ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6    стор.7

КОНСАЛТИНГОВІ

  

Консалтингова фірма 'Інтрон'
Повний спектр консалтингових послуг. На сайті докладна інформація про фірму і послуги. Є архів публікацій.

 

Консалтингова група 'Грата'
Управлінський консалтинг; експертна оцінка; аудиторські, бухгалтерські та юридичні послуги. Докладний опис, публікації, список клієнтів.

 

КУР'ЄРСЬКІ

 

Дета Сервіс Лтд.
На сайті йдеться про міжнародну експрес-пошту UPS, вантажні авіаперевезення, послуги митних брокерів, програмне забезпечення для бухгалтерії та зовнішньоекономічної діяльності.

 

ТОВ ПКФ 'Спартс ЛТД'
Транспортний менеджмент і логістика. Представлено докладну інформацію про наступні послуги: експрес пошта, кур'єрська служба, вантажоперевезення будь-яким видом транспорту, перевезення, упакування, література, присвячена небезпечним вантажам. Продаж програмного забезпечення.

 

Донецьке таксі
Перелік донецьких служб таксі.

 

МЕДИЧНІ, КОСМЕТОЛОГІЧНІ

 

Дезінфекція та гігієна
Опис препаратів для дезинфекції, гігієни, клінінгу провідних фірм (Bode, Lysoform, Schulke&Mayr, Dr.Schumacher та ін.). Методичні вказівки до їх застосування. Перелік дезінфекційних засобів і антисептиків, які мають дозвіл на використовування в Україні.

 

ТОВ 'Інтермед'
Інформація, опублікована на цьому сайті, є актуальною для всіх і кожного, оскільки люди, які ніколи не хворіли на грип, є винятком. Ви дізнаєтеся дуже багато про це неприємне і небезпечне захворювання, а також про те, яким чином можна приєднатися до тих, для кого воно перестане становити загрозу.

 

Ендокринолог
На цьому сайті можна дізнатися про нову комп'ютерну діагностику організму, а також про лікування ендокринних патологій. Консультації можна отримати на сайті.

 

Ньінгма в Україні
Вчення Будди, буддійські канонічні та сучасні тексти, новини буддійського життя, буддійський живопис, архітектура та культура, тібецька медицина, військові мистецтва.

 

ТОВ 'Лізоформ-Донбас'
Детальна інформація про засоби дезінфекції та гігієни, які виробляє компанія. Містить характеристики, опис компонентів, інструкції щодо застосування, а також прейскурант. Крім цього, тут Ви знайдете історію розвитку компанії.

 

Жіноче здоров'я
Енциклопедія жіночого здоров'я, консультаційний центр, поради фахівців, тематичні бесіди, юридичні питання з прав жінки.

 

Лікарські рослини Святої Землі
Опис і використання у народній медицині рослин Святої Землі. Ароматерапія, фітотерапія, магія, кулінарія, легенди, народні рецепти, вплив на особисте життя, форум, аптека.

 

Медична група 'ЕндоХелс'
Лапароскопія та ендоскопія. Устаткування виробників близького й далекого зарубіжжя. Інструментарій, витратні матеріали та медичні приналежності. Будь-яка медична білизна.

 

Донецький центр нейрореабілітації дітей
Офіційний веб-сайт Донецького Обласного Клінічного Центра Нейрореабилитации Дітей хворих дитячим церебральним параличем і органічними поразками нервової системи.

 

Клініко-діагностична лабораторія 'Надiя'
На
сайті розміщена ліцензія лабораторії, інформація для лікарів і пацієнтів, відомості про співробітників, координати.

 

Лікар-вертебролог Звислий А. Л. - сколіоз вилікуємо
Cайт лікаря-вертебролога Звислого А.Л. присвячений проблемам лікування сколіозу і представляє нові способи лікування сколіозу по уникалиной методиці автора.

 

Ветклініка 'Фауна плюс'
Статті та поради, консультація onlіne, інформація про деякі ветпрепарати.

 

Стоматология 'Донмедстиль'
Перелік стоматологічних послуг, які надаються. Інформація про ціни на послуги, контакти, рекомендації стоматолога.

 

Донбаська Асоціація Традиційної Китайської Медицини - Рефлексотерапії
Асоціація об'єднує лікарів та медичних працівників, що застосовують в своїй практиці методи Традиційної Китайської Медицини, а також науково-технічних працівників, що займаються науково-дослідницькою діяльністю та розробляють прилади для Традиційної Китайської Медицини - Рефлексотерапії, а також виробників засобів, приладів та обладнання для Традиційної Китайської Медицини - Рефлексотерапії.

 

'Міст'
На сайті знаходится важлива інформація по проблемі ВІЛ/СНІД в Украіні та світі. Також інформація о проєктах, грантах, діяльності центрів, консультації, ссилкі, контакти тощо.

 

МИТНІ

 

НАЛАГОДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ

 

ОПЕРАЦІЇ З НЕРУХОМІСТЮ

 

ОСВІТНІ, УЧБОВІ

 

Донецький державний медичний університет
На цьому сайте Ви зможете ознайомитися з правилами прийому до університету, його історією, новинами і т.д.

 

Агентство 'Мультисервіс'
Послуги в управлінні якістю ІСО 9001:2000, організаційна діагностика підприємства, експертна оцінка, рекрутинг і оцінка персоналу, семінари, тренінги.

 

Навчальний центр 'Оксфорд-клас'
Курси іноземних мов у Донецьку навчальний центр 'Оксфорд-клас': англійський, німецький, французький, розмовний англійський, діловий англійський, англійський для дітей і школярів, підготовка до іспитів TOEFL, ІELTS, підготовка до ВНЗ.

