ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6   стор.7

ПРОМИСЛОВА ХІМІЯ, ДОБРИВА

 

РОСЛИНИ, ТВАРИНИ

 

Ательє мод для тварин
Ательє мод для тварин (Харків). Домашні тварини: собаки, кішки, хом'яки, пацюки, кролики, морські свинки. Косметика, парфумерія для тварин, стрижка собак, кішок, котів.

 

Акватика. Його величнiсть Акварiум.
Сайт українского виробника акваріумів 'Акватика'. Усе, що зв'язано з виготовленням, продажем акваріумів будь-якого ступеня складності від стандартных до эксклюзивних, у т.ч. для продажу живої промислової риби. Фотографії акваріумів в интер'єрі. Аквадизайн.

 

СІЛЬГОСПТЕХНІКА

 

ПП 'АВМ Харків'
Представлено всі трактори України з їхніми описами, фотографіями, технічними характеристиками й цінами. Більше того, тут Ви знайдете номенклатуру та ціни каталогів деталей і вузлів тракторів, с/г машин і двигунів.

 

ТОВ 'Арті'
Ремені, манжети, ремкомплекти, РТІ до авто та сільгосптехніки. Класифікація, застосування, стандарти. Є прайс і дошка оголошень.

 

СИРОВИНА, МАТЕРІАЛИ

 

ТОВ Цвєтметпрокат
Реалізуємо
зі складу і під замовлення матеріали з кольорових металів: алюмінієві, латунні аркуші, прутки, дріт, бронзові прутки, втулки, а також флюси і припой для пайки , бабіт, олово, нікель.

 

ТОВ 'Промснаб'
Металопрокат різної номенклатури у місті Харкові.

 

Фабрика 'Світ дерева'
Інформаційний сайт українського виробника. Представлено продукцію, прайси, описи та ескізи.

 

ТОВ 'Талісман'
Підприємство з каменеобробки і виготовленню виробів з каменю. Перелік продукції, послуг, прайси, корисна інформація про камінь. Контактна інформація.

 

ТОВ 'Інтелгруп'
Постачання сотового полікарбоната (PCSS). Технічна і довідкова інформація про матеріал, поради з монтажу. On-line розрахунок конструкцій. Юридична допомога

 

НВП 'Технолог'ТОВ
Розробка, виготовлення, реалізація технологічного обладнання для харчової та переробної промисловості. Докладний каталог.

 

Пластілюкс
Компанія Plastіlux - постачальник листових пластиков для зовнішньої реклами і будівництва на український ринок. Зазначено матеріалЪи, що поставляються, прайс-листы, контактна інформація.

 

Регіональне представництво корпорації Тяньши
На сайті розміщена інформація про корпорацію, пропоновану продукцію (харчові добавки), а також публікації.

 

Група компаній 'Співдружність'
Виробник і постачальник кормів та їхніх компонентів для сільськогосподарських тварин і птахів. Продукція птахівництва.

 

ТАРА ТА УПАКОВКА

 

Компанія Крафт
Виробництво упаковки та паперових пакетів з друком та ручками для підприємств харчової промисловості та супермаркетів.

 

Servіce-pack: Блистерне упакування
Servіce-pack: виробництво, виготовлення і дизайн упакування з ПВХ і ПЕТ. Упакування подарунків, продуктів, продукції. Тара: блістер, корекс, туба, тубуси, ампули, капсули, флакони, пакети, коробка. Пластикове вакуумне подарункове упакування з логотипом.

 

'Мікко' - Фабрика етикетки
Корпоративний сайт найбільшого спеціалізованого виробника етикеток в Україні і Росії. На сайті: інформація про підприємство, історія, плани, оголошення про продаж і покупку устаткування і сировини, вакансії підприємства, повна характеристика виробництва і тех. процесів, вимоги до оригіналів-макетів, огляд етикеточної продукції, що випускається, її зразки, перелік партнерів фабрики, контактна інформація.

