ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

стор.1    стор.2    стор.3

РЕМОНТ МЕБЛІВ

 

РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНІ

 

РЕМОНТ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ, КОМП`ЮТЕРІВ

 

ТРАНСПОРТНІ, ЕКСПЕДИЦІЙНІ, СКЛАДСЬКІ

 

ТУРИСТИЧНІ

 

Приватний туристичний сектор 'Перлина Карпат'
Сайт містить пропозиції щодо літнього відпочинку на Верховині (Гуцульщина). Інформація про край, фотогалерея, програми турів.

 

Гірськолижний курорт г.Красія
Міні-готель 'Верховинський двір' біля гори Красія (Українські Карпати). Лижний спорт, сноуборд, снігоходи, туризм, лікувальні мінеральні води, екскурсії

 

Готель 'Жайворонок' - відпочинок на Закарпатті
Готель 'Жайворонок'- якісний відпочинок на Закарпатті, біля термальних вод с. Косино.

 

Готельний комплекс Смерековий двір
Чудовий відпочинок на березі гірської річки у живописному екологічно чистому куточку Закарпаття.

 

Мотель 'Наталі'
Мотель ' Натали'. Розташування , номери, вартість.

 

'Камелот' - Готель-ресторан
Готельно ресторанний комплекс 'Камелот' розташоаний на березі однієї з найгарніших річок Закарпаття - Ужі. Вона перекрита плотиною з водоспадом та в де-яких місцях особлива глибока - місцеві мешканці кажуть, що це найідеальнішк місце для купання та ловлі риби. Затишна атмосфера дозволить у комплексі відрізати себе від міської рутини та забути про буднішні проблеми.

 

Туристичне Закарпаття
Управління туризму та курортів Закарпатської обласної державної адміністрації. Опубліковано докладну інформацію про можливості туризму й відпочинку на Закарпатті.

 

Українські Карпати
На цьму сайті можна прочитати про маршрути Українських Карпат. Середня висота Українських Карпат - 1000 м. На них припадає 10,3% площі усіх Карпат і 3,5% території України.Простягаються вони з північного заходу на південний схід майже на 280 км при середній ширині - 100 км. Найвища вершина - гора Говерла (2061 м).

 

Закарпаття - відпочинок, лікування, туризм
Сайт поєднує досить великий масив інформації про регіон: туризм і рекреація, сільськогосподарська і промислова продукція, історичні відомості та новини Закарпаття, а також діяльність київського земляцтва закарпатців.

 

Туристичний центр 'Краса Карпат'
Сайт туристичного центра 'Врода Картпат' : види відпочинку, інформація про Закарпаття, умови порживания, фотоальбом.

 

Закарпаття
Подорож по Закарпаттю, бронювання номерів, пішохідні маршрути, водні маршрути, культурні пам'ятки, національна кухня.

 

Готель-ресторан 'Лісова казка'
Всі умови для комфортного відпочинку в Карпатах.

 

Готельний коплекс Карпатія
Готель, котеджи, рестораy, сауна, басейн, тенісний корт. Все це, розташовано в мальовничому куточку Карпат. На сторінках розміщено фотоматеріали, контактна інформація, ціни.

 

Приватний готель 'Едуард'
Висококласний приватний готель в центрі Європи (Закарпаття, Ужгород). На сайті - інформація про послуги готелю, номери, види та інше для того, щоб зробити вірний вибір.

 

Частный дом в горах
Відпочинок в Карпатах. На сайті: інформація про відпочинок, місце розташування , ціни, фотогалерея, контакти.

 

Гостинний двір 'Надія'
Пропонуємо Вам незабутній відпочинок у прекраснейшем місці українських Карпат селищі Ясиня. Тут Ви зможете прекрасно відпочити, оздоровитися,востановить свої сили. Гостиный двір 'Надія' чекає Вас. Ви також зможете довідатися про умови проживання, подивитися, які кімнати, послуги і харчування пропонуються Вам.

 

Воєводино
Комфортабельний відпочинок в самому серці Карпат! «Воєводино» - це ідеальне поєднання дикої природи та всіх благ цивілізації. Подробиці на сайті.

 

УРОЧИСТОСТІ, ВІДЕОЗЙОМКА

 

ЮРИДИЧНІ, НОТАРІАЛЬНІ

 

Центр юридичного захисту
Об’єднання адвокатів та юристів створене з метою надання правової допомоги підприємствам. Надання всіх видів юридичних послуг на території Західної України та Польщі. Спеціалізація: митне, транспортне, податкове законодавство.

 

Судова автотоварознавча експертиза
Розглядаються аспекти судової автотоварознавчої експертизи в Україні, оцінки транспортних засобів, опубліковані коментарі провідних спеціалістів в галузі автотоварознавства, огляд діючого законодавства, посилання на авторесурси мережі.

 

 

стор.1    стор.2    стор.3