ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6   стор.7

ЗНАЙОМСТВА

 

Сторінка єврейських знайомств
'Всеукраїнським конгресом іудейських релігійних громад' створено комп'ютерну програма 'Знайомство'. Вона призначена для здійснення знайомств чоловіків і жінок з метою створення єврейської родини.

 

Безкоштовний сайт знайомств love-whisper.com
Вiдмiнна можливiсть незалежно вiд агенств познайомитись для серйозних видносин чи товариства з людьми Вашого смаку. Писати, вiдповадати, чат - все и для всiх безкоютовно. Скоpистуйтесь можливистю, зарееструйтесь на love-whisper.com (17 mow).

 

Doktor Love
Елітна служба знайомств. Знайомства з іноземцями. Переписка, пошук друзів, серйозні відносини і створення родини .Внутрішня поштова система, зручний пошук, різні тести онлайн, консультації психолога, юриста і багато чого іншого

 

Весільний портал Харкова
Повна інформація для весілля в Харкові: каталог фірм, ЗАГСи Харкова, корисні статті та поради, традиції й обряди, сценарії, тости, каталог платтів, дошка оголошень, форум і багато чого іншого.

 

ІНТЕР`ЄР, ДИЗАЙН

  

Фірма 'Аспект'
Архітектура і ландшафтний дизайн. На сайті є поки що лише фотографії виконаних проектів.

 

Харковський портал 'Все для дому'
Інтернет-портал про ремонт будинку: інтер'єр, дизайн, архітектурне проектування, малі архітектурні форми, проект, меблі, кухні і багато чого іншого.

 

Будiвництво та дизайн у Харковi
Портал про будівництво, ремонт, дизайн інтер'єру та ландшафту. каталог будівельних організацій та технологій Харкова, об'яви та будівельний форум.

 

Продаж світильників. Дизайн світла
Продаж побутових, ексклюзивних, промислових, вуличних, ґрунтових, зовнішніх світильників. Прожектори. Електрофурнітура. Світлотехнічне встаткування. Світлотехнічні розрахунки. Дизайн світла.

 

ПВКФ 'Лоск'
Промислова переробка скла, дзеркала. Столики журнальні, обідні зі скла. Умивальники зі скла, дзеркала декоративні, а також вироби зі скла і дзеркала під замовлення.

 

ІНФОРМАЦІЙНІ

 

Увесь Харків
Харківський міський інформаційний портал «Увесь Харків» - це відбиток рідного міста у віртуальному середовищі, це засіб інформації та спілкування міських жителів, шлях до рішення багатьох питань.

 

Юнона - астрологiя стосунків, гадання
Астрологiя вiдносин, гадання, психологiя, соцiонiка, фен шуй, iмiджелогiя, езотерiка. Форум, знайомства. Сонник. Iцзин. Таро. Тести, гороскопи.

 

Город - розважальний портал
Харківський інформаційно-розважальний портал - Тут ви можете довідатися розклад потягів, автобусів, маршруток, розмістити анкету в знайомствах, послати СМС, відправити листівку, підібрати готель, розмістити оголошення.

 

Харківський фотоальбом
Харківський фотоальбом. Архітектура, храми, пам'ятки, люди, природа, події. Проект постійно відкрито для участі всіх харківчан та гостей міста. Надсилайте свої фотографії Харкова.

 

ФК 'Кировець' Харків
Офіційний сайт

 

Харьковский Областной Специализировнный Дом Ребёнка №1
Сайт створений, щоб: привернути увагу суспільства до дітей-сиріт та їхніх проблем; допомогти зустрітися сиротам і бездітним родинам, що мріють про спадкоємців; розвіяти міфи про усиновлення.

 

Харківський Національний Економічний Університет (ХНЕУ)
Форум студентів ХНЕУ. Молодіжна організація ХНЕУ. Квитки до іспитів. Реферати. Лекції. і багато чого іншого для студентів.

 

Інформаційний портал Харкова
Інформаційний портал Харкова містить свіжі новини регіону, аналітичні матеріали, базу даних корисних телефонів і адрес, афішу кінотеатрів, театрів, клубів, концертів і дитячих заходів, опери, а також форум для спілкування.

 

Профспілка підприємців Харкова
Інформаційний сайт Міського Комітету Профспілки Підприємців Харкова. Діяльність і керівництво профспілки. Основні проблеми.Законодавство для підприємців. Форум.

 

Фан-клуб ФК «Шахтар» «F12»
Cайт харківського фан-клуба футбольної команди 'Шахтар', обговорення ігор 'Шахтаря' на форумі, інформація про матчі, організація поїздок на домашні матчі 'Шахтаря' у Донецьк. Реєстрація нових користувачів клуба.

 

ІПС Ліка 'Законодавство Україні'
Інформаційно-пошукова система ЛІКА: Законодавство України, судова практика, документи Харківського регіону (обладміністрація, міськрада, обласна рада).

 

Харківська міська рада
Сайт харківської міськради. Новини міста та міської влади. Інформація про спецiальний режим iнвестицiйної дiяльностi. Мапа міста Харків.

 

Інформаційне агентство 'Status Quo'
Стрічка новин Харкова і регіону: політика, економіка, культура, спорт і багато чого іншого. Щотижневі інтерв'ю з першими особами України і Харківської області. Звіти про прес-конференції, проведені у прес-центрі 'SQ'. Довідкова інформація для журналістів.

 

Медія-група 'Об'єктив'
Новини Харкова і Харківської області : політика, культура, охорона здоров'я, кримінал, гумор, світське життя, вибори в Харкові .

 

Мапа Харкова
Електронна карта-схема Харкова містить 90000 будинків, більш 2500 вулиць. Головна сторінка, карта, пояснення, про карту, про проект.

