ТУРИСТИЧНІ ПОСЛУГИ

_____________________________________________________________

Волинська Рівненська Житомирська Чернігівська Сумська Львівська

Тернопільська Хмельницька Вінницька Черкаська Полтавська Харківська

Луганська Закарпатська Івано-Франківська Чернівецька Кіровоградська Дніпропетровська

Донецька Одеська Миколаївська Херсонська АР Крим Запорізька

_____________________________Київ________________________________

 

Крим: індивідуальний пригодницький туризм

Ви полюбляєте активні подорожі, яскраві враження і екстрим? Бажаєте зануритися в підземну річку карстової печери, піднятися на вершини кримських гір на джипі, подивитися на зірки в телескоп або посидіти в теплій компанії у багаття …

 

Водяний туризм України

Парусний туризм \ маршрути по Україні \ маршрути за кордонами України \ змагання по ТВТ в Україні \ походи \ зимова школа каякінгу  

 

Турфірма "ЮК". Крим

Відпочинок сімейний \ відпочинок дитячий \ Новий Рік у Криму \ дитячий оздоровчий табір \ пансіонат «Літній» \ пансіонат «Північна Двіна» …

 

Все для подорожей і відпочинку
Все для подорожей і відпочинку. Український каталог. Готелі, санаторії, пансіонати, оренда квартир, замовлення квитків, вокзали, турфірми, клуби і ресторани.

 

Загородня резиденція 'Вишеград'
8 номерів для відпочинку і проживання, конференц-зал, ресторан, 2 сауни з басейном. Організація банкетів, весіль, корпоративних вечірок; проживання за містом; довгострокова оренда; обслуговуючий персонал; шоу-програми, професійний звук; феєрверки; послуги банщика; масаж; послуги таксі; стоянка
, що охороняється; пральня.

 

Спiлка сприяння розвитку сiльского зеленого туризму в Українi
Відчуйте смак сільського зеленого туризму. Інформація для тих, хто хоче відпочити в Україні. Прямі пропозиції від господарів.

 

Мансана - туристична агенція
Туристичне агентство з напрямків: Туреччина, Єгипет, Туніс, Таїланд, Чехія, Куба та ін. Екскурсійні тури, відпочинок на морі, екзотика. Горящі тури. Пошук попутника.

 

Українська команда Equites
Професійні мандрівники, треновані для виживання в екстремальних ситуаціях. Це перший український загін, що здійснить перехід навколо земної кулі в надважких умовах. Інформація про команду та найсвіжіші новини з перших рук.

 

Яхт-клуб 'Стугна': яхтинг в Україні
Ті, хто любить яхтинг, знайдуть тут дуже багато різнобічної корисної інформації про яхт-клуби України, про розклади регат, про змагання, а також звіти, погоду, набір корисних документів та інформації, проекти яхт і рекомендації з будівництва, інформацію про світові події в яхтовому світі, багато посилань, трохи гумору, статті. Працюють 'Дошка об’яв' і 'Форум'. Організовано E-Maіl-розсилку новин сайту.

 

Кінно-прогулочна база
Коні, навчання верховій їзді, прогулянки на конях, фотографії, виїзд під замовлення, навчання дітей, відпочинок у лісі, купити коня, прокат коней.

 

Роза вітрів || туристична компанiя
Найкращі подорожі починаються тут. Регулярні, гор
ящі та індивідуальні тури по всьому світу.

 

Розважальний комплекс «River Palace»
Діяльність комплексу розпочалась 15 грудня 1995 компанією «Preco Leisure», світовим лідером в сфері розваг. Заклад виконано в кращих традиціях жанру, 'River Palace' став першим розважальним комплексом, який було відкрито в Україні.

 

Туристичний сервер 'ТурПошук'
Пошук і замовлення турів і гарячих путівок у найбільшій базі туроператорів України та країн СНД.

 

Туристичний портал Карабiн
Туристичний портал, походи, поїздки, дошка об’
яв, форум, анекдоти, тури, статті, знайомства, шукаю попутників, щоденники, звіти, водний туризм, піший туризм, спелеологи, альпінізм, екстремальний відпочинок, маршрути, карти, фотогалерея.

 

Туристична фірма 'САМ'
Тур, подорожі, автотур, авіаквитки, спецтур, туризм, віза, освіта, квитки, бронювання, спорт, естрада. Туристичний сервер. Каталог подорожей. Готелі. Авіаквитки. Освіта за кордоном, спецтури, дитячий туризм, в'їздний туризм

 

Турфірма "АЖУР"

Умань парк «Софіївка» \ Прага + Краків (5 днів) \ Будапешт \ класичне золоте кільце Росії \ із Варяг до Франків …

 

Туристично-оздоровча асоціація «ВІДПОЧИНОК»

Продаж путівок \ Україна \ Зарубіжжя \ бронювання готелів \ закордонні тури по Європі , Зарубіжжю \ оформлення закордонних паспортів \ пасажирські і транспортні перевезення \ екскурсійні маршрути \ підбір і продаж земельних ділянок і Трускавці, Моршині, на узбережжі Азовського та Чорного морів \ будівництво баз відпочинку …

