ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6   стор.7

ОБЛАДНАННЯ, ІНВЕНТАР

 

Фірма 'Вітал-плюс'
Каталог запчастин і швейних голок до швейних машин Оршанського, Подільського заводів, до 'Jukі', 'Zіnger', 'Durkopp', 'Mіnerva'. Є порівняльна таблиця довжини голок, порівняльна таблиця аналогічних голок, характеристики голок. Довідник швейних машин.

 

ТОВ 'Вектор'
Надувні атракціони і товари для відпочинку. На сайті Ви знайдете ілюстрований каталог продукції з описами.

 

Фірма 'STV'
Продаж та встановлення супутникових і ефірних антен, кондиціонерів і систем відеоспостереження. Інформаційно насичений сайт. Містить докладну інформацію про продукцію і послуги.

 

ЧФ 'Технокон'
Фірма 'Технокон' здійснює поставки систем автоматизованого керування для електро- і теплоенергетики, нафтогазової промисловості і комунальних служб. Інформація про фірму, продукція і послуги, проектні рішення.

 

НВМП 'Зв'язокенергосервіс'
Розробка, виробництво електротехнічної, електронної апаратури різного призначення. Опис апаратури, що виробляється. Вимоги нормативної документації. Рекомендації споживачам, комерсантам, проектним установам. Контактна інформація.

 

ВАТ 'Завод ім. Фрунзе'
Перфорований металевий лист або перфометал для дизайну і будівництва. Решета (сита) для харчової та переробної промисловості, сільського господарства. Сітки (просічно-витяжні, зварені, плетені, рифлені, транспортерні, ткані). Готові вироби (урни, кошики, ослони, стелажі, торговельні вітрини, металеві меблі та ін.)

 

ДП Завод імені Малишева
Ливарне виробництво. Виробництво виливків з алюмінієвих, мідних, сталевих і чавунних сплавів.

 

Фрезерно-гравірувальні верстати. Устаткування для газової , плазменной різання металів. ТОВ 'МКТ'
Устаткування: фрезерно-гравірувальні верстати, координатне устаткування, верстати з ЧПУ, криволінійний розкрій ДСП, МДФ, пластик, дерево, фанера, торцовка, тривимірна обробка каменю , стіл для фігурного або прямолінійного розкрою скла . Запит на продаж, фотогалерея.

 

ТОВ 'Кодва-Електрик'
Електроустаткування. Постачання зі складу в Харкові низьковольтного устаткування, электровстановлюючих виробів, электрофурнітури, кабелю, проводу і щитового устаткування. Електромонтаж, збірка електрощитового устаткування.

 

Gravirovki
Всеукраїнський сайт, присвячений технологіям та устаткуванню для гравірування, фрезерування і різання.

 

Орбіс-М
ПНПП 'Орбис-М' (м. Харків) є постачальником вимірювального, пневматичного, твердосплавного інструмента ведучих інструментальних заводів Росії, Беларуссии, України.На сайте представлена номенклатура пропонованого інструмента , його опис, технічні характеристики, ілюстрації; прайс-лист і контактна інформація.

 

MG-protect - грозозахист приладів мереж Ethernet, xDSL, ISDN, Video
Пристрої для захисту від дії електростатичної напруги в передгрозовий період, а також для зниження амплітуди наведених перешкод, що впливають на прилади локальних обчислювальних мереж у грозовий період.

 

ТОВ 'Укргазавтоматика'
Сайт присвячений контрольно-вимірювальним приладам, лабораторному і газовому обладнанню.

 

Веритек ТП, ТОВ - нитки та шпагати для виробництва
Торговельно-виробниче підприємство, офіційний сайт: головна, продукція (шпагат ковбасний, шпагат кліпсаторний, нитка сосискова, нитка мішкозашивна, нитка технична, гніт), контакти, корисна інформація, супроводжувальні документи. Ціль - розміщення інформації про підприємство та продукцію у Інтернет-просторі.

 

Компанія «ФормоПак»
Компанія робить устаткування для виробництва виробів з листових термопластичних матеріалів. Опис продукції, пропозиції, контактна інформація.

 

ПП 'Козак'
Сайт приватного підприємця, присвячений швейному устаткуванню, його ремонту продажу та обміну у Харкові.

 

Торгiвельна компанiя 'Тассо'
Торгівля кабельно-провідниковою продукцією, кабельними і взуттєвими пластикатами, хімічною продукцією. Довідники, ціни.

 

Виробнича компанія 'Torpal'
Торговельне обладнання для різних типів магазинів від виробника. Автоматичні ворота - гаражні та в'їздні, автоматика для будь-яких типів воріт. На сайті представлені докладні ілюстровані каталоги пропонованої продукції.

 

 

ОДЯГ, ВЗУТТЯ, ТЕКСТИЛЬ

 

Sling Kharkov UA
Індивідуальне пошиття слінгів і шапочок для плавання для дітей від 0-3 років. Онлайн замовлення. Доставка поштою . Корисні статті. Slіng Kharkov UA.

 

АТ ПО 'Харьков'
АТ ВО 'Харків' - виробник верхнього одягу для дітей і підлітків від 3 до 12 років. На сайті Ви знайдете повний асортимент продукціі що випускається в колірній гамі, а також інформацію про підприємство.

 

Веб-каталог 'Взуття'
У каталозі представлені фірми та підприємства, які продають або виробляють взуття. Тут Ви також знайдете перелік журналів, виставок та веб-сайтів про взуття.

