ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6   стор.7

ОСВІТНІ, УЧБОВІ

 

Харківський військовий університет
Сайт випускників ХВУ. Інформація про університет, особисті сторінки випускників, посилання на сайти військових ВНЗ України, актуальні статті й теми про армію, а також армійський гумор і фотогалерея.

 

Фірма 'M-sport'
Автошкола 'M-sport'. Школа екстримального керування. Професійний тюнінг. Новини українського автоспорту.

 

Інститут моди та дизайну
Увесь спектр дизайнерських послуг та діючі учбові курси з різноманітних спеціальностей. останні колекції одягу від молодих дизайнерів.

 

Національний аерокосмічний університет ім.Н.Є.Жуковського 'ХАІ'
Новини, історія університету, факультети, інформація абітурієнту, зворотній зв'язок

 

Дистанційні курси НТУ 'Харківський політехнічний інститут'
За наявності вільного часу, доступу в Інтернет і бажання вчитися тут можна пройти загальні курси дистанційного навчання, спеціальні курси, а також ознайомитися з роботами слухачів.

 

Харківський інститут управління
Спеціальності: бухоблік і аудит, менеджмент, маркетинг, фінанси. Дистанційне навчання. Інформація для студента, абітурієнта, роботодавця.

 

Кафедра економічної кібернетики Харківського національного університету
На сайті можна знайти інформацію про розвиток кафедри й матеріали, присвячені пам'яті вченого В.А.Забродського, який очолював кафедру більше 10 років. Опубліковано докладний опис спеціальності. Крім того, на сайті можна знайти інформацію про навчальний план для студентів спеціальності 'Економічна кібернетика', про заходи, проведені на кафедрі.

 

Курси для Вас
Очні курси в Харкові, дистанційні курси, індивідуальні заняття для Вас на сайт
s Kursy.Org.Ua. Нова спеціальність, підвищення кваліфікації - шлях до Вашого успіху!

 

Барменська асоціація Харкова
Навчання барменів, фуршети, підбір персоналу в бари, ресторани. Підбір посуду.

 

Освiта Харкова
Офіційний сайт управління освіти Харківської міської ради. Структура харківської освіти, сторінки районих відділів та деяких шкіл. Збірник лінків та software

 

Харківський гуманітарний інститут 'Народна українська академія'
Навчальний комплекс, до складу якого входять: дитяча школа раннього розвитку, спеціалізована економіко-правова школа, Харківський гуманітарний інститут (підготовка за напрямками: економіка, соціологія, іноземні мови)

 

Українська інженерно-педагогічна академія
ВУЗ з підготовки інженерно-педагогічних кадрів для професійної освіти, методичний центр заочного навчання. На сайті: історія академії, підрозділи, зовнішні зв'язки, бибиотека, а також художня творчість, новини.

 

Курси 'ЕМФІ': техніка ювелірної емалі, фініфті, філіграні
На сайті анонсуються практичні курси по декоративно-прикладному мистецтву і технологіям народних художніх промислів: варінню ювелірних емалей і смальт, розпису по гарячій емалі, техніці живопису по емалі (фініфть), виготовленню філігранних виробів. Представлено добірку статей по історії і технології мистецтв і ремесел, пов'язаних із застосуванням ювелірних емалей і смальт. Метри своєї справи дають професійні коментарі і поради.

 

ОХОРОННІ, СТРАХУВАННЯ

 

Вiйсково-страхова компанiя (харкiвське представництво)
Усі види страхування ризиків, тарифи, страхові продукти. Інформація про акціонерів і клієнтів, принципи роботи.

 

АТ 'Охорона та безпека'
Послуги в сфері систем безпеки. Докладний опис пристроїв та послуг.

 

Салон 'Спецтехніка'
Обмундирування, шеврони, спецзасоби та зброя, бронежилети, електрошокери (харківського виробництва), техніка захисту інформації (ТЗІ), відеоспостереження, радіозв'язок, спецзасоби ДАІ. На сайті інформація про фірму, цінові каталоги, ілюстровані каталоги, а також статті про роботу фірми.

 

ПЕРЕКЛАД ТЕКСТІВ

  

Центр перекладів 'Юлі'
Бюро
перекладів 'Юли' надає професійні послуги перекладу текстів з/на російську, українську, англійську, німецьку та французьку мови: переклад стандартних документів, науково-технічних, юридичних та економічних текстів, а також переклад сайтів та програмного забезпечення.

 

Бюро перекладів Arwis
Надання
послуг перекладу з/на англійську, німецьку, французьку, італійську, іспанську, фінську, шведську.

 

ПОБУТОВІ

 

Агенція 'Золоті руки'
Цей сайт для тих, у кого немає часу або можливості займатися набридлими домашніми справами.

