ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6    стор.7

УРОЧИСТОСТІ, ВІДЕОЗЙОМКА

 

Усе для весілля в Донецьку
Корисна інформація про одруження в місті Донецьку : адреси ЗАГСОВ Донецька, адреси весільних салонів, салонів кр
аси, ательє, ювелірних магазинів.

 

Фірма 'Holiday'
Аэродизайн, оформлення свят, доставка квітів по Донецьку, виготовлення прапорів, оренда звуку. Приклади робіт. Інтернет магазин квітів з доставкою по Донецькові .

 

Фірма 'Кортмі'
Продаж професійної шоутехніки і сценічного устаткування. Інформація про компанію, каталог товарів, інформація для контактів.

 

Фотограф Шрайбікус
Мобільний фотограф. Художня, портретна, репортажна, весільна зйомка та інші різновиди фотопослуг.

 

Студія 'Термінал'
На сайті є інформація про наявне обладнання для запису виконавців, для звукового забезпечення великих зведених концертів, фестивалів і турів.

 

Студiя звукозапису AvaRecords
Виробництво ауд
iо-реклами, звіти і редагування музичного матеріалу. Запис вокалу. Запис будь-якого демонстраційного матеріалу. Створення аранжировок з використанням синтезаторів, семплерiв, сучасних звукових бібліотек і комп'ютерних технологій.

 

Служба 'Луч'
Оренда проекційної техніки.

 

Свiтлове та звукове обладненя
Продаж, монтаж світлового і звукового устаткування для клубів, дискотек, барів, кінотеатрів і ресторанів. :прожектори, сканери, голови, колорченджеры, диммеры, системи керування , підсилювачі потужності, активні і пасивні акустичні системи.

 

Парк розваг та відпочинку 'Городок'
Парк відпочинку та розваг 'Городок' пропонує: захоплюючі атракціони для дітей і їх батьків, концертні програми для дітей, проведення днів народжень і свят. 'Містечко' - територія радості і сміху.

 

Комп'ютерний клуб 'Віртуальний світ'
Послуги комп'ютерного клубу 'Віртуальний світ ' м. Краматорська. Минулі й майбутні чемпіонати з комп'ютерних ігор у Донецькій області, інформація про кращих гравців, корисні посилання. Під час або після відвідування сайта ви можете взяти участь у форумі й зробити запис у гостьовій книзі.

 

Модельна агенція 'Белліссіма'
Основними видами діяльності нашого агентства є : організація шоу-програм, фестивалів моди, показовколлекций одягу , взуття , аксесуарів; проведення рекламних фото- і відеозйомок; організація роботи моделей навыставках, презентаціях, покази в магазинах, салонах і бутиках міста, а також пошук перспективних моделей

 

Фото 'Люкс' студія
Сайт професійної фотостудії. Рекламне фото, модельне фото, весільне фото, дитяче фото, фото для шлюбних агенств, рекламне фото для працевлаштування за рубежем, еротичне фото.

 

ЮРИДИЧНІ, НОТАРІАЛЬНІ

 

'Юкон'
Сайт юридичної фірми 'Юкон', юридичні послуги, консультації. Тут: інформація про фірму, новини, консультації, публікації, послуги і ціни, а також контактна інформація.

 

Центр експертних послуг
Центр експертних послуг - швидка і якісна оцінка майна на території Донецької області галузі. Он-Лайн консультації, професіоналізм.

 

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6    стор.7