 

Армійский магазин
Магазин армійський специализируеться на продажі форменого одягу, пагонов, шевронів для структур МВС, МО, ЖД і аматорів форменого одягу, Комп'ютерна вишивка по ескізах замовника

 

Sergio Cotti
Моделювання і виготовлення одягу з італійських тканин. На сайті - інформація про фірму, колекція-2002, контакти, є можливість одержати прайс-лист за e-maіl.

 

'SsFur'
Сайт
часток підприємців Сергія Кравчука й Олександра Евглевского свої послуги, що пропонують, в індивідуальної розробки кольору хутра до фарбування і виготовлення будь-якого виду хутряної обробки. Інформація про технології наданих послуг, контактна інформація.

 

Продукція для рукоділля Чарівна Мить
Вишивка. Рукоділля. Виробництво та торгівля товарами для рукоділля. Набори для вишивання хрестиком 'Чарівна Мить'. Доставка по Україні.

 

Золота нитка
Програми для всіх типів вишивального обладнання. Послуги по комп'ютерній вишивці. Розпис тканини (батик). Этикеточные принтери класу GT (300 крапок на дюйм), етикетки для легкої промисловості.

 

Пряжа та аксесуари для ручного в'язання
Пряжа й аксесуари (спиці, гачки) для ручного в'язання. Каталог продукції, координати магазинів, відповіді на запитання.

 

Підприємство 'Благодать'
Працюючи на ринку одягу 'Секонд Хенд' у Херсоні вже 8 років, ми пропонуємо Вам високоякісний одяг та взуття всіх сезонів, напрямків та віків.

 

ОРГТЕХНІКА, ОФІСНЕ ОБЛАДНАННЯ

 

Decom.net.ua
Комп
'ютерна техніка, оргтехніка, програмне забезпечення для складу і бухгалтерії. Розробка і розміщення Веб-сайтів. Розкручування і підтримка готових Веб-сторінок. Консультація, доставка, настроювання й обслуговування. Накопичувальна система знижок.

 

JetLine pro
Системи безперервної подачі чорнила JetLіne pro для струминних принтерів. Все для струминного друку.

 

ПАЛИВНО-МАСТИЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

 

Интернет-магазин шведского масла Q8 oils
Iнформація про олію: заміна олії, трансмісійна олія, заміна олії, авторідина й автохімія.

 

ПОБУТОВА ТЕХНІКА, ЕЛЕКТРОТОВАРИ

  

Toster.com.ua
Інтернет-магазин побутової техніки.

 

Sony-market
Інтернет-магазин Sony-market пропонують плазменные панелі, проекційні телевізори, LCD телевізори, моноблоки, цифрові й аналогові відеокамери, цифрові і компактні фотокамери, DVD-плееры, домашні кінотеатри, видеоплееры, відеомагнітофони , музичні центри, магнітоли, мобільні телефони за кращими цінами в Інтернеті.

 

Інтернет-крамниця компанії Векко
Ілюстрованний перелік товарів: побутова техніка, аудіо, відеотехніка, програмне забезпечення, комп'ютери, коплектуючі, засоби зв'язку, мобільні телефони.

 

ПОДАРУНКИ, СУВЕНІРИ, АНТИКВАРІАТ

 

Інформаційно-сервісний центр «Print&Pack»
Рекламно-сувенірна продукція: карти(дискотні, скретч-карти, смарт-карти, карти з термо-, аква-, УФ-індікаторами, карти на магнітній основі), візітки, листівки, календарики, сувеніри.

 

Езотеричні товари
Езотеричні товари. Східні та екзотичні сувеніри оптом і вроздріб.

 

ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ, НАПОЇ, ТАБАК

 

Торговий дім 'Чудо база'
Оптова торгівля продуктами харчування. На сайті представлена загальна інформація про асортимент продукції.

 

Торгівельна марка 'Чугуєв-продукт'
Інформація про компанію, детальний опис усіх видів продукції (майонези, кетчупи, гірчиця). Нагороди.

 

ТМ Артика
Різноманітний асортимент вітчизняних свіжозаморожених фруктів, овочів і ягід. Гнучка цінова політика (оптові продажі, спеціальні пропозиції). Рецепти. Дошка оголошень.

 

Торговий дім «Колос»
Оптова торгівля продуктами харчування, дистриб'юторська діяльність і просування товарів у Харкові, Харківській області та інших областях України.

 

Ресторан 'Діоніс'
Інформація про ресторан, меню, попереднє замовлення у режимі on-line.

 

Компания Пан Водовіз
Доставка природної столової питної води вищої якості.

 

Харківська бісквітна фабрика
На сайті представлений повний асортимент продукції, що випускається (більше 300 позицій), вся необхідна інформація як для оптових і роздрібних торгівельних фірм, так і для ласунів, які не заробляють на цій продукції, а споживають її. Поточна інформація постійно оновлюється. Тут Ви знайдете відповіді на всі запитання, які виникнуть в Вас у зв'язку з продукцією.

 

Жирнов - виробництво і продаж майонезу в Україні
Виробництво і продаж майонезу в Україні. Майонез Жирнов, провансаль, маслиновий. МЖК - олія жировий комбінат, виробники майонезу. Рецепти майонезу, приготування і виготовлення майонезу. Кулінарні рецепти, анекдоти і тости. Продукти харчування.

 

 

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6   стор.7