ХАРКІВ

 

 

 

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

 

 

 

 

 

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6   стор.7

 

АВІА-, АВТО-, МОТО-ТЕХНІКА 

 

AutoGear - автозапчастини
Реалізація автозапчастей на вантажні, легкові іномарки. Оптові пропозиції. Остання пропозиція - амортизатори Bіlsteіn. Тюнинг.

 

Авто тюнiнг двигуна
Професійний механічний тюнинг автомобілів ВАЗ (усі моделі), Таврія, Daewoo Sens.

 

NOC International
Запасні частини для легкових і вантажних автомобілів, автобусів, причепів.

 

ПП 'Крон-Авто'
Оптовий
, дрібнооптовий і роздрібний продаж автозапчастин на легкову, вантажну й сільгосптехніку.

 

Mazda (Мазда) - ЗАТ 'Єдність'
Запчастини
, автозапчасти. Діагностика двигуна, обладнання автомобілів Mazda WDS, SUZUKІ TECH-2. Капітальний ремонт двигунів. Розвал сходження, комп'ютерний, фірми BOSCH. Комп'ютерна діагностика. Гарантійне і післягарантійне обслуговування автомобілів Мазда. Ремонт електрообладнання. Посібник з експлуатації.

 

Інтернет-магазин автозапчастин 'Маяк'
Продаж атозапчастин для автомобілів японського і корейського виробництва. Пошук у прайсах. Запит по VІN коду. On-Lіne спілкування з продавцем-консультантом. Доставка до будь-якого регіону України.

 

Харківський автомобільний ремонтний завод
Виробництво автомобілів - краз, Урал, маз 537/543, камаз, чм зап 9990/5247.

 

Автозапчастини КАМАЗа. Укравтоцентр ХХI Харків
Продаж автозапчастин для КАМАЗа.

 

Компанія 'Бриг Лтд'
Продаж товарів для активного відпочинку і спорту на воді. На сайті Ви знайдете інформацію про надувні човни 'Бриг', катери 'Кобра' і 'Кроунлайн', підвісні човнові двигуни, надувні атракціони та інше водне спорядження. Консультації фахівців на форумі - безкоштовно.

 

Компанія 'EMCG'
Офіційний представник провідних західних виробників індустріальних шин і устаткування для навантажувальної техніки (SOLІDEAL®, CASCADE® і AKUMA®). Комплексний технічний супровід експлуатації навантажувальної техніки на підприємствах. Постачання індустріальних шин, устаткування і запчастин на замовлення з Європи і регіонального складу в Харкові.

 

ТОВ 'КАМ'
Продаж і установка автомобільних кондиціонерів практично на всі легкові автомобілі, мікроавтобуси й автобуси, а також на сільськогосподарську техніку.

 

БУДМАТЕРІАЛИ, САНТЕХНІКА  

 

Компанія 'Істок'
Компанія
«Істок» пропонує трьох- та двохшарові будівельні металеві панелі з утіплювачем з пожежостійкого пенополіуретану (сэндвіч-панелі).

 

ТОВ 'MIOL'
Інструмент
для різних внутрішніх робіт, будматеріали.

 

СП 'Гласстек'
Основні напрямки механічної обробки скла, виробництво меблевих стекол, стеклопакетів, продаж обладнання для обробки скла і виробництва стеклопакетів.

 

Компанія 'Екопласт'
Виробництво віконних профілів, пластикових вікон, склопакетів, сайдінгу, різноманітних профілів ПВХ. Прайси.

 

ТОВ Вокс
Виробництво й реалізація віконних і дверних конструкцій із ПВХ- і АЛЮ- профілів, виробництво систем вентильованих начіпних навісних фасадів.

 

Компанія «АМК-Люкс»
Виробництво та монтаж алюмінієвих та металопластикових конструкцій. Вікна, двері, фасади, автоматичні двері.

 

ООО «Вікотекс»: ванни, SPA-басейни, склопластик
Компанія
виробляє ванни, СПА-басейни, човни, гідропеди, підвіконня та інші товари народного споживання із склопластику, а також ізолюючі та інші склопластикові вироби для метрополітену і залізничного транспорту. Ми використовуємо звязуючі матеріали і комплектуючі вироби найкращих європейських виробників.

 

Оздоблювальна цегла Фагот
Реалізація оздоблювальної цегли та плитки заводу Фагот. Різноманітні кольори та форми. Доставка по Україні та Россії.

 

ЗАТ Харківський плиточний завод
Виробництво і продаж керамічної плитки та виробів з кераміки. На сайті можна ознайомиться зі зразками продукції заводу, оформити замовлення, дізнатися контактну інформацію і ціни.

 

ДП 'Фінпрофіль'
Випуск обладнання для виробництва стандартизованих і нестандартизованих профілів: несущі, декоративні, фасадні, профілі черепичної конфігурації 'Монтеррей', а також комплексів устаткування для виробництва водостічних систем, панелей типу 'сендвіч', 'касета', ліній поперечного і подовжнього розпуску металу. Каталог продукції, перелік послуг, лізинг.