 

ТОВАРИ ДЛЯ ДІТЕЙ

 

ТОВАРИ ДЛЯ СПОРТУ ТА ВІДПОЧИНКУ

 

ТОВ "Фанленд" -  фабрика надувних атракціонів
Виробництво і продаж паркових атракціонів дитячих батутів, горок батутів, надувних лабірінтів, надувних полей для гри у сковзкий футбол, гладіатор, пейнтбол, а також дитячих човнів, каркасних басейнів для човнів. Виробництво і продаж водяних атракціонів - водяних гірок, водяних бананів, басейнів для водяних гірок. Виробництво грального обладнання. Ігрові лабіринти для м'яких кімнат, сухі басейни з кульками і гірками, м'який конструктор для дітей. Виробництво надувних рекламних конструкцій. Повітреопорні конструкції.

 

ЮВЕЛІРНІ ВИРОБИ

 

Карат
Фірма спеціалізується на виготовленні мініатюр на різні теми з срібла, золота, мармуру та бронзи. На даному сайті Ви можете подивитися товар, що пропонується та купити його, або ж замовити той, що Вас цікавить.

 

Andreyev's Jewel - ексклюзивні ювелірні вироби
Живе тепло та вселенський спокій, які виходять від ексклюзивних, високохудожніх ювелірних виробів фірми Andreyev's Jewel, дарують блаженство та гармонію, відпочинок душі. Ви не зможете встояти перед чарівним сяйвом продукції фірми.

 

Агат
Фірма Агат пропонує продукцію для демонстарции та продажу ювелірних виробів, годинників, біжутерії, сувенірів, значків та медалей.

 

Послуги

 

БАНКІВСЬКІ, ФІНАНСОВІ

 

Дiм банкіра
На
сайті Ви знайдете банківські новини, курси валют, рейтинги банків, матеріали з фінансового аналізу, планування, бюджетування, базу нормативно-правових документів, велику кількість посилань на ресурси з банківської тематики.

 

АКБ 'Меркурій'
Інформація про банк, види та результати його діяльності. Достовірна інформація про послуги і тарифи

 

Компанiя 'Регістр'
Послуги по веденню реєстру власників іменних цінних паперів, підготуванню загальних зборів акціонерів, а також широкий спектр консультацій по різноманітним аспектам функціонування фондового ринку. Про компанію та її партнерів, ціни на послуги

 

Східно-український енергетичний банк 'Мегабанк'
Сайт містить повну інформацію про банк: історія, основні акціонери та клієнти, ліцензії, перспективи, контакти. У розділі 'Фінанси' Ви знайдете річний звіт за 2000 рік, а також звіт незалежних аудиторів. Є перелік послуг і тарифи. Також на сайті йдеться про проекти банку, що стосуються карток і комунальних платежів. Є розділ 'Інтерактиви'.

 

АКБ 'Європейський'
Повний комплекс банківських, фінансових і консультаційних послуг.

 

Акціонерний східно-український біржевий банк 'Грант'
Огляд діяльності банку, перспективи розвитку, фінансовий звіт, а також звіт незалежних аудиторів. Моніторинг ЗМІ. Окремі розділи присвячені послугам банку, карткам, банківсько-інформаційній системі 'Грант'. Координати філій.

 

АК Реал Банк
Гарячі курси валют у Харкові, всі ліцензії та тарифи банку, послуги (від розрахунково-касового обслуговування до платіжних карток), підрозділи (валютний, цінних паперів, кредитних ресурсів, безбалансовий). Отримання виписки по рахунку, обмінники, нумізматика.

 

УкрСиббанк: Акціонерний комерційний інноваційний банк
Про банк, послуги, тарифи, відділення та філії, звіти, публікації.

 

АКРБ 'Регіон-банк'
Відомості про банк та про його діяльність. Банк пропонує широкий спектр послуг, заснованих на індивідуальному підході до обслуговування кожного клієнта, надійності, конфіденційності і на високому професіоналізмі співробітників.

 

Харківська філія АБ 'Синтез'
Представлено інформацію про банк, перелік послуг окремо для юридичних і фізичних осіб, а також послуг, пов'язаних з операціями в іноземній валюті.

 

Торговець цінними паперами ФК Проксі
Сайт Фінансової компанії 'Прокси' з описом послуг, що робляться, і цінних паперів що купуються і продаваних у даний час компанією ПРОКСИ.

