ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6    стор.7

КНИГИ, КАСЕТИ, CD

 

Фильмы почтой по Украине ziniz.boom.ru
Продаж нових фільмів, DVD, VCD, MPEG4, Dіvx, Xvіd. Інтернет-магазин ZІNІ.boom.Ru знайомить з новими фільмами. Підписавшись на наше розсилання, Ви будете упевнені в тому, що жоден новий фільм не пройде повз Вас.

 

Інтернет-крамниця
Пропонуються каталоги та нові надходження DVD, VCD+MPEG4, ігр, енциклопедій та програм, а також чистих носіїв.

 

КОМП`ЮТЕРИ, КОМПЛЕКТУЮЧІ, ПЗ

 

ТОВ 'Українська комп'ютерна мережа '
Комп'ютерна допомога підприємствам і приватним особам. Виїзд фахівця - безкоштовно. Постачання комп'ютерів і комплектуючих. Доставка - Безкоштовно. Автоматизація підприємств. Гарантія. Сервіс. Повний спектр послуг в області інформаційних технологій.

 

Комп'ютерЦентр Донецьк
Крамниця комп'ютерної технiки у центрi м. Донецьк.

 

ТОВ 'Донбасполiграфцентр'
Репрографічні комплекси, комп'ютери, прінтери, копіювальна та інша огртехніка. Каталог продукції. Обслуговування техніки.

 

Компанiя АМI
Провідний виробник комп'ютерної техніки і системний інтегратор на сході України. Комплексне вирішення завдань у галузі автоматизації бізнесів-процесів підприємства будь-якого масштабу: від невеликого офісу до транснаціональної корпорації. На сайті є каталог товарів та послуг.

 

КОСМЕТИКА, ПАРФУМЕРІЯ

 

Iнтернет-магазин парфюмерії - Elitka.com.ua
Інтернет-магазин елітної парфюмерії від ведучих світових виробників з доставкою в Донецьку.

 

Оріфлейм в Донецьку
Косметика та бізнес з Оріфлейм.

 

Академія успішної краси від Аліси Біловодської!
На цій сторінці Ви можете ознайомитися з діяльністю бізнес групи фірми Mary Kay - Ніка.

 

Бізнес група Mary Kay у Донецьку
Сайт старшого лідера бізнес-групи компанії 'Мери Кей' - Аліси Біловодської. Історія компанії та історія кар'єри даного консультанта з краси. Викладено переваги роботи у компанії. Представлено інформацію про конкурси.

 

МЕБЛІ, ПРЕДМЕТИ ІНТЕР'ЄРА

 

Донмебель - виробництво м'яких і корпусних меблів
На сайті представлений ілюстрований каталог меблевої продукції. Компанія ДонМебель займає одне з лідируючих позицій на ринку м'яких і корпусних меблів у Донецькій області. Основними напрямками діяльності підприємства є: торгово-закупівельна і виробнича діяльність.

 

ТОВ 'Фірма Антарес'
Оптовий і роздрібний продаж скла, обробка скла, меблі зі скла на замовлення. На сайті можна переглянути каталог продукції.

 

Меблева фабрика ОДА
Виготовлення меблів для дому, офісу, готелів та ін. Кухні, спальні, шафи-купе, дитячі кімнати, ліжка, стільця, стільці, крісла, матраци. Усе для виготовлення корпусних меблів: ручки, петлі, шухлядки та ін. Вбудована техніка. Мийки.

 

Виробництво корпусних меблів
Розробка та виробництво корпусних меблів для готелів, конгрес-залів, банків, розважальних закладів, жилих приміщеннь.

 

Меблеве ательє Гранд
Виготовлення корпусних меблів по індивідуальних замовленнях для квартири, котеджу, офісу, для виробничих і медичних установ, готелів, магазинів, дитячих садів.

 

Салон світла 'Делайт'
Світильники провідних світових виробників. Світлотехнічний дизайн і розрахунок освітлення інтер'єрів, фасадів будівель, вулиць і площ. Розрахунок і проектування електричних мереж із усім необхідним обладнанням.

