ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6    стор.7

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

 

Компанія 'Avrek Co.'
Агенція зайнятості та працевлаштування: робота для моряків, команда для судновласника, робота в Норвегії на нафтових верфях. Робота в Норвегії для геологів, технологів, інженерів, бурильщиків, докерів

 

Агентство рекрутинга 'Союз'
Пошук, підбор і оцінка персоналу.

 

Донецьк - Робота. Робота у Донецьку
Робота у Донецьку. Донецький сервер працевлаштування пропонує Вам базу даних вакансій і резюме в Донецьку і за його межами. Легко знайти собі роботу або кваліфіковані кадри зможе будь-який бажаючий.

 

ПРОЕКТНО-КОНСТРУКТОРСЬКІ

 

РЕКЛАМНІ, МАРКЕТИНГОВІ

 

Рекламна агенція 'Арт-Неон'
Виготовлювач зовнішньої реклами. Лідер по обсягах , масштабності і складності виконуваних неонових робіт у Східній Україні. На сайте представлена фотогаллерея виконаних робіт, інформація про компанію і т.д.

 

Iнжинiрингово-маркетiнговий центр
Пошук бізнес-партнерів, замовників, продавців по всьому світу; інформація про товари, обладнання та послуги; маркетингові дослідження ринку; розміщення інформації про Ваши товари та послуги; переклад (російська, українська, англійська, німецька мови) та розміщення на сайті Вашої інформації.

 

АРТ - Агентство рекламних технологій
Донецьке рекламне агентство повного циклу.

 

Укрдонмар
Виготовлення та розміщення зовнішньої реклами на плоскостях 3х6. Оформлення фасадів, виготовлення та установка вивісок. Неонова реклама. Сувенірна продукція, поліграфія.

 

Діац - маркетингові дослідження
Донецький інформаційно-аналітичний центр. Маркетингові, політичні і соціологічні дослідження під замовлення. Використання технології інтерактивного опитування за допомогою сенсорних моніторів Touch Poll.

 

Рекламна Агенція ' Арт- Модерн '
Агентство пропонує наступні види рекламних послуг: Виробництво і розміщення зовнішньої реклами, поліграфічні послуги, графічний дизайн, розміщення реклами на щитах 6х3м. А ТАКОЖ Нанесення зображень на текстиль методом термопереноса.

 

Поліграфічне підприємство 'Юніпресс'
Виготовлення друкованої і рекламної продукції.

 

РА 'РПК Донбасс'. Неон торгової марки 'Неонсвіт'
Наша фірма займається зовнішньою рекламою. Ми спеціалізуємося на виготовленні неонової труби. Так само займаємося комплексним оформленням фасадів будинків, торговельних та виставочних точок. Висококваліфіковані фахівці готові в короткий термін та якісно виконати весь список необхідних послуг. Ви можете замовляти в нас будь-яку рекламну продукцію, від виносного штендера до покрівельної неонової установки.

 

РЕМОНТ АВТОТРАНСПОРТУ, АВТОСЕРВІС

 

Автоцентр 'Герц'
Автоцентр
'ГЕРЦ ', надає послуги передпродажної і химчиски салону, шліфування і полірування кузова, установки найсучасніших механічних протиугінних систем і т.п.), а також придбати якісні товари для відходу за ним, а також магазин збирального устаткування

 

РЕМОНТ МЕБЛІВ

 

РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНІ

 

Асоціація 'Будівельний альянс'
Будівництво житлових будинків, офісних і торгових центрів, об'єктів соціально-побутового призначення. Опис інвестиційних проектів, плани квартир і офісів, адреси новобудов з їхньою вказівкою на карті. Послуги в сфері нерухомості.

 

Український будівельний портал Stroіtel.org
Будівельний ринок України: архітектура, дизайн, проектування; промислове і цивільне будівництво; ремонтно-будівельні і монтажні роботи; будівельна техніка й оснащення; будівельні матеріали; будівельна хімія, лаки, фарби, тара й упакування; будівельне устаткування й інструмент.

 

Євроремонт. Як воно є
СВК Комплекс-2, всі види ремонтно-оздоблювальних робіт, ремонт під ключ, фарбування висотних споруджень, ремонт м'якої покрівлі, кошторису.

 

Ремонтно-будівельна фірма 'Моріон'
На сайті Ви можете знайти прайси, координати, посилання на будівельні сайти, новини, великий фотоальбом готових об'єктів, а також прочитати інформацію про нашу фірму й постійно поновлювані ексклюзивні статті про ремонт і нові матеріали.