 

Кiнопалац - Харкiв
Анонси фільмів, розклад сеансів, замовлення квитків. Є схема залу.

 

Xaрківський художній музей
Офіційний сайт. Xaрківський художній музей - один із найстаріших, а за цінністю колекції - один iз найзначніших в Україні. Цікавою є історія музейної колекції, яка налічує зараз бiльше 20 тисяч eкспонатів, серед яких унікальні твори майстрів cвітового та українського живопису, гpaфіки, скульптури, декоративно-прикладного мистецтва.

 

Харківський Портал
Новини, корисності, веб-каталог. Спроба (і вдала спроба) зібрати усю користну інформацію стосовно Харківа на одному сайті.

 

Виставки у Харкові - фірма K.I.
Календар усіх виставок Харкова і найбільших - України. Інформація про виставки, що вже відбулися. Поради щодо вибору виставки, та яким чином краще в ній прийняти участь.

 

КОНСАЛТИНГОВІ

  

Рекрутингове агентство 'Бізнес - клас'
Сайт рекрутингового агенства 'Бізнес - клас'. Місія агентва - сприяти успішному розвитку бізнесу й діловій активності клієнтів, надаючи професійні послуги в області рекрутинга, управлінського консалтингу.

 

Українське бюро “ITM”
Навчальний консалтинг. Ваш гід в океані проблем підприємства, незалежно від розмірів і специфіки, від галузі і структури. Сайт бюро містить календар подій; надає можливість реєстрації; розповідає про організацію взагалі.

 

Консалтингове агентство
Консультації та оформлення документів для всіх категорій, що виїжджають за кордон: Навчання. Працевлаштування. Шлюб за кордоном. Громадянство. Возз'єднання сім'ї. Приєднання до сім'ї.

 

Консалтингова група ЛТТ
Тренінги, консалтинг в області управління та коучинг. На сайті знаходиться опис тренінгових та консалтингових программ. Інформація про відкриті проекти, які компанія проводить самостійно чи з партнерами. А також інформація про саму компанію та її партнерів.

 

'Податки+'. Центр дистанційного консалтингу 'Мій талісман'
Дистанційний консалтинг у таких галузях: податки й бухгалтерія, податкові та карно-процесуальні перевірки підприємств, економічна адвокатура. Актуальне законодавство і законодавство щодо штрафних санкцій.

 

КУР'ЄРСЬКІ

 

Таксі у Харкові
Радіо таксі. Приватні перевізники.

 

Компанія Sixt - прокат, лізинг, продаж автомобілів
Прокат автомобілів без водія і з водієм, трансфери, оперативний і фінансовий лізинг автомобілів.

 

МЕДИЧНІ, КОСМЕТОЛОГІЧНІ

 

Ексимер, система офтальмонологічних клінік
На
сайті ви знайдете інформацію про систему офтальмологических клінік 'Ексимер', про найсучасніші методи виправлення зору і лікування захворювань ока: ексимер-лазерної корекції короткозорості, далекозорості й астигматизму, факоемульсіфікації катаракти, лікуванні глаукоми, дитячій і сімейної офтальмології, зможете довідатися адреси і телефони клінік, одержати інформацію про персонал, про устаткування, про наукову працю.

 

Діагностичний кабінет 'Дісокс'
Діагностика та лікування волосся й облисіння, жирного волосся, себореї, лупи, алопеції та інших захворювань. Опис захворювань і методик лікування. Каталог і ціни. Поради щодо догляду за волоссям.

 

Iнститут патологiї хребта та суглобiв
Тут Ви зможете знайти детальну інформацію про інститут патології хребта і суглобів ім.проф. М.И.Ситенка АМН України. Ознайомиться з новинами і т.д.

 

Салон краси та здоров'я 'Софія'
Інтернет-магазин із продажу натуральної косметики, декоративної косметики 'Мориц', біологічно активних добавок компанії 'НСП'.

 

Харків-Здоров'я
Інформаційний медичний інтернет-журнал присвячений актуальним питанням здоров'я, новим методикам і напрямкам медицини. Добір матеріалу здійснюється як для лікарів, так і для пацієнтів.

 

Центр дермотонии салон красоты 'Багира-С'
Центр дермотонии салон краси 'Багира-С' на Холодній горі. Послуги косметолога, визаж, усі види масажу, татуювання, депрессомассаж, обгортання, перукар, стрижка гарячими ножицями, манікюр і педикюр. Фотографії, ціни, статті.

 

Кабінет діагностики і рефлексотерапії у Харкові.
Комп'ютерна діагностика і рефлексотерапія, рішення проблем здоров'я, профілактика, обстеження, рекомендації, фізікальний огляд, діагностика по Фоллю, фізіолікування, масаж, лазер, електролікування.

 

Харківське гомеопатичне товариство
Офіційний сайт харківського медичного товариства гомеопатів.

 

Протипухлиний науково-лікувальний фітоцентр 'Фенікс'
Надання медичної допомоги онкохворим на будь-якій стадії захворювання. Гарна результативність лікування. Представлено докладну інформацію для пацієнтів, медиків, комерсантів. Працює пошук по сайту.

 

Новини харківської психіатрії
Наукові дослідження в галузі психіатрії та суміжних дисциплін. основні нормативні акти, що регулюють діяльність в галузі охорони психічного здоров'я. Посилання на Web-джерела психіатричної тематики.

 

Клініка 'Доктор Алекс'
Лікування ембріональними клітинами і тканинами. Інформація про клітинну терапію, перелік послуг клініки.

 

МИТНІ

 

НАЛАГОДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ

 

ОПЕРАЦІЇ З НЕРУХОМІСТЮ

 

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6   стор.7