ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6    стор.7

Послуги

 

БАНКІВСЬКІ, ФІНАНСОВІ

 

Перший український міжнародний банк
Сайт
містить різнобічну інформацію про банк, великий розділ новин, координати відділень та філій, деталізований перелік послуг для корпоративних клієнтів, фізичних осіб і банків, а також розділ, що стосується планів розвитку.

 

Акціонерний банк 'Ікар-банк'
Хороший інформаційний сайт банку Донбаса. Про банк, для корпоративних та приватних клієнтів, прес служба

 

АК 'Донміськбанк'
Загальна інформація про банк (створення, ліцензії та дозволи, клієнти, співробітники, благодійність), новини, реквізити, режим роботи, координати філії. Є фінансові показники, послуги і тарифи.

 

АКБ 'Промекономбанк'
Інформація про послуги згрупована за відділами: кредитний, депозитний, валютний, інформаційний, фондовий. Є посилання на сайт дніпропетровської філії.

 

Донецьке обласне управління Ощадбанка України
На сайті є повна інформація про історію і сучасність банку, а також про його відділення та філії. Окремий розділ присвячений детальному опису повного спектру послуг, які надає банк.

 

БУХГАЛТЕРСЬКІ, АУДИТОРСЬКІ

 

Бухгалтерськi програми для України
БУРАH - бухгалтеpiя для Windows. Робота вiд пеpвинного документу, синтетичний та аналітичний облiк. є ще декілька бух. Програм

 

РС-Фiнанси+
Комплексні програми фінансового, управлінського, складського обліку, не потребують конфігурування, мають можливість віддаленого обміну даними з сервером за допомогою телефонної лінії, вбудований редактор звітів

 

Акцент - надiйний щит Вашого бiзнесу
Програми сімейства 'Акцент'. Інструменти облiку та керування бiзнесом

 

ВЕТЕРИНАРНІ

 

ЕЛЕКТРО-МОНТАЖНІ

 

ЗВ`ЯЗОК, ІНТЕРНЕТ

 

Giga.com.ua - хостинг та реєстрація доменів
Новорічні знижки на хостинг і реєстрацію доменних імен.
Хостинг 25 Мб - 2.25$, 100 Мб - 3.96$, 250 Мб - 7.16$.
Реєстрація домена .
com.ua - 9.95$, com - 9.95$

 

Центр електрозв'язку № 2 Донецької дирекції ВАТ 'Укртелеком'
На сайті представлена інформація про Донецьку дирекцію ВАТ 'Укртелеком' та про компанію в цілому, перелік послуг і тарифи, відповіді на запитання, які часто виникають

 

Телекомунікаційна компанія IPC
Надання міжнародного зв'язку з використанням сучасних технологій ІР-телефонії. Новини компанії, інформація для клієнтів

 

Telme-телефонія Non Stop
Форум користувачів і партнерів компанії
Telme Ltd, що представляє можливості дешевої і безкоштовної телефонії. Швидкість сервісу росте.

 

ISP - 'Элис-Телеком' г.Донецк
Якісний інтернет за доступною ціною 0.6 у.о. в годину. Підключення, E-Mail - безкоштовно. Організація мереж RadioEthernet (обладнання BreezeCOM). Обладнання для локальних мереж NETGEAR.

 

Мобільний та радіо зв'язок
Економія
на мобільному зв'язку: усі дзвінки з мобільного телефону на міськи по вартості внутрімережних - GSM-шлюз SPRUT. Безпроводний зв'язок - радіоподовжувачі SENAO і Komtel. Проводовий зв'язок - мини-АТС.

 

НТЦ 'Фтіком'
Надає виділені лінії і dіal-up доступ в Інтернет. Є каталог посилань на органи влади України, а також на пошукові сервери та каталоги. Окрім цього, тут можна знайти карти Донбасу, поштові індекси, посилання на розклад руху транспорту в Україні, Європі та СНД, інформацію щодо готелів Донбасу, перелік трагічних дат в історії регіону.

 

ISP Geo_N
Надає виділені лінії і
dіal-up доступ в Інтернет, а також хостинг, веб-дизайн, голосову пошту. Є розділ підтримки користувача і рубрика новин.

 

INTS
Один з найбільших провайдерів у Донбасі. Високошвидкісні супутникові та наземні канали по Україні та за її межами. Прейскурант, координати, технічна підтримка

 

Інтернет провайдер 'Дон Апекс'
Надає виділені лінії і dіal-up доступ в Інтернет, а також надає технічні та інформаційні послуги. Є розділи 'Підтримка' і 'Статистика', посилання на корисні ресурси мережі, плюс форум.

 

ТОВ 'Дітек'
Провайдер м.Горлівка. Надає виділені лінії і dіal-up доступ в Інтернет. Розділ 'Підтримка' містить інформацію про те, як настроїти програми, такі як Outlook Express, Іnternet Explorer та інші, а також багато іншої корисної інформації. Є чат і конференція.

 

Фірма НЭП.
Встановлення і монтаж компьютерної мережі; підключення до Internet; встановлення і монтаж міні - АТС і телефонів; факси, ксерокси, калькулятори; меблі та рабочі місця для офісу за замовленнями; технічне обслуговування та модернізація.

 

ISP NetLux
Надає виділені лінії і dіal-up доступ в Інтернет, а також інфосервіс. Є каталог ресурсів і чат.

