудовах і у вторинному фонді м. Одеси. Пропозиція по співробітництву з риэлторами. Корисна інформація з питань нерухомості.

 

Одеська нерухомiсть
Оренда і продаж нерухомості в Одесі. Вдома і дачі в моря. Квартири посуточно. Фото й опису . Різні варіанти обладнаних квартир, будинків, дач з комплексом готельних послуг задовольнять будь-як запити.

 

'Домоград'
Сайт агентства нерухомості 'Домоград'. Тут ви знайдете докладну інформацію про агентство, його послуги, про новобудови пропонованих до продажу. Також на сайті Ви зможете знайти необхідну Вам нерухомість, або ж залишити своє оголошення.

 

Компанiя 'Одеськiй Дiм Аукционiв'
Покупка, продаж об'єктів комерційної і промислової нерухомості в Одесі, залучення і супровід інвестицій, продаж готового бізнесу, діючих підприємств.

 

Нерухомiсть в Одесi
Нерухомiсть в Одесi. Купiвля та продаж.

 

Двокімнатна квартира в Одесі
Оренда квартир в Одесі. Подобово, довгостроково. Еврорівень. Великий вибір квартир. Фотографії квартир, замовлення, опис і карта Одеси

 

Марвел - нерухомiсть
Група Українських агентств нерухомості Марвел - Нерухомість працює в Одесі і спеціалізується на наданні послуг по нерухомості для населення із самим різним рівнем доходу . Має у своєму розпорядженні великий банк даних квартир в Одесі, Україні і зарубіжжі . Пропонована нерухомість від економ до элит класу.

 

Гранд
Агентство з торгівлі нерухомістю. Нерухомість допоможе купити або продати квартиру на вторинному ринку, оцінити своє житло, підібрати варіант обміну, купити квартиру в новобудовах, здати або орендувати житло.

 

А.Н.Капітал
На сайті компанії представлені квартири, дома, ділянки, елітна нерухомість, новобудови, комерційна нерухомість, оренда. Є сторінки «Капітальний юрист», «Новини», «Огляд преси».

 

Аренда нерухомості в Одесі
Оренда в стилі Легранд. Квартири, Апартаменти в Одесі. Комерційна, виробнича нерухомість в оренду.

 

Девелоперская компания «ЛеГранд»
На сайте Ви знайдете величезну кількість об'єктів виставлених на продаж чи в оренду. Побачите галерею елітних квартир.

 

Еліт Сервіс - Апартаменти та квартири в Одесі
Кращі квартири й апартаменти в Одесі

 

Одеська оренда
Оренда квартир в Одесі.Винайомні апартаменти щодобово та довгостроково. Пропозиції від господарів : варіанти від недорогих до люкс-класу.

 

Агентство нерухомостi 'Атланта'
Агентство нерухомостi 'АТЛАНТА' надає послуги щодо купівлi, продажу, обмiну, оренді, оцiнки, кредитування нерухомості та вибору об'єктів для інвестицій у містах Одесі та Києві, пропонує до продажу квартири, будинки, дачі, ділянки, об'єкти бізнес-нерухомiсті, квартири у новобудовах.

 

Елітний житловий комплекс 'Білий парус'
Опис будинку, характеристики ділянки, планування, краєвиди і вартість.

 

Одеський міні-готель сервіс.
Щодобова та довгострокова оренда комфортабельних квартир в місті Одесі. Чудова альтернатива проживанню у готелі. Від 20$ за добу. Докладний опис та світлини на сайті.

 

Нерухомість Одеси
Сайт про одеську нерухомість. Продаж і оренда нерухомості в Одесі й області , новині, інформація.

 

Готель 'Астро'
Тут Ви зможете ознайомитися з розцінками на пропоновані номери, фотографії яких також представлені на сайте.

 

Оренда житла в Одесi.
Сайт надає інформацію про оренду квартир, будинків, офісів в Одесі.

 

Агентство нерухомості Держава
Покупка, продаж, оренда, обмін нерухомості в місті Одесі. 10 000 база даних не залишить вас байдужим

 

АН Діамант
На сайті ви знайдете інформацію про об'єкти продажу в місті Одеса і її регіонах від Агентства Нерухомості 'Діамант'.

 

Агентство нерухомості
Тут ви знайдете докладну інформацію про агентство, його послуги, про новобудови пропонованих до продажу. Також на сайті Ви зможете знайти необхідну Вам нерухомість, у базі даних агентства, за допомогою зручної системи пошуку оголошень.

 

Ukraine Accommodation
Повний комплекс послуг для мандрівників. Квартири різного розміру і рівня в самому центрі Києва та Одеси. Приватний міні-готель в Одесі, на Дерибасівській.

 

Уся нерухомiсть Одеси
Безкоштовна дошка оголошень з нерухомості.

