ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

стор.1    стор.2    стор.3

ОСВІТНІ, УЧБОВІ

 

Полтавська державна аграрна академія
Офіційний
сайт Полтавської державної аграрної академії ПДАА, детальна інформація про навчання, факультети, наукову роботу. Цікаві аграрні новини, лекції, електронні підручники.

 

Полтавська міська школа мистецтв
Дитячий навчальний заклад з естетичного виховання. Відділи: музичний, образотворчий, театральний, хореографічний. Інформація про школу

 

Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум
Технікум готує фахівців для роботи в нафтовій/газовій промисловості. Перелік спеціальностей, інформація для абітурієнта.

 

Полтавський університет споживчої кооперації України
Сайт Полтавського університету споживчої кооперації України. Інформації про порядок і умови прийому , факультетах, аспірантурі, науковій праці. А також новини, що стосуються унивеситета, чат.

 

ОХОРОННІ, СТРАХУВАННЯ

 

Компанія 'Netsoft'
Сайт розповідає про послуги із впровадження системи дистанційного контролю технологічних параметрів віддалених об'єктів (телесигналізація) та автоматизованої системи вимірювання температури продуктів у силосах елеватора.

 

ПЕРЕКЛАД ТЕКСТІВ

  

ПОБУТОВІ

 

ПОЛІГРАФІЧНІ, ВИДАВНИЧІ, ДИЗАЙН

 

Поліграфічний союз 'Наш друк'
Сайт ПС 'Наш друк' представляє огляд наданих у поліграфії послуг, а також роботи фотостудії. Інформація про компанию, ціни, словник поліграфічних термінів, корисне.

 

AncientCreative design group
Оригінальний дизайн поліграфічної продукції, візитних карток, буклетів. Розробка і розміщення веб-сайтів, банерів, інтернет-реклама, медіа-планування.

 

'Полтавська Дизайн студія'
CD-візитка являє собою CD-диск, розміром зі стандартну візитну карту. Це вигідне сполучення якостей звичайної візитної картки і мультимедийного CD-ROM. Застосування цього сполучення в іміджі компанії, персональному іміджі забезпечує унікальний і оригінальний спосіб підвищення рейтингу і залучення уваги клієнтів, ділових партнерів і друзів.

 

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

 

Робота в Полтаві
База вакансій і резюме Полтави та області. Кадрові й рекрутингові агенції.

 

ПРОЕКТНО-КОНСТРУКТОРСЬКІ

 

РЕКЛАМНІ, МАРКЕТИНГОВІ

 

Картель - виготовлення всіх видів пластикових карток
Компанія
kартель виготовляє карти: дисконтні, клубні, скрэч-карты експрес оплати Інтернет іp-телефонии, рекламні, страхові, ідентифікаційні, календарі з ламинированного картону і пластику, зовнішню рекламу й іншу рекламну, рекламно-поліграфічну продукцію, гнучке і тверде упакування, етикетку.

 

РА 'Прінтлюкс'
Всі види поліграфічних та рекламних послуг (поліграфія, виставкові стенди, мобільні виставкові стенди і т.п.). На нашому сайті портфоліо наших робіт.

 

РЕМОНТ АВТОТРАНСПОРТУ, АВТОСЕРВІС

 

ВАТ 'Нафтоавтоматика'
Капітальний ремонт автобусів, переустаткування автобусів, установка спецалізованих кузовів на автомобілі, виготовлення блоків-контейнерів.

 

РЕМОНТ МЕБЛІВ

 

РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНІ

 

РЕМОНТ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ, КОМП`ЮТЕРІВ

 

РТК Золотий Слон
Полтавська комп'ютерна компанії. Комп'ютери і комп'ютерний сервіс

 

Айкон-Полтава
Авторизований сервісный центр мобільних телефонів. Мережа салонів мобильного зв`язку в Полтаві та області. Гарантійний, після гарантійний ремонт та обслуговування мобільних телефонів. Продаж мобільних телефонів, аксесуарів, підключення до операторів мобильного зв`язку UMC, Київстар.

 

ТРАНСПОРТНІ, ЕКСПЕДИЦІЙНІ, СКЛАДСЬКІ

 

Автоінфо - каталог перевізників і експедиторів
База даних транспортно-експедиторських фірм України і ближнього зарубіжжя (більш 2 тис. фірм), оформлена у вигляді електронної книги. Програма дозволяє переглядати контактні дані фірм, а також відправляти електронну пошту на адресу фірм із використанням зовнішньої поштової програми і відкривати веб-сайти фірм у браузері користувача. У програмі є можливість сортування даних по місту і назві фірми.

 

ТУРИСТИЧНІ

 

УРОЧИСТОСТІ, ВІДЕОЗЙОМКА

 

ЮРИДИЧНІ, НОТАРІАЛЬНІ

 

стор.1    стор.2    стор.3