 

ПОЛІГРАФІЧНІ, ВИДАВНИЧІ, ДИЗАЙН

 

Великий вибір носіїв інформації
На
сайті Ви маєте змогу ознайомитися з описами і цінами на оптичні і магнітні носії інформації (CD-R, CD-RW, DVD, ...). Пріоритетним видом нашої діяльності є комплексне комп'ютерне обслуговування (установка, настроювання і захист ОС ). Також Ви зможете замовити послуги по створенню, підтримці і розкручуванню WEB - сайтів.

 

Студія веб-дизайну 'Arwis'
Інформація про компанію, портфоліо і перелік послуг.

 

Гофромаш
Каталог поліграфічного устаткування, резательно-рилевочные машини, технічні характеристики, короткий опис і принцип роботи, методи і види друку. Контактная информация.

 

Компанія 'SDESIGN'
Розробка динамічних сайтів на основі оригінальної системи управління інформаційним наповненням сайту Db-edіt. Перелік послуг, опис етапів роботи над проектами, портфоліо, інформація для веб-розробників, дизайнерів, власників статичних сайтів.

 

Створи своє відображення!
Створення презентацій, банерів, веб-сайтів, фірмового стилю. Flash-анімація.

 

Фірма 'Promodo'
Професійне розкручування, реклама та оптимізація сайту в мережі Інтернет.

 

Типографія 'Нормальні ціни'
Офіційний сайт друкарні 'Нормальні ціни'. Ціни, можливости, вимоги до макетів, новини, форум.

 

Дизайн-студiя «Web-Design Style Language»
Розробка
, створення, підтримка сайтів. Створення реклами, flash-роликів та інших WEB-замовлень.

 

Bitfoxstudio
Дизайн
сайтів, програмна частина, управління, хостинг, реєстрація доменних імен, реклама і розкручування сайтів.

 

Салон оперативної поліграфії
Ресурс подає докладну інформацію про надавані послуги та їх вартість.

 

Zs web-design studio
Сайт професійної студії web-дизайну. На ньому можна довідатися про працівників цієї студії, подивитися вже існуючі роботи, ознайомитися з наданими фірмою послугами, зробити замовлення і почитати відклики клієнтів про цю студію.

 

biT
Студія WEB-дизайну та програмного забезпечення. Опис можливостей та приклади робіт

 

Студія веб-дизайну 'Четвертий вимір'
Професійна розробка й виготовлення веб-сайтів та інтернет-магазинів, їх розкручування і реклама в Інтернеті, розробка логотипів, рекламних банерів, електронних презентацій на компакт-дисках, хостинг.

 

White Style - студія дизайну
Послуги в області: веб-дизайн - створення, розміщення і підтримка веб-сайтів; просування – маркетингові дослідження, оптимізація, аудит сайта. Портфоліо, ціни, контакти.

 

Vega - студія дизайну
Створення сайту, вартість дизайну сайта, візитки, створення анімації, фірмовий стиль, домен, хостинг, оптимізація сайту, wap, розкручування, реклама.

 

Харківська студія WEB-дизайну 'Axis-design'
Дизайн, розробка та реклама сайтів, банерів і віртуальних магазинів в Інтернет. Хостинг. Реклама. Засоби автоматизації сайта. Програмування.

 

Skydesign
Дизайн студія. Дизайн сайтів, створення банерів. Приймаємо до оплати покази українських банерних мереж.

 

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

 

Харків - робота
Робота у Харкові. Харківський сервер працевлаштування пропонує Вам базу даних вакансій і резюме в Харкові і за його межами. Легко знайти собі роботу або кваліфіковані кадри зможе будь-який бажаючий.

 

ПРОЕКТНО-КОНСТРУКТОРСЬКІ

 

РЕКЛАМНІ, МАРКЕТИНГОВІ

 

Фiрма 'Промдизайн'
На сайті представлений весь спектр матеріалів, які реалізує фірма, готується енциклопедія рекламіста, діє форум рекламістів, біржа устаткування б/у. Фірма також займається виготовленням зовнішньої реклами (світлові вивіски, об'ємі літери, штендери, біл-борди; комплексне оформлення АЗС, пунктів Укртелеком, розміщення реклами в метро).

 

РА Simon
Несподівані рішення. Очікуваний ефект. Рекламна агенція повного циклу. На сайті є достатньо інформації для того, щоб скласти уявлення про діяльність агенції.

 

'Дизайнгруп'
Послуги в області зовнішньої реклами, широкоформатної печатки, дизайну, web-дизайну, оформлювальних робіт. Про проект послуги, координати.

 

ДП 'Ларсен-Трейд'
Офіційний представник Roland DG Corporatіon в Україні. Обладнання для виробництва реклами й обробки матеріалів. Продукція, драйвери.

 

Соціологічна агенція 'ПОЛО-социс'
Маркетингові, соціологічні дослідження економічної, політичної, соціальної та культурної сфери суспільства, експертиза рекламної діяльності, аналіз аудиторії ЗМІ, періодичних видань.

 

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6   стор.7