 

Агентство недвижимости Берега
Тут ви знайдете докладну інформацію про компанію, її послугах, про новобудови пропонованих до продажу в місті Одесі, а також багато корисної інформації, що має відношення до будівництва і ремонту.

 

АН 'Атланта' закордонна й українська нерухомість
Покупка, продаж, оренда закордонної й української нерухомості. Новини, статті, довідкова інформація, фотогалереї, бази даних по об'єктах нерухомості.

 

ОБЛАДНАННЯ, ІНВЕНТАР

 

ТОВ 'Майстер Ойл'
Виробництво високоефективного технологічного устаткування нового покоління для регенерації ізоляції обмоток трансформаторів, регенерації та глибокого осушення трансформаторних олій. Аналоги на території СНД відсутні. На сайті є безліч корисної та докладної інформації по заявленій темі.

 

ВКФ 'Каркас'
Сайт висвітлює напрямки діяльності фірми, містить інформацію про використовуване обладнання й реалізовані проекти.

 

Юлкор-елетро - комплексне рішення проблем електроживлення
Офіційний сайт підприємства Юлкор-електро, виробника пристроїв підвищення якості електропостачання - стабілізатори перемінної напруги, джерела безперебійного живлення, зварювальні розпрямлювачи і трансформатори, пускозарядні пристрої, асинхронні генератори, захисти від підвищених напруг.

 

Імпал Україна
Швейне промислове обладнання, розкрійна техніка, вишивальні машини, обладнання для волого-теплової обробки. Голки, запчастини. Постачання від виробника.

 

ЕНКО
Енергетическая компанія. Пропонує: повітряні компресори, вакуумні насоси, повітродувки, дизельні електростанції, джерела безперебійного живлення. На сайті - детальний опис продуктів, фотографії.

 

Одеський завод продовольчого машинобудування
Прайси й описи обладнання для млиново-елеваторного і комбікормового виробництва, для хлібоприймальних, зернопереробних, консервних і сокових підприємств, для легкої і харчової промисловості.

 

ВАТ Важкого вагобудування 'ТОЧМАШ'
Історія підприємства, докладний каталог продукції.

 

Компанія Sep
Бензинові та дизельні електростанції, мотопомпи, продукція для підготовчих та оздоблюваних будівельних робіт. Фотокаталог та характеристики

 

ВКФ ТОВ 'Кріопром'
Розробка, модернізація, ремонт і продаж кріогенного та вуглекислотного устаткування, кисневе устаткування. Опис устаткування, перелік послуг.

 

Волоконна оптика. Південне місто
Сучасні системи висвітлення виконані з застосуванням волоконної оптики.

 

Brother
Інтернет-магазин швейної техніки Brother.

 

ТОВ 'Станкотехімпорт'
Представлено повний список пропонованого устаткування за категоріями: технологічне , транспорту залізниць , телекомунікаційне , запасні частини (металообробне , термопластавтомати, машини для лиття під тиском, екструдери, каландрові лінії, зварювальне устаткування). Інформація про компанію. Можна заповнити заявку на придбання устаткування.

 

Приватна виробничо-комерційна фірма 'Транс-сервіс'
Реалізація: навантажувачі, мобільні і портові крани, канати, стропи, біг-беги. Характеристики продукції.

 

ТОВ 'Інтер-сервіс'
Постачання електроустаткування побутового, промислового і суднового призначення.

 

Холдинг 'Технологія'
Розробка, виробництво, реалізація та сервісне обслуговування обладнання для харчової промисловості

 

«LabTop»
На сайті ви можете знайти якісне імпортне лабораторне устаткування, лабораторні сталеві меблі фірми Kottermann, переглянути останні розроблені та здані під ключ лабораторії.

 

ІнСтанкоСервіс
Деревообробні фрезерні верстати. Роботи фарбувальні універсальні, для обробки меблевих фасадів, металів та інших виробів. Ціни.

 

ПП 'Михаїл'
Виготовлення апаратів для харчової промисловості, що працюють під внутрішній і зовнішнім (вакуум) тисками, а також конструкцій будь-якої складності з чорної та нержавіючої сталі. Поки що сайт являє собою лише невеличку візитку.

 

Лазерні технології ЛАЕТ
Йдеться про високотехнологічні розробки у галузі отримання та використання алмазоподібних плівок, а також лазерної обробки матеріалів. Огляд продукції, виробленої на основі власних наукомістких технологій і нових матеріалів. Висвітлено основні напрямки діяльності підприємства.

 

Устаткування для виробництва тротуарної плитки
Представлено технологію й устаткування для виробництва тротуарної плитки, каталог форм, барвників, прайс-листи.

 

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6    стор.7    стор.8    стор.9