 

Табір відпочинку «Ювілейний»

Будинки, розташовані на березі річки Південний Буг. Цілюще, насичене хвоєю та озоном повітря, яке сприятливо впливає на Ваш організм. Природна тиша, прозора вода та лагідне сонце змусять Вас надовго забути всі прикрощі та негаразди і принесуть Вам незабутнє задоволення від перебування в нашому таборі

 

Туроператор «ПЕТБО»

Закопане \ Українські Карпати \ Польща-Чехія \ Чорна гора \ Міжнародний лижний марафон \ Краків \ Будапешт \ Один день у старовинному Львові \ Легенди Львова …

 

Cанаторно-курортний Департамент профспілок “Столиця-Регіони”

Дитячий та сімейний відпочинок в Криму та санаторіях України \ путівки в дитячі оздоровчі табори …

 

Туристична компанія «Наталі Вояж-Сервіс»
Регулярні автобусні подорожі в Угорщину, Чехію, Польщу. Вікенди в Стамбул, Прагу, Будапешт, Краків. Екскурсійні програми в Західну Європу, відпочинок на морі, на курортах Єгипту, Туреччини, Таїланду.

 

KyivHotel Lux
Ми пропонуємо Вашій увазі розміщення в елітних апартаментах посуточно в самому центрі міста Києва. Інформація про бронювання і рівень наданих апартаментів.

 

Еліт тур
Сайт турстической компанії 'Элиттур'. Подорожі по Україні, Європі, опис турів, список і інформація про надані послуги, контакная інформація.

 

Водний туризм України
Тут опублікована інформація для туристів-водників (байдарка, катамаран, пліт) про водні маршрути, річки, озера і моря України та Росії. Відомості представлені у вигляді таблиць і енциклопедичних даних. Крім того, є інформація про радіаційно заражені зони України, поради туристові.

 

Українська туристична біржа
На туристичній біржі представлені пропозиції учасників ринку з продажу турів, бронювання місць у готелях і продажу квитків на авіа- й автотранспорт. Усі туристичні пропозиції супроводжуються ілюстраціями й докладними описами. Ціни на таку інформацію приведені з урахуванням агентських знижок. Доступ до цієї інформації мають лише туристичні організації.

 

Туристична компанія 'Формула-Холідей'
На сайті можна знайти загальну інформацію про туризм і відпочинок в Україні і за кордоном, а також конкретні пропозиції щодо відпочинку, візової підтримки, оренди автомобілів, авіаперельотів і багато іншого.

 

Туристична компанія 'Аста'
Відпочинок у Хорватії, Чорногорії і Словенії. Докладна інформація про курорти, готелі, розклад авіарейсів.

 

Турфірма 'МарленА'
Туристична фырма 'МарленА' пропонує Вам чудово провести відпустку в кращих готелях Турції, Єгипту, Таіланду, ОАЕ по доступних цінах.

 

ЗАТ Укрпрофтур
Обслуговування туристів по всій Україні. Інформація про підприємства, що працюють у сфері туризму, про вартість їх послуг в кожній області України. Дошка оголошень.

 

Cанаторно-курортний департамент профспілок 'Столиця-Регіони'
Організація групового, сімейного, дитячого, індивідуального відпочинку в санаторіях, пансіонатах і туристичних базах відпочинку на різних курортах України. Каталог дитячих таборів.

 

Марин палас – відкрийте для себе Україну
Туристична компанія, яка займається VіP-сервісом, організацією полювання, подорожей, відпочинку, канікул, свят, санаторіїв для туристів із Близького Сходу.

 

Лєда
Конференц-сервіс та екскурсійні тури по історичним місцям та містам України.

 

Молодіжний туристичний центр 'Інтер'
Туризм в країни Європи, стажування для студентів, бізнес-тури, освіта.

 

SpyGlass
Пошукова система, доступ до сотень тисяч пропозицій туроператорів, підбір 'горящих' путівок та екзотичний відпочинок.

 

Арсенал-Спорт: Турклуб 'Арсенал'
Історія клубу, архів звітів про походи, діяльність МКК, випуск груп на маршрути, статті про спорядження і техніку, консультації щодо організації подорожей, дошки оголошень: купівля, продаж, оренда туристського спорядження.

 

Київський Інтернет-магазин палаючих путівок
543.320 турів від всіх українських туроператорів. Палаючі путівки і тури в Єгипет, Тайланд, Туреччину, Словаччину, Гоа, Болгарію й інші країни. Щоденне зниження цін. Постійні знижки!

 

Портал професіоналів турбізнесу
Новини турбізнесу, спілкування професіоналів на форумі, консул
ьування спеціалістів з юридичних, бухгалтерських та управлінських питань в туризмі.

 

Медіаінфотур
Наша компанія пропонує літній і зимовий відпочинок, подорожі, бронювання готелів (санаторіїв, пансіонатів, турбаз), лікування і лікувальні тури

 

Холідей Ін
Сайт туристичної компанії, вміщує пропозиції по всіх країнах світу.