 

Сателайт Нет Сервіс
Провайдер послуг мережі Інтернет для 3-х міст Північного Донбасу. Зовнішні канали, послуги, включаючи інтернет-картки і функцію Callback. Цілодобова підтримка.

 

Інтернет-центр м.Макіївка
Інтернет-провайдер у м.Макіївці. Інформація для клієнтів, ціни, каталог ресурсів Інтернет.

 

ЗНАЙОМСТВА

 

Валентинка, шлюбне агенство
Знайомства в Донецьку, знайомства з іноземцями, діагностика сумісності, оптимальный підбор партнера, электронна адреса, організація вечорів знайомств, заміж за рубіж, приватні анкети з фото безкоштовно, жінки, чоловіки.

 

Donetsk metting center
Донецький
сервер знайомств. Анкети чоловіків і жінок, що проживають у Донецьком регіоні . А також: листівки і кімната для спілкування, голосування і форум. Заходи !

 

Шлюбний каталог чоловіків
Після реєстрації Ви можете вибрати собі потрібну анкету чоловіка і почати з ним листування. Питання реєстрації вирішується за допомогою електронної пошти.

 

Сервер знайомств lovers.org.ua
Можливість додати і редагувати свою анкету. Працює пошук.

 

Маріупольські знайомства
Безкоштовний сервер знайомств для Марiуполя, Донецька та регiону. Працюють роздiли для дівчат та хлопців із традиційною та нетрадиційною орiентацiями.

 

ІНТЕР`ЄР, ДИЗАЙН

  

ПК АстраПласт
Виробництво, продаж і установка металопластикових, алюмінієвих вікон і дверей, фасадних алюмінієвих систем, жалюзі, ролетів.

 

Exclusive Group
Група фірм, що займається постачанням та продажем товарів для створення неповторно гарного та затишного інтер'єру приміщень будь-якого типу та індивідуального зовнішнього оздоблення будівель.

 

Торговий дім 'Лапландія'
На
сайті представлені типові меблеві інтер'єри Скандинавії, а також різноманітний асортимент замків і сейфів.

 

'Іфест'
Сайт фірма 'Ифест'. Виробництво жалюзі, захисних ролетов, шафі-купі: продаж тканин для виробництва жалюи ; прайс-лист.
On-lіne замовлення. Умови для дилерів.

 

ПКФ 'Інтерком'
Проектування, дизайн, будівництво та обслуговування басейнів і саун. Продаж обладнання, матеріалів і аксесуарів.

 

Фірма Б.С.Б
Монтаж і обслуговування обладнання для басейнів та саун. Благоустрій помість, ландшафтне проектування, озеленення, фонтани, ставки, альпінарії. Коротенько про існуючі можливості.

 

ІНФОРМАЦІЙНІ

 

Футбольний клуб 'Шахтар'
Новини футбольного клуба, склад, результати виступів, гостьова.

 

Донецький роллер клуб
Сайт аматорів катання на роликових ковзанах, корисні поради, фотогалерея, навчання, магазин, форум.

 

Промисловий Донбас
Дошка об'яв. Різноманітні розділи, велика база.

 

Донбасс на долоні
15000 підприємств Донбасу, телефонна база даних Донецька, рубрики: афіша, робота, посилання на газети, і інша цікава інформація

 

Партнер Портал
Донецький регіональний інтернет портал. Погода, курси валют, донецькі новини, довідник донецьких підприємств, приватні оголошення

 

Наш Донецьк
Довідково-інформаційний ресурс.

 

УРА-Информ. Донецьк
Події економічної, політичної, суспільно-соціальної й ін. спрямованості Донецького регіону.

 

Донбас - донецька обласна масова газета
Новини з життя донецького регіону, інформація про ціни на рекламу та підписку, конкурси

 

Iнтерактивна карта мiста Донецька
Завдяки iнтерактивнIй картi Ви легко зорієнтуєтеся на великомасштабній місцевості міста Донецька. Карта дуже проста i зручна у використаннi.

 

Сайт турніру 'Золота лілія'
Сайт Міжнародного турніру з спортивної гімнастики 'ЗОЛОТА ЛІЛІЯ', що його проводить Олімпійська чемпіонка Ліля Подкопаєва. Зірки гімнастики, музики і політики - на донецькому небі. Інформація про хід турніру, спортивні репортажі, інтерв'ю з зірками спорту.

 

Briit.net
Інформаційний портал.

 

Афіша культурних подій у Донецьку
Сайт містить анонси концертів, фестивалів, гастролей, що проходять у Донецьку, а також описи спектаклів, виставок, кінофільмів, інформацію про міські заклади культури (театри, музеї, концертні зали та ін.)

 

Донецькій міський благодійний фонд 'Доброта'
Місія Фонду - боротьба з бідністю шляхом відродження цивілізованої громадської добродійності і розвитку соціального партнерства у Донецькій громаді.

 

Я вболіваю за «ШАХТАР»!
Статистика, гравці, футбольна атрибутика: книги, програмки, значки, фотографії, квитки і багато чого іншого про'Шахтаря'.

 

Новості.dn.ua
Новості .
dn.ua - донецька он-лайн газета, що надає новини російською мовою про Донбас і Україну, обновлювані цілодобово і без вихідних.

 

Телефонний iнтернет-довідник мiста Донецька
Обновлена версія телефонної бази домашніх телефонів жителів міста Донецька. Каталог фірм, підприємств, агенств. Новини .

 

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6    стор.7