 

МЕДИЧНІ ТОВАРИ ТА ОБЛАДНАННЯ

  

Медтехніка для дому
Донецький інтернет-магазин із продажу побутової медичної техніки.

 

ТОВ 'Медфармсервіс'
Великий постачальник медикаментів виробництва Венгрії. Інформація. Доставка. Поточний прайс-лист.

 

АртЛайф у Донецькій області
Сайт представляє регіональне представництво дилерської мережі по поширенню продукції російської компанії АртЛайф - лідера серед виробників біологічно активних добавок.

 

НВК Текномеда
Розробка та виробництво технологічного обладнання і медичної техніки для фармацевтичних підприємств і лікувальних установ. Характеристики продукції, ціни.

 

БіоХім
Постачання реактивів, живильних, середовищ діагностикумів у будь-яку точку України. ТОВ 'БіоХім' - офіційний представник ТОВ 'Аспект'™ пропонує Вашій увазі 28 найменувань дисків з антибіотиками для визначення чутливості мікроорганізмів до антибактеріальних препаратів.

 

НЕРУХОМІСТЬ

  

ТОВ 'Центр нерухомості 'Наш Будинок'
Обмін, покупка, продаж і оренда нерухомості в Донецьку і не тільки. Ремонтно-будівельні роботи. Тут ви знайдете статті про ринок нерухомості, ради , інтерв'ю з риэлторами. Щодня обновляється база даних нерухомості.

 

Центр нерухомості 'Наш Дом'
Усі операції з нерухомістю у Донецьку, Криму та Києві.

 

Оренда квартир в м. Донецьк
Сайт агентства оренди

 

Портал 'Маклер'
Нерухомість Донецька й області. Динамічний пошук і додавання оголошень у базу даних порталу. Учасники порталу: приватні особи, агентства нерухомості, професійні ріелтори і члени асоціації України.

 

АН 'Новосел'
Сайт агенства по нерухомості 'Новосел'. Інформація про нерухомість у різних районах Донецька, новобуділві, оренда. Контактна інформація, анкетний опис об'єктів.

 

Недвижимость Мариуполя и всего Донбасса
Величезна база пропозицій ринку нерухомості Маріуполя та всієї Донецької області: житлова, комерційна, продаж, оренда. Пошукова система. Продаж, оренда фермерських господарств, пансіонатів, заводів.

 

Агенство нерухомостi 'Жилком'
Наше агентство нерухомості входить у десятку кращих у місті Донецьку.Наші послуги не обмежуються покупкою, продажем і орендою жилою і нежилої нерухомості.Ми здійснюємо повний спектр консультаційних послуг і допомагаємо оформляти документи.

 

РіелтІнфо нерухомість Донецька
інформаційний сайт нерухомісті Донецька та Донецького регіона, операції з нерухомістю...

 

Нерухомість України
Продаж, оренда об'єктів нерухомості на території України. Портал для ріелторів і потенційних клієнтів. Для ріелтерів - розміщення об'єктів у базі порталу. Для покупців орендарів - пошук нерухомості по областях і містам України.

 

ОБЛАДНАННЯ, ІНВЕНТАР

 

Дизель-2000
Сторінка розробника оригінальної технології ремонту (відновлення) плунжерних пар паливних насосів.

 

Maxibit-Donbass - виставкове устаткування
Постачання виставкового устаткування від світового лідера на ринку мобільних виставочних стендів - Концерну
Maxіbіt (Швеція) для підприємств. Розробка проектів виставочних стендів. Рекламно-сувенірний супровід участі у виставках.

 

Акціонерне науково-комерційне товариство 'ДАНКО'
Інноваційна компанія, що працює в сфері гірничо-металургійного комплексу на українському і міжнародному ринках. Інформація про компанію, каталог продукції, ціни.

 

Оптовий і роздрібний продаж комплектуючих холодильних систем
Доставка власним автотранспортом по всій території України. Забезпечення гарантійних зобов'язань. Підбор, розрахунок, монтаж, налагодження.

 

Сайт торгівельної компанії Aice
Інформація про продукцію і товари, що реалізовуються нами: пояс
ABGymnic, ручні кухонні комбайни.