 

РЕМОНТ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ, КОМП`ЮТЕРІВ

 

Ескорт. Донецька служба комп'ютерної допомоги
Комп'ютерна допомога в Донецьку. Ремонт, модеpнизація, обслуговування комп'ютерів і оpгтехніки вдома. Гарантії якості.

 

Сервісний центр АМІ
Ремонт та обслуговування комп'ютерної й офісної техніки. Корисні поради, послуги, ціни й умови обслуговування.

 

Швидка комп'ютерна допомога
Ви впевнені, що ваша інформація нікому не потрібна? Сподіваєтеся, що ваш комп'ютер надійно захищений від хакерських атак або вірусів, і так буде завжди? Поки не вдарив грім... читайте нашу статтю 'Міфи і правда про інформаційну безпеку'.

 

FilCom
Заправка і регенерація картриджів. Ремонт і обслуговування оргтехніки. Новини, ціни, довідкова інформація

 

НДЛ 'Ремонтна служба'
Менеджмент і автоматизація ремонтної служби. Технічна діагностика. Публікації, патенти, методичні посібники.

 

ТРАНСПОРТНІ, ЕКСПЕДИЦІЙНІ, СКЛАДСЬКІ

 

ПП Донроад
Вантажоперевезення по Україні, Європі, країнам СНД. Тут ви можете вирішити проблему пошуку транспорту, або оперативно підшукати собі завантаження.

 

ТОВ 'Делівері'
Інформація про послуги по перевезенню багажу на територии України, тарифи. Графік перевезень і пошук рейсів. Перелік документації і правил перевезень. Контактна інформація.

 

ТУРИСТИЧНІ

 

Туристичне агенство 'МІГ'
Фірма пропонує туристичні послуги: бронювання авиа і з/д квитків; бронювання готелів; екскурсійне обслуговування; транспортне обслуговування; інформаційно-консультаційні послуги; пошук і розробка індивідуальних маршрутів.

 

Испанский дворик
Готель 'Іспанський дворик'. На сайті повна інформація про готель, номери, предоставляеться можливість зарезервувати номер.

 

ПП 'Овертайм'
Туризм і відпочинок в Україні і за кордоном. Перевезення й експедирування будь-яких вантажів автомобільним транспортом в Україні, СНД і всій зоні шенгенского угоди.

 

Туристична фірма 'Супутник'
Організація відпочинку в пансіонатах на березі Азовського моря. Відпочинок у Криму, Туреччині, Єгипті, Болгарії. Зимовий відпочинок на гірськолижних курортах. Оформлення віз і закордонного паспортів. Екскурсії у Приазов'ї, в Україні.

 

Готель 'Легіон'
На сайті дана докладна інформація про готель, включаючи панорамні зображення номерів, які можна замовити в режимі он-лайн прямо на сайті. Інформація про послуги, що надаються, контакти.

 

Туристичне агентство 'Круїз-Тур'
Сайт туристичного агентства 'Круїз-Тур'. Інформація про тури по Україні, Росії, зарубіжжю. Контактна иформация, раздзділ турів на лікувальний, екскурсійні, спорт і туризм. А також розклад транспорту, оформлення документів.

 

Готель 'Central'
Номери та ціни, перелік послуг. Можливість онлайн-замовлення. Також представлена інформація про інвестиційні проекти готелю.

 

Туристична агенція Брайт
Відпочинок в Україні та у Європі. Продаж авіаквитків. Екзотика.

 

Інтурс-Донецьк
Внутрішній та закордонний туризм. Прийом та обслуговування іноземних громадян в Донецьку.

 

Туристичне агентство Авіа-Арт
Пошук оптимального й економічного маршруту для клієнта. Пропозиція ряду варіантів перельоту. Бронювання маршруту по телефону й електронній пошті. Інформування корпоративних клієнтів про акції авіакомпаній. Продаж авіаперевезень тільки по тарифах авіакомпаній. Надання додаткових знижок корпоративним клієнтам. Здійснення індивідуального підходу до кожного клієнта.

 

Туристичний портал
Безкоштовний туристичний сайт допоможе вам правильно вибрати країну та правильно провести там час.

 

Корсар тревел
Єгипет, ОАЕ, Болгарія, Польща, Туреччина з Донецька.

 

Готельний комплекс “Вікторія”
Розкішний і сучасний готель у центрі Донецька, тенісний і фітнес-клуби, розважальний центр, оздоровчо-естетичний SPA-центр, ресторан, мережа барів та кафе. Повна інформація про номери, послуги та розваги. Новини про модну тусовку Донецька. Фотографії та віртуальний тур.

 

Готель 'Атлас'
Сучасний готель, розташований у центральному районі міста Донецька, категорія 3 зірки, надання готельних послуг, послуг ресторану.

 

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6    стор.7