 

БУХГАЛТЕРСЬКІ, АУДИТОРСЬКІ

 

ВЕТЕРИНАРНІ

 

ЕЛЕКТРО-МОНТАЖНІ

 

ЗВ`ЯЗОК, ІНТЕРНЕТ

 

СофтПро
Розробка
корпоративних облікових систем на основі архітектури клієнт/сервер з викорирстанням різних платформ ( Windows 95/98/ NT/2000, UNIX, Linux, Solaris, BSD ) та серверів даних (ADS, InterBase, ORACLE 8.0 ). Інтеграція інтернет/інтранет технологій (CGI, Web Application Adapter, DHTML) у свої розробки. Головний продукт - серія програм 'Універсал' яка орієнтована на автоматізацію облікових фунцій підприємства, а також розробки в частини інтернет-комерції, доступу до данних через інтернет, послуги будівлі локальних комп'ютерних мереж та мережевих рішень пов'язаних з інтерграцією програмного комплексу 'Універсал' (підключення до касових апаратів, фіскальних принтерів та інше).

 

ISP 'Maxnet'
Надання послуг у галузі інформаційного обслуговування: провайдерська діяльність, web-дизайн, хостинг. Ціни, портфоліо, інформація про проекти.

 

Проект Юніті
Виробництво, продаж і супровід програмного забезпечення для електронної комерції. Перелік послуг, опис продукції. Контактна інформація.

 

ТОВ 'ЕнТехЕко'
На сайте представлена докладна інформація про системи автоматизації керування підприємством (бухгалтерський облік, кадри, бюджетирование, ремонтно-технічне обслуговування, облік сировини/палива, АСКУЭ, АСУ ТП), розробкою яких займається компанія. Перелік послуг, вакансії.

 

ТОВ 'Орбiс-Т'
Найбільший офіційний партнер фірми '1С' у м.Харків. На сайті докладно описані всі напрямки діяльності підприємства (автоматизація обліку підприємств, постачання та обслуговування ліцензійного ПЗ, 1С:Мультимедіа, авторизований навчальний центр).

 

ТОВ 'Технаучсервіс'
Надання доступу в Інтернет, реєстрація доменних імен, створення веб-сайтів.

 

Датасвіт
Доступ в Інтернет по мережах кабельного телебачення в Харкові. Умови обслуговування, ціни, контактна інформація.

 

ТОВ 'Скана'
Фірма надає такі послуги: доступ в Інтернет (виділені та комутовані лінії), розробка та розміщення веб-сторінок (веб-дизайн, веб-хостинг), проектування та налагодження комп'ютерних мереж (Microsoft, Novell). Є розділ технічної підтримки, поштовий сервер, список клієнтів та партнерів, посилання на домашні сторінки, великий список корисних посилань, чат.

 

Системи диспетчерського управління НВП ' Радіотехсервіс '
АСДУ, системи телемеханіки, автоматизовані робочі місця служб ТЕЦ, промислова автоматизація, системи автоматизованого проектування, постачання обладнання і програмного забезпечення в рамках напрямку діяльності

 

АТ 'Хартрон'
Сайт 'холдингової' компанії, підприємства якої, розташовані у Харкові й Запорожжі, спеціалізуються на вирішенні широкого кола народно-господарських завдань з використанням накопиченого унікального науково-технологічного потенціалу 'Хартрона'. Інформація про підприємства. Проекти та партнери. Пропозиції.

 

Український хостінг
Хостінг у Києві і Харкові. Перелік послуг і цін, питання-відповідь, контактна інформація.

 

IТЛ
Internet-провайдер у Харковi. Займається не тільки провайдінгом, але й контентом. Під его крилом збудовано портал 'Мій Харків' а також всеукраїнська служба 'погода'.

 

Компанія 'ACN'
Підключення до мережі Іnternet (локальні мережі, радіоезернет/Wіreless), ІP-телефонія, CDMA.

 

АТ 'Харків Онлайн'
Сайт містить інформацію про послуги з надання доступу до Інтернету за допомогою комутованих ліній та виділених каналів зв'язку. Також йдеться про проектування та монтаж комп'ютерних мереж з виходом в Інтернет, про установку та настроювання програмного забезпечення; про веб-дизайн та веб-хостинг; про розробку програмного забезпечення. Є розділ технічної підтримки.

 

Інтернет сервіс провайдер Валор
Підключення до інтернету приватних осіб та організацій, створення веб-серверів і окремих сторінок, програмного забезпечення, корпоративних мереж на базі unix, windows nt/95 и netware, виготовлення високошвидкісного обладнання зв'язку

 

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6   стор.7