 

ТОВ 'Інеко'
Сайт ТОВ 'Инеко' містить портфоліо фірми з високоякісними фотографіями реалізованих проектів.

 

Компанія EDLI
Обладнаня та витратні матеріали для хімчисток і пралень провідних італійських виробників. На сайті представлений ілюстрований каталог продукції, прайс і тематичні статті.

 

ТОВ 'Торговий Дiм 'Металург'
Спеціалізоване підприємство по виготовленню і постачанню металургійного устаткування і запасних частин до нього. Інформація про виробництво, продукцію. Контактна інформація.

 

ТОВ Азовметалопостач
Оптова торгівля металопрокатом виробництва комбінату Ілліча й Азовсталь. Прайс на листовий і сортовий металопрокат. Наявність прокату на базах 'Азовметалпостач'.Металургійні дошки оголошень. On-lіne замовлення металопрокату з сайту. Асортимент українських виробників металопрокату.

 

Tesa entry system
Компанія 'Софт'- український представник фірми
TESA, виробника електронних замків і сейфів. На сайті: продукція компанії, інтегровані системи керування готелем, сервісне обслуговування і гарантія. Світове визнання Tesa. Контактна інформація.

 

Компанія 'МегаКард'
Виготовлення пластикових карток. Карткові проекти 'під ключ'. Постачання обладнання для організації дисконтних систем, персоналізації пластикових карток, витратних матеріалів.

 

ТОВ 'Укркомплект'
Комплексне матеріально-технічне забезпечення промислових підприємств. Тут Ви можете знайти інформацію про суспільство , прайси, розбиті по тематиках, вакансії. Надано контактну інформацію зі схемою проїзду.

 

ТОВ 'КІАС-ЛТД'
Системи безперервного електроживлення, джерела безперервного живлення, бензинові та дизельні електростанції, опис обладнання, статті, технічна інформація, ціни

 

Виробниче підприємство 'УкрМеталлоРукав'
Виробництво металлорукава. Продаж металлорукавов. Тут можна ознайомитися з прайсом на асортимент продукції, що випускається. А також зробити попереднє замовлення.

 

ООО 'Ліра' Донецьк Україна
Широкий спектр професійного кухонного, холодильного устаткування та інвентарю, а також сервісні послуги.

 

ТехноТерра
Каталог промислового устаткування й інструментів світових виробників, для всіх областей промисловості.

 

ТОВ Автоматик СГ
Системи контролю та управління вентиляцією, вентиляційне обладнання.

 

ПП 'ПКФ Мастак'
Виготовлення нестандартних металоконструкцій для електротехнічних шаф, виготовлення і комплектація низьковольтного устаткування, порошкове фарбування металовиробів.

 

'Beta tv com'
Розробка і виробництво устаткування для телевізійних кабельних мереж та індивідуальних установок. Про компанію, ціни, координати.

 

ЗАТ Бетонмаш
Ведучий виробник бетонозмішувального і бетонотранспортного устаткування в Україні і країнах СНД: інформація, новини, продукція

 

Термолюкс
Виготовлення електропаяльників, стандартних і спеціальних трубчастих нагрівальних елементів, електрокам'янок для саун металоконструкцій з неіржавіючої сталі, обладнання і меблі з неіржавіючої сталі для підприємств торгівлі і громадського харчування.

 

Автобетонозмішувачі
Виробництво автобетонозмішувачів, переобладнання, ремонт.

 

ООО 'АЯН-ЛТД'
Наше підприємство виготовляє різноманітний асортимент електропродукції та нестандартне устаткування.

 

ТОВ 'Доміс'
Виготовлення мікропроцесорних систем (світлодіодні табло, рухливі рядки, електронні табло курсів валют, світлодинамічні шелфтокери, об'ємні світлові рухливі рядки). Інформація про продукцію і послуги. Готові проекти.

 

Фірма 'Аріс' (Донецьк, Україна)
Сервісне обслуговування і продаж касових апаратів, спеціальної банківської техніки.

 

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6    стор.7