ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Благодійна реклама:

Благодійна реклама:

Благодійна реклама:

Благодійна реклама:

Благодійна реклама:

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6   стор.7

РЕМОНТ АВТОТРАНСПОРТУ, АВТОСЕРВІС

 

Nissan
СТО
Nіssan, ремонт автомобілів, обслуговування, запчастини, кондиціонери, люки Webasto, автономні нагрівники Eberspacher, діагностика систем, тюнінг.

 

Автодіагноз
Усе про діагностику та ремонт автомобілів. Програми для діагностики й ремонту; корисні поради для тих, хто вирішив обладнати власну СТО; форум автолюбителів.

 

Nissan
СТО Nіssan, ремонт автомобілів, обслуговування, запчастини, кондиціонери, люки Webasto, автономні нагрівники Eberspacher, діагностика систем, тюнінг.

 

СТО 'Дизель'
СТО: Обслуговування й ремонт автомобілів.

 

ТОВ 'СК и Д'
Цілодобове надання послуг з евакуації легкових автомобілей та мікроавтобусів. Фотографії евакуаторів. Вартість послуг, що надаються. Спеціальні партнерські програми. Сайт містить контактну форму для розміщення питань.

 

РЕМОНТ МЕБЛІВ

 

Офіційний сайт клінінгоіої компанії
Клінінгова компанія 'Технологія чистоти' - професійний догляд за м'якими меблями і килимовими покриттями.

 

РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНІ

 

ВАТ 'Южспецатомэнергомонтаж'
Загальнобудівельні
та спеціальні роботи по будівництву, реконструкції і капітальному ремонту промислових та громадянських споруд, проектні роботи.

 

УПА 'Укренергочормет'
Українське будівельно-монтажне підприємство по проектуванню, ремонту, модернізації, монтажу, пуску, налагодженню, технічному нагляду всіх видів енергетичного устаткування чорної металургії

 

Компанія 'Віалті'
Ексклюзивний представник в Україні американського концерну 'Genova products'. Будівництво басейнів, продаж аксесуарів до них.

 

РЕМОНТ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ, КОМП`ЮТЕРІВ

 

Cdma - сервiс
Ремонт мобільних телефонів стандартів CDMA, GSM. Комплектуючі й обладнання для ремонту. Навчання ремонту, організація ремонтних майстерень.

 

Верстаторемонтний завод
Ремонт металообробних верстатів і пресів. На сайті Ви знайдете перелік продукції з описами і фотографіями, послуг, ціни. Контактна інформація.

 

ТРАНСПОРТНІ, ЕКСПЕДИЦІЙНІ, СКЛАДСЬКІ

 

Агентство доставки 'Пегас'
Доставка продуктів і товарів у м.Харкові.

 

Діловий комплекс
47 000 квадратних метрів офісних, торговельних, розважальних і складських площ;мінімум обмежень для майбутніх орендарів і відвідувачів; максимум можливостей для ефективного бізнесу.

 

ТУРИСТИЧНІ

 

Авіаційно-Туристичне Бюро 'КомОд-тур'
Туристичні послуги, тури, страхування, авіаперевезення.

 

Туристичний Харкiв
Пропозиції турфірм Харкова, туристичні ресурси Харкова, країни та отелі світу. Інформація для туристів, турфірм та просто зацікавлених осіб

 

Харьковский Турист
Ви знаєте, про існування в Харкові прекрасних стародавніх замків? Знаєте де можна пограти в паінтболл, покататися на конях? Знаєте, де проходять автогонки? Де тусуются велосипедисти? Про це та багато про що інше, можна довідатися на цьому сайті. А також, поділитися своїми ідеями, і поспілкуватися з однодумцями.

 

Туристична копманія Ібіс
Найкращі тури в Європу та по Україні. На Вас чекають незабутні враження.

 

Лімузин
Автопослуги: обслуговування весіль, презентацій, концертних програм, поїздки по Україні автомобілями і мікроавтобусами

 

УРОЧИСТОСТІ, ВІДЕОЗЙОМКА

 

Фотостудія 'Люм'
На сайті Ви знайдете фотоальбом, коротку інформацію про майстрів, перелік послуг. Свої враження від перегляду сайту можна зафіксувати в гостьовій книзі. Фотостудія зачіски й образу.

 

Прада

Сайт Агенції моделей 'ПР А ДА'. (' ПРофесійній Агенції ДА!') Презентація моделей агенції, дитячої студії, Інформація про Всеукраїнський конкурс 'Юна модель України','Юна модель Інтернешнл', Міжнародний фестиваль модельних агенцій та студій 'Прадики'. Сайт Агентства моделей 'ПР А ТАК'. ('ПРОФЕССИОНАЛЬНОМУ Агентству ТАК!')Презентація моделей агентства, дитячої студії, інформація про Всеукраїнський конкурс 'Юна Модель України', 'Юна Модель Интернешнл', Міжнародному фестивалі дитячих модельних агентств і студій 'Прадики'.

 

Фотогалерея Юрія Артюха
Сайт харківського фотохудожника Юрія Артюха, вміщує великий банк слайдів різної тематики: пейзаж, тварини, місто, натюрморт, моделі, ню. Автор запрошує усіх зацікавлених осіб до співпраці.

 

ЮРИДИЧНІ, НОТАРІАЛЬНІ

 

Юридична компанія 'Інюрполіс'
Опис послуг.

 

Інвестиційно - консалтингова компанія 'Проконсул'
Юридичні консультації. Операції з нерухомістю. Публікація маркетингових досліджень і аналітичних оглядів, новини ринку нерухомості. Бази даних нерухомості м. Харкова. Інформація для оцінювачів майна. Послуги, координати.

 

Харківський юридичний альянс
Тут можна отримати інформацію про надавані юридичні та імміграційні послуги, а також про можливості роботи й навчання за кордоном. До Ваших послуг практичний довідник з імміграції.

 

Юридична фірма 'Контракт'
Юридичні консультації в Іnternet, зразки договорів та інших документів, податкове планування та реєстрація підприємств, повний правовий супровід Вашого бізнесу, повернення боргів, представлення інтересів у суді та інших органах.

 

Бібліотека юриста
Повнотекстова електронна юридична бібліотека (адміністративне, кримінальне, цивільне право).

 

Фірма 'Інвента'
Сайт патентної фірми 'Інвента', яка займається реєстрацією торговельних марок, захистом прав інтелектуальної власності, патентними і юридичними послугами. На сайті Ви знайдете: послуги, надані фірмою; публікації; українське законодавство в області інтелектуальної власності; контактну інформацію.

 

 

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6   стор.7