 

Компанія 'Техногрес'
Сайт знайомить з асортиментом продукції, представленої в салоні керамічної плитки.

 

'Промізол' - сучасні покрівельні матеріали
На сайті - прайс-лист, сертифікати продукції, що її випускають, контакти фірми.

 

СтройСіті - будматеріали м. Харків
Будматеріали для ремонту і будівництва. Власне виробництво, а також постачання будівельних матеріалів від кращих торговельних марок України та зарубіжжя.

 

ГАЛАНТЕРЕЯ

 

ГОСПТОВАРИ, ПОБУТОВА ХІМІЯ

 

Посуд
Посуд для вашої кухні. Чашки фарфорові, кастрюлі, сковороди та інше.

 

Компанія 'Біохім-Сервіс'
Активоване вугілля Sutclіffe Speakman. Відомості про продукцію, сертифікація.

 

Компанія 'Плазма'
Продаж хімічної продукції, добрив, засобів захисту рослин, скляних виробів, КВПіА (контрольно-вимірювальних приладів і автоматики), РТВ (резино-технічних виробів), ПТО (підйомно-транспортного обладнання), електроламп і електроінструменту, насосів, вентиляторів, димососів, запірної арматури, зварювального устаткування, спецодягу і ЗІЗ (засобів індивідуального захисту). Докладні прайси.

 

ТПК Пірс
Виробництво й оптовий продаж скляного посуду: келихи, фужери, стопки, чарки, склянки, креманки, порцеляна, фаянс. Постачання сировини для скловаренного виробництва. Ілюстрований каталог виробів.

 

ЕЛЕКТРОНІКА

 

Фенiкс - транзистори
Радіодеталі - мікросхеми, транзистори, реле, рознімання, тиристори, діоди, резистори, конденсатори, електродвигуни, перемикачі.

 

E-Magazine.com.ua
Інтернет-магазин електроніки. Мобільні телефони, фототехніка. Хіти продажу, рада, що купити, прайс-лист. Безкоштовна доставка по Харкову, доставка по Україні. Гарантія сервісних центрів виробників.

 

Дім електронiки 'Target'
Представлено каталог електроніки: аудіо-відео, побутова техніка, телефонія, комп'ютери та комплектуючі, мережне устаткування, електротехніка. Статті та поради для покупців.

 

Корпорація 'Тріол'
Розробка й виробництво силової електроніки. На сайті представлені докладні характеристики продукції.

 

Музичний Майстер
На сайті фірми з продажу музичних інструментів Ви знайдете: віртуальний магазин, інформацію про студію звукозапису, ціни на інструменти, контакти.

 

ЗАСОБИ БЕЗПЕКИ

 

ЗАСОБИ ЗВ`ЯЗКУ

 

Байонлайн
Сертифiкованi мобiльнi телефони виробникiв(Nokia, Siemens, Samsung, LG, Sony Ericsson, Motorola). Продаж,безкоштовна доставка по м.Харькову.

 

Магазин 'Сотик'
Продаж мобільних телефонів у Харкові, доставка по Україні.

 

АТ 'Вега'
Розробка і створення автоматизованих систем передачі даних і керування виробничими процесами; розробка і створення телекомунікаційних систем і засобів зв'язку. Опис
напрямків роботи і реалізованих проектів.

 

Салон стільникового зв'язку 'Bell'
Великий вибір стільникових телефонів і аксесуарів до них, опис і технічні характеристики телефонів, секретні коди і мелодії, терміни стільникового зв'язку, відправлення SMS на телефон будь-якого оператора, новини стільникового зв'язку, акції за умови підключення до мережі 'Київстар'

 

ТОВ 'Телепейдж-Восток'
Офіційний партнер Sіemens ІC. На сайті: інформація про компанію, опис продукції (офісні АТС: Sіemens - Hіcom 150E OffіcePro, Hіcom 150E OffіceCom, Hіcom 150E OffіcePoіnt; телефонні апарати Optіset E, Euroset, Gіgaset).

 

Мега-Порт
Інтернет-магазин. Цифрова техніка, мобільні телефони. Безкоштовна доставка по м. Харкову.

 

Компанiя 'Вектор'
Тут опублікована докладна інформація про компанію, перелік пропонованого устаткування (модеми, маршрутизатори, роутери, телекомунікаційне устаткування Lucent, PaіrGaіn, ZyXEL, Taіnet, GVC, Dіgі, MOXA, Cyclades, Cіsco, Motorola, ADC). Описи, технічна та довідкова інформація. Прайси. Технічні консультації.

 

Фірма 'Полігон'
Професійне обладнання для малих і великих підприємств в галузі радіозв'язку, телефонного зв'язку, систем контролю доступу, систем цифрового запису мовлення, звукового обладнання, засобів захисту, радіовимірювальних приладів.

 

СП МонІс
Українсько-словенське підприємство 'МОНИС' упроваджує на мережах України цифрове телекомунікаційне устаткування типу SІ2000.

 

 

 

стор.1    стор.2    стор.3    стор.4    стор.5    стор.6   стор.7