 

Донецький державний медичний унiверситет
Історія університету, адміністративна інформація, дошка оголошень. Кафедри, медичний ліцей, електронна бібліотека, інформація для абітурієнтів та безліч інших корисних та цікавих речей.

 

Інститут 'ДІОБ'
Проектування промислових і цивільних об'єктів, обстеження будівельних конструкцій будівель, здача в оренду приміщень під офіс, актового залу. Сайт розповідає про історію інституту та географію співробітництва. Представлено інформацію про колектив, про проекти, які можна замовити. Перелік послуг, ліцензії.

 

Навчальний центр 'Мережна академія - АМІ'
Інтенсивне навчання І
T фахівців: адміністраторів і системних інженерів, за мережними технологіями Mіcrosoft Wіndows, Novell NetWare, SCO Unіx; користувачів інформаційних систем: Wіndows, Word, Excel, Access, PowerPoіnt, FrontPage, Outlook, Іnternet Explorer; бухгалтерів-користувачів і адміністраторів системи '1С:Підприємство'; фахівців, які працюють із системами автоматизованого проектування: AutoCAD2002.

 

Інститут НЛП Українське відділення
Проведення НЛП тренінгів по стандартах Р.Бендлера. Тренінги з Еріксоновського гіпнозу,
NHR, корпоративні бізнес тренінги.

 

ОХОРОННІ, СТРАХУВАННЯ

 

Охоронне Агентство 'Легіон'
Охоронне Агентство 'Легіон'

 

Страхова компанiя ВУСО
Страхування автотранспорту, майна, вантажів і багажу, особисте страхування. Кредити для населення.

 

Страхова компанія 'Кремінь'
Повний перелік страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб.

 

ПЕРЕКЛАД ТЕКСТІВ

  

Глобус
Переклади. Навчання в групах (Англійська, Німецька). Програма для молоді Au-Pair.

 

Бюро переводів
Бюро перекладів 'Transneed' робить послуги письмового перекладу й усного синхронного перекладу. Ми працюємо з наступними мовами: англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, російська і українська.

 

ПОБУТОВІ

 

ТОВ 'ПТП 'ДонАвтоматика'
Продаж
, настроювання, гарантійне, післягарантійне обслуговування лічильників електричної енергії 'Енергія'. Монтаж, налагодження, cдача під 'ключ' і супровід автоматизованих систем обліку електроенергії (АСУЕ). Монтаж, налагодження, cдача під 'ключ' і супровід телемеханічних комплексів 'КОМПАС-ТМ'.

 

Аквацентр
Водопідготовка, водоочищення. Побутові і промислові фільтри, помягчувачі води (США), системи зворотного осмосу, підбор обладнання, монтаж, сервіс. Формування мережі дилерів.

 

ПОЛІГРАФІЧНІ, ВИДАВНИЧІ, ДИЗАЙН

 

Дизайн-Студія 'Мішель'
Рекламна інформація про діяльність та послуги студії, фотографії. Ексклюзивні штори та гардини для вишуканих інтер'єрів. 'Висока мода для Ваших вікон'.

 

ACS-design
Компанія займається створенням дорогих та якісних інформаційних продуктів: web сайтів, flash анімації, анімаційних рекламних роликів, cd презентацій, інтерактивних програм, поліграфічної, рекламної і сувенірної продукції.

 

Веб дизайн студія MariupolCity
Розробка, просування, підтримка сайту в мережі Іnternet. Хостинг, домени. Обслуговування комп'ютерів. Проектування офісних мереж.

 

Zx-design
Послуги дизайну за доступними цінами. Баннердизайн у Gіf і Flash. Вебдизайн скрипти для сайтів на PHP. Розробка сайтів з використанням баз даних (MySQL). Баннери від 4wmz сайти від 8wmz скрипти на PHP від 10wmz.

 

Студия дизайна 'Nobel studio'
Студія дизайну 'Nobel studіo'. Створення сайтів-візиток, корпоративних сайтів, flash - сайтів, web-скриптів. Створення банерів, кнопок, логотипів. Продаж шаблонів сайтів.

 

Студія 'DOXX'
Навіщо Вам сайт? Заходьте і дізнаєтеся! Послуги, роботи.

 

АртДизайн - розробка веб-сайтів
Комплексні рішення по створенню веб-сайта. Розробка і проведення рекламної компанії в мережі Інтернет. Високоякісний веб-дизайн, flash - анімації, програмування, хостинг, управління базами даних, Інтернет рішення для усіх форм бізнесу і багато чого іншого...

 

Агенцiя «Актив» --якiснi веб-сайти
Якiснi веб-сайти - корпоративнi, промо-сайти, iнтранет-системи. Серед клiентiв - корпорацiя 'Олiмп', готельний комплекс Victoria, ТРЦ 'Золоте кiльце'.

 

Веб Студіо
Web-дизайн у Донецьку, Макіївці, Горлівці. Виготовлення і підтримка сайтів, веб-магазинів, корпоративних порталів. Створення фірмового стилю, логотипа. Прибуткові рішення для бізнесу.

 

Інтернет агенція Альма
Cтворення і дизайн інтернет-проектів, програмування для веб, консалтинг, e-бізнес.

 

Студія веб-дизайну 'RP-Studio'
Портфоліо робіт. Прайс. Види робіт.

 

Credo Design - Студія веб-дизайну
Створення та розміщення сайтів. Опис послуг, портфоліо.

 

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6    стор.7